@Kozinho. Ta już w samej końcówce była taka akcja gdzie wrócił za Sorlothem bodajże, wyłuskał mu piłkę i już tak został na tym 20 metrze od naszej bramki ze spuszczoną głową. Totalnie się wypruł chłopak z siły w tym meczu.
Kurde wstałem i mam poczucie że w sumie w nosie miałem ten awans, cieszę się że obejrzałem fajny mecz i dobrze się bawiłem. Trochę hipokryzja bo wiadomo że jakbyśmy wygrali puchar to bym się mega cieszył, no ale nic nie poradzę że tak się czuję. Dodatkowo mega pozytyw jest taki że naprawdę w takiej formie możemy ograć każdy zespół. Niestety taka intensywność jest zabójcza co już było widać po 80tej minucie
@LeoMessiiBarcaPepa Od razu z premedytacją. Chciał sobie przycupnąć zawiązać buta a że twarz ziomeczka z Getafe akurat tam była to nie jego wina. Ja bym nawet dał żółtą za prowokacyjne położenie się w tym miejscu
@Pedri16Future Ja naprawdę lubię słuchać Tomka ale jak wczoraj wymieniał ten dream team pod kątem sympatii to myślałem że rzygnę xD Aż wyłączyłem to Q&A na chwilę żeby się otrząsnąć
@tbas Kretynizm :D No ale żona wczoraj o tym rozmawiała w pracy i padło "No dobra ale jak ktoś planował taki wyjazd od roku" xD Nie no pewnie, lepiej ryzykować życie/zdrowie lub co najmniej zdrowie psychiczne bo plany wakacyjne. Ludzie są szaleni
@Chimera Wzrost cen ropy jest zdecydowanie na korzyść Rosji. Na Wenezuelę oczywiście mniej bo ten kraj od dawna niewiele się liczy na arenie handlu ropą, ale na Iran bardzo
@PatrychoO A co to za temat? :D Ktoś się obraził na fakty i zmienia temat? :D Wystarczy nie być pieprzonym hipokrytą i wszystko będzie dobrze. Jeśli uważasz, że twoja wiara nie ma sobie nic do zarzucenia to masz problem z krytycznym myśleniem. Wystarczy sobie wpisać frazę Christian acts of terrorism i już będziesz wiedział jaką historię ma chrześcijański terroryzm i jakie są przykłady najnowszych ataków. Ale tobie ksiądz powiedział, że twoja religia to ta jedyna słuszna więc fakty się nie liczą, spoko rozumiem.
0
@Antimadridista_WR No z tymi samolotami to jest taka sama lipa jak z wysyłaniem GOPRu po turystów w klapkach. No ale co zrobić
1
@vangoor Nie wiem czy cena atrakcyjna ale jeśli 75% wartości lub mniej to myślisz że się chętni nie znajdą? :D
@escarabajo Dokładnie.
0
@takisobiektos Nieprawda :D W zasadzie to nikt nie dawał chyba ostrzeżenia żeby nie latać na Malediwy czy Sri Lankę
3
@Kozinho. Ta już w samej końcówce była taka akcja gdzie wrócił za Sorlothem bodajże, wyłuskał mu piłkę i już tak został na tym 20 metrze od naszej bramki ze spuszczoną głową. Totalnie się wypruł chłopak z siły w tym meczu.
13
Kurde wstałem i mam poczucie że w sumie w nosie miałem ten awans, cieszę się że obejrzałem fajny mecz i dobrze się bawiłem. Trochę hipokryzja bo wiadomo że jakbyśmy wygrali puchar to bym się mega cieszył, no ale nic nie poradzę że tak się czuję. Dodatkowo mega pozytyw jest taki że naprawdę w takiej formie możemy ograć każdy zespół. Niestety taka intensywność jest zabójcza co już było widać po 80tej minucie
0
@wyrek nie wiem czy zauważyłeś ale dość intensywny mecz, 18latek nie ma już siły
0
Trzeba było grać na ilość różnych kupon :D
0
@clyde w punkt. Zaangażowanie pressing, magia Yamala i Pedriego. taką grę chce się oglądać
0
Pytał Pedriego czy da radę jeszcze
0
Nie mówię że gra jest brutalna ale czy tu jakaś kartka była pokazana?
0
Wojtula zaraz da bucha i się humor poprawi.
2
@Kaisuj powiedzą że sędzia nie zapisał nic w protokole po meczu więc nie można
0
@Fabik87 z pora w sensie por jajko majonez? Bardzo dobra ale w sumie tylko jak moja babcia zrobi :D
4
@Rastafarnianin Suarez z tym gryzieniem też dobry był.
0
@Dominx to jest tak zwana statystyka wioskowa xD
4
@4drian0 xD on miał pretensje do kibiców? :D
0
@LeoMessiiBarcaPepa Od razu z premedytacją. Chciał sobie przycupnąć zawiązać buta a że twarz ziomeczka z Getafe akurat tam była to nie jego wina. Ja bym nawet dał żółtą za prowokacyjne położenie się w tym miejscu
13
@Pedri16Future Ja naprawdę lubię słuchać Tomka ale jak wczoraj wymieniał ten dream team pod kątem sympatii to myślałem że rzygnę xD Aż wyłączyłem to Q&A na chwilę żeby się otrząsnąć
3
@tbas Kretynizm :D No ale żona wczoraj o tym rozmawiała w pracy i padło "No dobra ale jak ktoś planował taki wyjazd od roku" xD Nie no pewnie, lepiej ryzykować życie/zdrowie lub co najmniej zdrowie psychiczne bo plany wakacyjne. Ludzie są szaleni
1
@kanver_ Żebyś się nie zdziwił jak nam w pierwszych 15 minutach załadują bramkę po pressingu :D
0
@Chimera Wzrost cen ropy jest zdecydowanie na korzyść Rosji. Na Wenezuelę oczywiście mniej bo ten kraj od dawna niewiele się liczy na arenie handlu ropą, ale na Iran bardzo
1
@bartekvisca i dziwnym trafem jest to na korzyść Rosji :D
0
@Criss18Barca Niejaki Władymir na Kremlu zaciera rączki na zwiększenie przychodu
1
@AmigoBlancos ale dziad klątwę rzuca przed spaniem :D
18
O w Drogbe się zabawił. Fucking disgrace :D
1
@ProMILs pewnie za niewinność
0
@PatrychoO Znawca Islamu od siedmiu boleści xD @Eto'o9 R10 jak tam ilu już w życiu zamordowałeś chrześcijan, zgodnie ze swoją wiarą?
7
Ale mu lufa siadła xD
0
@PatrychoO A co to za temat? :D Ktoś się obraził na fakty i zmienia temat? :D Wystarczy nie być pieprzonym hipokrytą i wszystko będzie dobrze. Jeśli uważasz, że twoja wiara nie ma sobie nic do zarzucenia to masz problem z krytycznym myśleniem. Wystarczy sobie wpisać frazę Christian acts of terrorism i już będziesz wiedział jaką historię ma chrześcijański terroryzm i jakie są przykłady najnowszych ataków. Ale tobie ksiądz powiedział, że twoja religia to ta jedyna słuszna więc fakty się nie liczą, spoko rozumiem.
0
@PatrychoO Wspaniałe europocentryczne podejście xD Tak jakby chrześcijanie na całym świecie nie przeprowadzali ataków terrorystycznych