@clyde Nie, nie, wszystkie takie mleczne rzeczy to moje przekleństwo. Prześladuje mnie obraz korzucha... Jak dziecku teraz czasami muszę mleko zagrzać to mi niedobrze :D
@Gary myślę, że mimo wszystko głos na Laporte jest bezpieczniejszy i to zdecyduje. Lepiej znamy wujas niż nieznany farmazoniarz :D ja sobie mogę pogadać bo nawet nie mam głosu ;)
@Borneo https://youtube.com/@tfolsenuclear?si=5fRK_JEp8Y-UeE5M Bardzo polecam ten kanał. Gość metodycznie rozprawia się z wieloma mitami na temat energii atomowej
@Borneo również nie jest to prawda. Szacunki odnośnie nuklearnej zimy, z czasów zimnej wojny, były mocno naciągane. Oczywiście nie chcemy tego nigdy sprawdzić w praktyce ale nawet odpalenie tysięcy głowic nuklearnych nie wywołało by takiego efektu.
@Borneo Gówno prawda :D Na świecie nie ma i nigdy nie było takiej ilości broni atomowej żeby zniszczyć świat. Radzę słuchać ekspertów, a nie propagandystów z czasów zimnej wojny
@NeroTFP1 Ja patrzę na tą sytuację i cieszę się, że mam zdrowych psychicznie rodziców. Utrzymywanie człowieka "przy życiu" w takim stanie przez 32 lata nie jest normalne, nie jest humanitarne, nie jest... brakuje mi słów żeby to opisać.
@Misiusessi aa wszystko jasne. Ja już mialem z PP takie przeboje że gdzie tylko się da to rezygnuje z ich jakże wspaniałych usług. Chociaż raz mi zrobili przysługę jak się Covid zaczął pracodawca wysłał mi pocztą wypowiedzenie którego nie dostarczyli xD dostałem dzięki temu miesiąc więcej wypłaty
@mmaciass Właśnie mnie zszokowały te informacje odnośnie mocy produkcyjnych rakiet przechwytujących do systemów obrony przeciwrakietowej. Nie sądziłem, że są aż takie problemy z ilością produkowanych sztuk
@Fog_W_1899 Politycy stosują takie teksty bo ludzie są głupi :D Ustalane z rządem? Orlen to jest spółka która musi przynosić zyski. Jak to sobie wyobrażasz, wszystkie prywatne stacje podnoszą a Orlen nie? Jasne, fajnie by było żeby paliwo było tańsze ale ja bym w to rządu nie mieszał (PS ani tego ani żadnego innego żeby było jasne)
@urbipl Ok, a kto kupi obligacje na mniej niż 3%? Bo zakładam, że takie mają być skoro ma być to tańszy "kredyt" niż ten z UE. Przecież to jakiś absurd
0
@clyde Nie, nie, wszystkie takie mleczne rzeczy to moje przekleństwo. Prześladuje mnie obraz korzucha... Jak dziecku teraz czasami muszę mleko zagrzać to mi niedobrze :D
0
@clyde od samego czytania mam odruch wymiotny. To byłby jeden z moich najgorszych jedzeniowych koszmarów
0
@Zoker mi się też zakończenie średnio podobało. Myślałem że "chociaż" skończą samobójem
1
@MichuZ44 Śmiesznie będzie jeśli spadną do tej Championship a jednocześnie jakimś cudem wygrają LM xD
0
@Chaoss ulala czyżby czyżby :D mi tam się dalej nie chce w to wierzyć
0
@Gary myślę, że mimo wszystko głos na Laporte jest bezpieczniejszy i to zdecyduje. Lepiej znamy wujas niż nieznany farmazoniarz :D ja sobie mogę pogadać bo nawet nie mam głosu ;)
0
@Borneo https://youtube.com/@tfolsenuclear?si=5fRK_JEp8Y-UeE5M
Bardzo polecam ten kanał. Gość metodycznie rozprawia się z wieloma mitami na temat energii atomowej
0
@Gary uważam że mamy tragiczny wybór, w sensie socios mają. Ja oceniam Laporte tak bardzo źle że dałbym szansę Fontowi
0
@blakkudium niestety to dla mnie duży minus her Flicka no ale to przesadza wynik wyborów
0
@Borneo również nie jest to prawda. Szacunki odnośnie nuklearnej zimy, z czasów zimnej wojny, były mocno naciągane. Oczywiście nie chcemy tego nigdy sprawdzić w praktyce ale nawet odpalenie tysięcy głowic nuklearnych nie wywołało by takiego efektu.
13
Komentarz usunięty
0
@Borneo Gówno prawda :D Na świecie nie ma i nigdy nie było takiej ilości broni atomowej żeby zniszczyć świat. Radzę słuchać ekspertów, a nie propagandystów z czasów zimnej wojny
4
@NeroTFP1 Ja patrzę na tą sytuację i cieszę się, że mam zdrowych psychicznie rodziców. Utrzymywanie człowieka "przy życiu" w takim stanie przez 32 lata nie jest normalne, nie jest humanitarne, nie jest... brakuje mi słów żeby to opisać.
2
@Rifek trochę się chłopaki przeliczyli :D
2
@Azi lol xD jak smutne trzeba mieć życie żeby nie robiło ci różnicy czy zamkną cię na 1.5 czy 4 lata?
1
@Misiusessi aa wszystko jasne. Ja już mialem z PP takie przeboje że gdzie tylko się da to rezygnuje z ich jakże wspaniałych usług. Chociaż raz mi zrobili przysługę jak się Covid zaczął pracodawca wysłał mi pocztą wypowiedzenie którego nie dostarczyli xD dostałem dzięki temu miesiąc więcej wypłaty
1
@Misiusessi a nie lepiej zgodzić się na rachunki na maila a nie polegać na Poczcie Polskiej? :)
5
@mmaciass Właśnie mnie zszokowały te informacje odnośnie mocy produkcyjnych rakiet przechwytujących do systemów obrony przeciwrakietowej. Nie sądziłem, że są aż takie problemy z ilością produkowanych sztuk
3
@Jakchcesz Na drugie ma jeszcze pewnie Lionel
11
@urbipl Nie no to jakieś jaja :D Złoto przez ostatni rok urosło o 80% a oni proponują obligacje 0% z zyskiem przez umocnienie kursu złotego? xD
12
@Szklaner No ja już zbieram kapitał. Sprzedaje swoje złote kanadyjskie dolary i biere te obligacje, co może pójść nie tak :D
0
@Fog_W_1899 Politycy stosują takie teksty bo ludzie są głupi :D Ustalane z rządem? Orlen to jest spółka która musi przynosić zyski. Jak to sobie wyobrażasz, wszystkie prywatne stacje podnoszą a Orlen nie? Jasne, fajnie by było żeby paliwo było tańsze ale ja bym w to rządu nie mieszał (PS ani tego ani żadnego innego żeby było jasne)
13
@urbipl Ok, a kto kupi obligacje na mniej niż 3%? Bo zakładam, że takie mają być skoro ma być to tańszy "kredyt" niż ten z UE. Przecież to jakiś absurd
14
@urbipl A jakby tak streścić dla ludzi którzy nie posiadają Twittera i nie mogą przeczytać tego co jest w komentarzach?
0
@Fog_W_1899 Czyli interwencjonizm państwa stosujemy i rząd powinien ustalić cenę na stacjach? :D
1
@AmigoBlancos Ale się pewnie żuczek gnojarz zdziwił :D
1
@MichuZ44 Poszli all in i przegrali. Szkoda tylko zdrowia chłopaków
0
@kanver_ "Bańka AI" xD Czy ludzie naprawdę są tak krótkowzroczni?
1
@ranger3120 No a jak. Przecież te konta prowadzą Mirki lat 30-40 z piwnicy i trzepią kasę na spoconych Sebastianach lat 15-25 :D
1
@Arden Okrucieństwo