2

Nie no Ferran jest do zdjęcia na już. Nie ma najmniejszej szansy żeby Lewy grał gorzej

10

Nie no jak komuś się te stroje zlewają to proponuję okulistę albo pić mniej na weekend :D

2

Co ten Ferran xD

0

@Arden Czemu poświęcić? :D Długość członka nie ma raczej znaczenia dla kobiet przy osiąganiu orgazmu

0

@Technik nie no jeśli szczerze napiszesz przedstawiając dowody to myślę że gazety ci zapłacą fortunę za takiego newsa. Chyba że pomyliło ci się i chciałbyś przedstawić swoje domysły

4

@Rifek Sikorski pewnie byłby zbyt polaryzujący dla koalicjantów. Ale jak tak patrzę na tą partię, a w zasadzie na każdą, to mało tam kandydatów na poziomie inteligencji Radka

0

@tomek8756 Zawsze miałem. Ale ja na Facebooku mało co postuje, bardzo rzadko.

1

@tomek8756 Ciekawe czy to nie jest czasem zagranie na konsolidację partii wewnątrz, wiedząc że i tak jest mała szansa na premiera

1

@BorzyKrzys łaska norisowska na pstrym koniu jeździ :D

0

@Arden wyrosłem już z takich romantycznych wizji ;) najczęściej są roztaczane przez milionerów którzy próbują wciskać ludziom pracującym za najniższą że oni to robili dla pasji a nie dla milionów na koncie. Bajki dla bobasów

2

@malypuzon nie no możesz, możesz też wyciągać debilne wnioski, nikt nie broni xD nikt ich wczoraj nie przepchnął

4

@malypuzon jak nie oglądałeś to skąd wiesz że przepchnięci przez sędziów? xD

6

@Aequlibre ja bym niczego nie szukał. Zgadzam się z @tbas że mecz na remis, w samej końcówce obie drużyny mogły wygrać 2:1. Celta swoją okazję zakończyła słupkiem Real strzelił. Ot cała historia

6

No dobra futbol był inny i faktycznie więcej było takich magików ale dalej nie powiedział bym że wielu

1

@mmaciass od początku to tutaj pisałem to ludzie odpowiadali że jak to przecież Iran im dostarcza drony.

0

@Arden o romantyk. Pracował dla pasji a nie dla pieniędzy.

0

@mekston liczę że będzie trochę frajdy z oglądania tej pogoni

0

@Nieznajomy ja mu życzę dobrze ale w ogóle mnie nie przekonuje. Ale może to też przez brak sympatii do Merca go tak oceniam. Zobaczymy, ja tam jeszcze mimo wszystko jestem w miarę pozytywnie nastawiony do sezonu. Ale pierwszy cios może przyjść już jutro bo jeśli okaże się że w tej formule technicznej Max nie będzie w stanie w ogóle się przebijać od tyłu stawki to będzie kaplica

1

@dasouzar11 znowu ukradli coś? Znowu spisek?

0

@Nieznajomy Zobaczysz na przestrzeni sezonu :D Ja wiem, że "jakby" to sobie można gadać, ale po czasie Hadjara wnoszę, że Max byłby na P2 gdyby się nie rozbił.

0

Nie oglądam ale trochę bawi wieszczenie końca sezonu po pierwszym wyścigu :D oczywiście Merc potężny organizacyjnie, ale Russell to nie Lewis w primie a do tego wygląda że bedzie problem z drugim kierowcą do pomocy w walce. Bolidy będą się zmieniać kolosalnie z wyścigu na wyścig. Wygląda że ugotowali najlepszy silnik ale jak będzie z niezawodnością. Miejmy nadzieję!

0

@mekston wolę żeby już wygrał względnie stabilny Russell niż Norris :D a co z Maxiem bo zaspałem
A dobra już widzę po prostu się rozbił. NC ma wpisane myślałem że jakieś inne jaja

0

@AmigoBlancos 60tys miasto, ja z racji dializ na ten moment tylko renta 1250, żona niecałe 4. Do tego rodzice dokładają się na przedszkole dziecka 1000 no i 800+. No tyle, że mieszkanie własne więc odchodzi bardzo dużo kosztów. Nie ma dramatu, czasami uda się z tego 800 coś odłożyć, na wakacje też raczej raz w roku udaje się wyjechać. Wiadomo, że nie ma szału, ale przy braku kosztów wynajmu da się godnie żyć we 3 za te pieniądze.

0

@Dankho94isback Niestety większość kibiców piłkarskich jest z natury nieobiektywna ;) Dopóki nie będzie jakiegoś algorytmu który po sezonie na chłodno oceni wszystkie sytuacje sporne z wszystkich meczów, dopóty nie będziemy mieli jasności.

0

@Dankho94isback Przykro mi ale znudziło mi się przepychanie. Jeśli uważasz, że tylko na korzyść Realu są błędy no to sobie dalej tak uważaj. Nie jestem chory psychicznie żeby teraz oglądać mecze Realu i wyciągać błędy sędziów przeciwko nim. Jeśli uważasz, że w piłce europejskiej jest spisek dzięki któremu Real jest pchany a wszyscy inni poszkodowani to twoje prawo.

2

@Dankho94isback dowolny kibic innego klubu napisze ci dokladnie to samo o Barcelonie xD i będzie miał dokładnie tyle samo racjj co ty czyli niewiele

1

@AmigoBlancos ja uwielbiam takie wyliczanki :D czy jak oglądałem te mecze to mnie to wkurzało? No pewnie że tak ale taka jest piłka. Podejrzewam że postronnym kibicom też się średnio podobał rewanż z Chelsea w 2009 czy remontada z PSG pod kątem sędziowania

2

@Dankho94isback no ale to oni uznali te gole? xD pytam się czy naprawdę myślisz że ktoś przekupił sędziów w rozgrywkach LM. Jasne kontrowersje sędziowskie i błędy były są i będą ale co w tym jest nieuczciwego po stronie Realu?
Czy Ramos miał wyjść jako kapitan i powiedzieć że proszę nie uznawać tej bramki bo mamy sygnał z ławki że był spalony? xD

2

@Dankho94isback oczywiście że zdobyli je uczciwie :D wiem że jako kibica Barcy dupa cię piecze, mnie też, ale chyba nie myślisz na serio, że ktoś przekupił sędziów xD

2

@Roobo Tusk forsuje SAFE źle, Tusk zgadza się na propozycję prezydenta źle. Kurnia nie dogodzisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?