Mbappe Haaland i Yamal wycenieni tak samo, 200mln euro. Różnica polega na tym że Yamal w każdym momencie może ci zrobić różnicę, Mbappe zazwyczaj ci może zrobić różnicę, a Haaland ci zrobi różnicę jak mu koledzy będą podawać.
Guardiola trzymał się bycia trenerem 4 lata bo szatnia się potem męczy to bylo dobrze. W Barcy sztos, w Bayernie sztos. Siedzi u tych cholernych szejków 10 rok to widać jak to wygląda
@partymaker Co mnie to stary obchodzi? :D Logo na koszulkach też ma każdy i też byłem przeciw. Kibicuję Barcelonie a nie każdemu innemu klubowi. No tak w ostatniej chwili się powstrzymali, mój błąd. Nie wiem skąd masz wiedzę o tym, że te dźwignie były jedynym rozwiązaniem? Od Laporty? xD Litości.
@partymaker No dobra "wszystko" to środek retoryczny oczywiście. Nazwa stadionu przehandlowana, 25% praw telewizyjnych przehandlowanych, 50% praw do Barça Licensing & Merchandising (BLM) and Barça Studios przehandlowane.
@Safrani Haha :D Wiesz co jest taka burgerownia MoaBurger w której się zakochałem we Wrocławiu, a że ich pierwszy lokal jest z Krakowa, a z Tomaszowa pociąg jedzie 2:15 to czasami sobie jedziemy z żonką i córcią :D
@Roobo A frekwencja na referendum 15% :D W sensie, nie wiem co tam się dzieje u was w Krakowie, może naprawdę jest taki dramat, ja tam przyjeżdżam 2 razy do roku pociągiem zjeść burgerka i pochodzić po rynku :D
@Kazragore Nie wiem czy lepsze czy gorsze. Raczej gorsze fakt. Nie no ja jestem załamany jak beznadziejny i bezjajeczni są kandydaci na prezydenta :/ Tu potrzeba menedżera z krwi i kości który ogarnie tą Stajnię Augiasza ale jakoś nikogo takiego nie ma wśród chętnych
@pride1899 Ja osobiście widzę. Zadłużanie się (nawet na korzystnych warunkach) na obronność, gdzie osobiście uważam, że np edukacja i ochrona zdrowia dużo bardziej potrzebują pieniędzy. No ale jak to mówił klasyk "taki mamy klimat"
2
@Mario96w no tak tak zgadza się :)
2
@Ojciec5tkidzieci tzn zasadniczo istnieje coś takiego jak dzwon nurkowy który działa na takiej zasadzie. Problem byłby z poruszaniem się
0
@Hindus pieniążki chyba. Wygląda że to co chcial to juz wygrał a teraz kuponiki ciach ciach. Może czeka na jakąś repre
7
Mbappe Haaland i Yamal wycenieni tak samo, 200mln euro. Różnica polega na tym że Yamal w każdym momencie może ci zrobić różnicę, Mbappe zazwyczaj ci może zrobić różnicę, a Haaland ci zrobi różnicę jak mu koledzy będą podawać.
2
@AmigoBlancos po złości ci zrobił xD będziesz się cieszyl z wyniku ale nie mogło być za dobrze
0
@szonik94 normalny faul na karny. Nie dotknął nawet piłki i podłożył mu łapy pod nogi
0
@Kubajnos345 w finale to nie, w półfinale jak już :D
0
@kamiVeB Yamal mówi potrzymaj mi piwo ziomek. Ale szanuje bo ta bramka teraz to stadiony świata
0
Bądźcie proszę przez chwilę obiektywni. Wszedł w pole karne jak Xavi w najlepszych latach
1
Chlop co ma mecz życia. Ale brama stadiony świata
1
@bartulek98 ja tak osobiście mu się nie dziwię, żyć nie umierać, oprócz może pogody w Manchesterze. Ale tak czysto sportowo to szkoda
9
Guardiola trzymał się bycia trenerem 4 lata bo szatnia się potem męczy to bylo dobrze. W Barcy sztos, w Bayernie sztos. Siedzi u tych cholernych szejków 10 rok to widać jak to wygląda
0
@Aragorn33 no i to jest ta różnica właśnie. Oba kluby dają ciała w tym sezonie ale Real się umie nakręcić
3
@Filipem aha już City miało ich wyruchać
1
Egzekutorzy. No co, mobilizują się na tą LM tak że to niepojęte
1
@KrychaFCB dobra odwołuje xD na żywo mi wyglądało że nie miał szans a chlop przepuścił piłkę po prostu xD
1
@Konradowskyy nie nie teraz już do końca:D
0
@KrychaFCB nie jego wina w tej sytuacji akurat
2
Przepraszam akurat włączyłem xD
0
@partymaker Co mnie to stary obchodzi? :D Logo na koszulkach też ma każdy i też byłem przeciw. Kibicuję Barcelonie a nie każdemu innemu klubowi. No tak w ostatniej chwili się powstrzymali, mój błąd. Nie wiem skąd masz wiedzę o tym, że te dźwignie były jedynym rozwiązaniem? Od Laporty? xD Litości.
1
@partymaker No dobra "wszystko" to środek retoryczny oczywiście. Nazwa stadionu przehandlowana, 25% praw telewizyjnych przehandlowanych, 50% praw do Barça Licensing & Merchandising (BLM) and Barça Studios przehandlowane.
0
@Tasde O super z oglądania kilkunastu meczów Barcy w sezonie, pozostanie mi oglądanie kilku które cudem trafią do TVP. Esktra
1
@Safrani Haha :D Wiesz co jest taka burgerownia MoaBurger w której się zakochałem we Wrocławiu, a że ich pierwszy lokal jest z Krakowa, a z Tomaszowa pociąg jedzie 2:15 to czasami sobie jedziemy z żonką i córcią :D
1
O i nawet dzisiaj wspaniałe widowisko na Gofrownicy imienia Bernabeu transmitują na TVP1!! Ależ będzie uczta dla oczu
1
@PIWOSZ89 To ja tylko BODO a 6 pozostałych drużyn może oddać mecze walkowerem
1
@Roobo A frekwencja na referendum 15% :D W sensie, nie wiem co tam się dzieje u was w Krakowie, może naprawdę jest taki dramat, ja tam przyjeżdżam 2 razy do roku pociągiem zjeść burgerka i pochodzić po rynku :D
1
@Kazragore Nie wiem czy lepsze czy gorsze. Raczej gorsze fakt. Nie no ja jestem załamany jak beznadziejny i bezjajeczni są kandydaci na prezydenta :/ Tu potrzeba menedżera z krwi i kości który ogarnie tą Stajnię Augiasza ale jakoś nikogo takiego nie ma wśród chętnych
1
@Toretto Nie wiem czy to kwestia czasów czy jednak konkretnych osób :D Mój licznik to 1 :D
5
@pride1899 Ja osobiście widzę. Zadłużanie się (nawet na korzystnych warunkach) na obronność, gdzie osobiście uważam, że np edukacja i ochrona zdrowia dużo bardziej potrzebują pieniędzy. No ale jak to mówił klasyk "taki mamy klimat"
1
@majkiii Czy to wyciągnięcie z bagna jest z nami teraz w pokoju? :D wszystko sprzedane, długi największe w historii. Wyciągnął z bagna xD