1

@fart czajniki i biatlon a tak to ziew

0

@kubs23 no tak ci dwaj amerykańscy obywatele ostatnio zabici z zimną krwią nie byli przypadkowi :D

1

@GeneralXavi no właśnie spinają. No i są prywatne a nie państwowe. Tak pisał bym to samo bo rząd ma niemal zerowy wpływ na szpitale powiatowe. U nas do rujnowania szpitala przyłożyła się i PO i PiS i mówię to otwarcie
@Gall no dobra jasne ze na 140tys ludzi powinna być porodówka ale nie wpłynie to w żaden sposób na poprawienie dzietności

0

@Kozinho. Hmm no nie wiem ja planowałem dojechać 50km do Łodzi. Tylko dlatego, że po znajomości udało się wszystko załatwić u nas w szpitalu, to nie jechaliśmy. Szwagierka też 4 miesiące temu jechała 50km do szpitala w którym przyjmuje jej prowadzący. Poród nie dzieje się w 5 minut :D No ale dobra zgadzam się, że to jednak zbyt dużo mieszkańców żeby nie było porodówki. Ale dalej nie wiem gdzie tu wina rządu

6

@macio_944 Mnie tam ciekawi co mają do powiedzenia jego zagorzali polscy zwolennicy, chociażby z naszego forum. Ale schowali się gdzieś. Ciekawi mnie czy to trafia w ich poczucie humoru i dobrego smaku

2

@Safrani Niepodrabialny :D A nie czekaj, to tania podróbka rodziny Kim :D

0

@draxidox Bez kitu jakby wszystkie psy się tak zachowywały jak ten dzik :D

1

@Jakchcesz Całkiem wiarygodna historia co się czepiasz xD

1

@michaleu No trochę wcześnie, zważywszy na to, że ślub nikomu do niczego nie potrzebny :D Ale ja np od 17 rż jestem w jednym związku i sobie chwalę ;)

0

@Huck Z jednej strony zgadzam się totalnie, ten sport polega też na sprycie i szukanie przewagi tam gdzie się da. Z drugiej strony z tą kompresją mierzoną w temperaturze otoczenia to też jest niezły joke. Stoi w regulaminie jak byk, że bolid przez cały czas trwania wyścigu ma spełniać wymagania regulaminu, a chłopy robią silnik który przy pomiarze ma 16:1 regulaminowe, a w trakcie jazdy 18:1 nieregulaminowe :D A FIA mówi, że jest git :D

6

No cóż nie podoba mi się to bardzo, ale co zrobić. To jeszcze nie jest ten krok, który totalnie mnie odrzuci od tego klubu i ostatecznie od piłki nożnej, ale jest już bardzo blisko

6

@Arden Smutna prawda jest taka, że wybryki tego pajaca odzwierciedlają stan dużej części amerykańskiego społeczeństwa. Dla zdecydowanej części jego wyborców to jest pewnie doskonały żarcik

3

@maroon Dobrze, że linie lotnicze nie szukają pilota, jeszcze by ktoś pomyślał że takiego do telewizora :D

4

@kubs23 No nie wiem, zabija przypadkowe osoby na ulicy? xD

5

@ProMILs No fajnie jakby na 140 tysięcy mieszkańców były nawet ze 2 porodówki, ale za to są odpowiedzialne w 90% władze miejscowe, głównie powiatowe. To oni zarządzają szpitalami i doprowadzają je do ruiny. Wiem to po swoim mieście, gdzie powiat od lat rujnuje szpital. A 60km dalej szpital w Radomsku śmiga pięknie, ale ma ogarniętego prezesa.
Pieniądze w ochronie zdrowia wbrew pozorom są, ogromne, tylko potrzeba ludzi, którzy się o nie postarają i ich nie przepieprzą. Niestety ciężko o takich z partyjnej nominacji.

0

@Hektor16 Dokładnie. Grubo ponad połowa społeczeństwa byłaby super szczęśliwa zarabiając prawie 7 koła na rękę.

7

@Laminedependencia No ja myślę, że Chrystusowi bardzo by się podobała działalność ICE :D

6

@Fog_W_1899 Dobrze dobrze, moje dializy same się nie opłacą

15

@RozowaPantera Ale to jest wina premiera, że jest niedobór lekarzy i spada liczba urodzeń? Przecież utrzymywanie tych porodówek się po prostu nie spina finansowo, jak tam się rodzi dziecko raz na ruski rok. W sensie krytykujmy sobie rządy po 1990 za stan ochrony zdrowia jeśli bardzo chcemy, ale przypieprzanie się do takich decyzji jest mocno dziwne.
Niestety jak ktoś chce mieszkać w środku lasu to wiążą się z tym pewne niedogodności

4

@Eklerek milion pińcet sto dziwińset :D nie interesuj się bo kociej mordki dostaniesz :D co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie :D i jeszcze może bym coś wymyślił xD

2

@Ptasior Ja bez wahania powiem, że mielibyśmy polskiego mistrza F1. Wiadomo, że jest masa zmiennych ale uważam, że tak by się stało. Dobrze, że Robert to jest fighter i dalej rozjeżdża konkurencję w innych kategoriach :)

0

@Konradowskyy czy to już potwierdzone info?

3

@lajcior normalnie nie obchodzę ale w tym roku idziemy z żoną na fajną kolację

2

@MesQueUnClub_87 no taki nie do końca wytopiony tzn nie jest totalną skwarką ale jest jeszcze tłuszczyk. Bleee.
No to ja zawsze widzę takie jeszcze nie do końca zrobione. Ale ja jestem dziwny pod względem tłuszczu. Z wędliny wykrajam wszystko dosłownie

1

@MesQueUnClub_87 nieee, w carbonarze nie lubię też "żywego boczku" :D w sensie ja wszystko rozumiem i wiem że to normalnie można jeść. Po prostu dla mnie ten żółty glut jest odpychający.

1

@Safrani O nie jajko na miękko jest dla mnie osobiście niejadalne. Wiem, że na twardo suche itd ale nie ma opcji żebym przełknął taką surowiznę
PS Tak tatara też jem bez żółtka :D

0

@escarabajo No traktując to słowo dosłownie to tak :D Ale chyba zwykło się jednak używać słowa "uzależnienie" w kontekście negatywnej zależności od czegoś. Jeśli nie, to wszyscy jesteśmy uzależnieni od prądu, bieżącej wody, samochodów, internetu i masy innych rzeczy :D

0

@Blantozaur Też bym już bardziej tak do tego podchodził. Wiadomo, że jak ktoś siedzi na tiktoku 3 godziny i bezmyślnie scrolluje to nie jest "pierwsza potrzeba" :D

0

@YeastMoss ciebie za to we wspaniałym świetle stawia bronienie gościa który twierdzi że Polska nie zmieniła się przez ostatnie 40 lat. Klasa.
"Polskie obozy zaglady, ale..."
"Polska sprzed 40 lat jest taka sama jak Polska dzisiejsza, ale..." w obu przypadkach to co następuje dalej nie ma żadnego znaczenia bo już zostało powiedziane kłamstwo

1

@YeastMoss natomiast mój pierwszy komentarz o idiotyczności jego wypowiedzi ma "15 lajków" więc jak sądzę nie tylko ja uważam, że wypowiedź jest debilna ;) wasze tłumaczenie tej głupoty jest żenujące :D to jakby ktoś powiedział "polskie obozy zagłady" a wy byście argumentowali żeby się nie czepiać bo wiadomo co autor miał na myśli bo potem wytłumaczył xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?