0

@Fog_W_1899 Czyli interwencjonizm państwa stosujemy i rząd powinien ustalić cenę na stacjach? :D

1

@AmigoBlancos Ale się pewnie żuczek gnojarz zdziwił :D

1

@MichuZ44 Poszli all in i przegrali. Szkoda tylko zdrowia chłopaków

0

@kanver_ "Bańka AI" xD Czy ludzie naprawdę są tak krótkowzroczni?

1

@ranger3120 No a jak. Przecież te konta prowadzą Mirki lat 30-40 z piwnicy i trzepią kasę na spoconych Sebastianach lat 15-25 :D

1

@Arden Okrucieństwo

1

@NeroTFP1 Kolega nowy w internecie :D Ja bym powiedział, że w pewnych "odnogach" instagrama kont wygenerowanych przez AI jest więcej niż prawdziwych :D Onlyfansiary tracą robotę :D

1

@karolup to na luzie. Ja bym się ucieszył :D

0

@karolup najważniejsza rzecz! Czy twoja potencjalna narzeczona lubi takie publiczne eventy i publiczne okazywanie uczuć? Moja żona byłaby przerażona gdybym postawił ją w takiej sytuacji z ludźmi na około.

0

Już myślałem że Aston Villa zrobi jakąś niespodziankę w tym sezonie i powalczy o top 2-3 ale wygląda na to, że wypadną nawet z top5 i LM

13

@Aragorn33 Wydawało by się poważny post z wyjaśnieniem dlaczego gadanie Prezydenta i Glapcia to nonsens, a tymczasem w komentarzach przerzucanie się gównem nie na temat :D Klasyczek
PS Zagrywka PRowa oczywista, nie ma i nie będzie żadnego innego finansowania polskich zbrojeń

6

@mkord Oczywiste może dla Ciebie, ale kolega CLS jeszcze czeka aż się wypowiedzą ekonomiści xD Nie wiem dlaczego akurat ekonomiści mieliby się wypowiadać na temat prawa, ale co kto lubi. Można też spytać Marylę Rodowicz

0

@AduŚ07 Wiadomo że szansa jest minimalna ale one przecież nie mają jakiegoś super zwinnego systemu omijania przeszkód. Jakby ktoś sobie prywatnym dronem latał akurat to co? :D Szansa na takie zderzenie jest aż tak astronomicznie mała?

1

@Chimera no właśnie dlatego mimo wszystko obrońcy to priorytet. W napadzie z tą jakością Yamala i Pedriego jakoś zawsze damy radę

0

@Messibestplayerintheworld Po wczorajszym meczu to pytanie jest tendencyjne :D Przez cały sezon bym powiedział, że ŚO to absolutny priorytet. A wczoraj właśnie obrona zagrała prawie idealnie a napastnika bramowało jak tlenu :D No ale dalej uważam, że ŚO to priorytet.

0

@marcin62 realista ;) nie ma żadnych przesłanek za wybuchem takiej wojny. Każdy wie że wszyscy jedynie stracą

0

@bartekvisca uczą uczą ;) gdyby się nie uczyli to już dawno by było pozamiatane
@marcin62 otóż nie. Dużej wojny globalnej już nie będzie

0

@mekston o to ciekawostka. Nie wiedziałem że oficjalny puchar za to będzie. No dobra to trochę więcej niż mecz towarzyski ale i tak bym wolał żeby nasze orły nie grały

1

@Lucerfi Dziękuję, polecam tego użytkownika :D Ja się za c*** nie znam na giełdzie, ale rozumiesz, że jak ktoś na forum wyskakuje z takimi tekstami to budzi to podejrzenia. Ale legitny inwestor się trafił widzę, szacuneczek.
PS KFC śmierdzi i brzuszek boli :(
PS 2 Totalnie popieram w kwestii porad inwestycyjnych. Najlepszy kumpel mi kiedyś powiedział to samo, Byku nic ci nie powiem, jestem odpowiedzialny tylko za swoje pieniądze.

1

@mordini123 No tak tutaj się zgadzam. W sumie pewnie to samo można powiedzieć o Pucharze Króla. No ale jednak jest transmitowana głównie Barca i Real a te kluby mają większą bazę kibiców.

1

@mordini123 A ile osób w Polsce interesuje Puchar Anglii?

0

@mekston Nie? :D To czym ten mecz jest?

3

@Dari0G Publikowanie wizerunku dziecka w sieci to jest dla mnie szczyt braku wyobraźni. Jeszcze chłop żyje z internetu, wie co i kto w tym internecie jest.

3

@Lionel_Messi10 mecz towarzyski o pietruszkę. Tego potrzeba naszym piłkarzom w najważniejszej fazie intensywnego sezonu

0

@Rifek xD z twarzy wygląda jakby wyszedł "ze szkoły" Macierewicza if you know what I mean

5

@Lucerfi dawaj pokazuj screeny z apki inwestycyjnej jak grasz longi na ropę na weekend
No chyba że long ci się z longerem z KFC pomylił

5

@Cryptolis "następni po nim będą tylko gorsi i mniej chętna do współpracy z Europą" xD co? xD która frakcja amerykańskich polityków jest jeszcze mniej skłonna do współpracy z Europą?

1

@macio_944 pewnie że nie :D ludzie są chorzy i nie są w stanie zaakceptować krytyki swojego zespołu. Ja się czasami nie zgadzam z jego ocenami np kontrowersji sędziowskie ale generalnie uważam że jest wysoce obiektywny

2

@macio_944 Takie słowa w takiej koszulce :D Miejsce w piekle już czeka :D

12

@Arden ZP to nie ale Griezmann to jest absolutny top piłkarzy ostatnich lat. To, że u nas nie wyszło w żaden sposób tego nie przekreśla. Chłop każdym kontaktem z piłką tworzy zagrożenie. No ale fakt, że na ZP to przestrzeni nie było ale czy osobiście uważam, że bardziej zasłużył indywidualnie niż Benzema? Tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?