@Rifek no tak wiadomo że z wujasami to tak by wyglądało. Bo nie można sobie przygotować transferów, wynegocjować cen, wzmocnić wszystkie potrzebne pozycje a potem sprzedać Yamala? Przecież nikt nie oczekuje przelewu w dniu podpisania umowy
@Aragorn33 z jednej strony zgadzam się z facetami że smutno by było oddawać takiego magika, taką radość z gry. Szczególnie przy wujasach którzy by te pieniądze rozpieprzyli. Z drugiej strony 400-500 mln euro w rękach kompetentnego zarządu to jest game changer
@Barcaa12 Ciekawi mnie jak byś przeprowadził wybory w trakcie wojny? :D Żołnierze mają z frontu wracać do swoich komisji oddać głos? Czy mają być mobilne komisje na froncie? xD
@clyde Tu chyba nikt nie ma wątpliwości że Orban jest prorosyjski. On się nie kryje ze swoją postawą. A ta wymiana zdań między nimi, no cóż, to Orban pierwszy wspomniał o użyciu siły
@marto2706 Ha ja już nie :D Uciekłem spod toporka :D Byłem już w III stopniu a teraz balansuje na granicy I i nadwagi, także dalej grubcio ale już duuużo lepiej. Nie wiem czy interesuje Cię wypełnienie takiej ankiety że tak powiem pod kątem przeszłości
@Karol145 masło klarowane, smalec, oleje różne. Piszą że niby niektóre oliwy się nadają ale mnie uczyli że te prawdziwe oliwy z oliwek się bardzo szybko palą i wydzielają toksyczne substancje
@fart@allien18 damn. Ja mam całe życie farta nie złapałem nawet jednego, ale już moja córeczka boi się przez to gówno chodzić do lasu. 3 lata a już złapała 2
@CLS63AMG To jest właśnie fajne w Radziu, że on nie lubi się gryźć w język :D Co pokazał też chociażby w wystąpieniach międzynarodowych wymierzonych w Rosję. Tylko jakoś tego Izraela/USA nie tyka, no ale to oczywiste niestety
@Kai0 Są trudne przez problemy finansowe klubów bo są zarządzane przez komików a nie poważnych ludzi. Nikt nie musi dawać zgody na konkretnych zawodników.
@pride1899 Z jakimi? :D Ja uważam, że taki "styl" zarządzania klubem to jest zwyczajna żenada i nie przystoi takiej instytucji. Ja nie wiem czy Font to dobry kandydat. Wiem, że Laporta jako prezes jest beznadziejny @Dankho94isback Drużyna ma to wszystko głęboko w dupie :D To nie czasy Puyola czy Iniesty, ludzi którzy żyli klubem
@Arden No tak, dobrze wiadomo jaki jest cel, ale co w tym złego? Laporta go zrobił w wała to dlaczego niby ma nie próbować mu zaszkodzić przed wyborami jeśli uważa że to żenująca karykatura prezesa?
@Popitek12 Myślę, że poza kamerami sobie myśli, o fajnie znowu hajsik wpadnie bo się ludzie jarają jakimś "storylajnem" :D To jest poziom Love Island bez kitu
@jamesbond6 Nie no ja dalej podtrzymuje że to jest dziwne stawiać pomniki żyjącym osobom. Jakoś mi to nie siedzi. Tak samo jak nadawanie nazw ulic i ktoś przecina wstęgę na ulicy swojego imienia. No nie wiem, może jestem dziwny, ale mi to nie siedzi :D
@mekston Tak, mi się wydaje, że chciał pokazać, że on jest madafaka mistrzem świata i niezależnie od formuły technicznej trzeba zgrywać twardziela :D Max też raczej nie ma wielkich powodów do radości, ale zobaczymy. Kwestia niezawodności (RB na razie z dużymi problemami) i żeby być w dobrym momencie jak inni będą robić błędy
0
@Rifek no tak wiadomo że z wujasami to tak by wyglądało. Bo nie można sobie przygotować transferów, wynegocjować cen, wzmocnić wszystkie potrzebne pozycje a potem sprzedać Yamala? Przecież nikt nie oczekuje przelewu w dniu podpisania umowy
1
@Aragorn33 z jednej strony zgadzam się z facetami że smutno by było oddawać takiego magika, taką radość z gry. Szczególnie przy wujasach którzy by te pieniądze rozpieprzyli. Z drugiej strony 400-500 mln euro w rękach kompetentnego zarządu to jest game changer
5
@draxidox Bardzo ładny post. Fakt, że te problemy są praktycznie nie poruszane w przestrzeni publicznej
2
@Ilka Łoo matko Tomaszowianka na forum :D No witam serdecznie :D
51
@Barcaa12 Ciekawi mnie jak byś przeprowadził wybory w trakcie wojny? :D Żołnierze mają z frontu wracać do swoich komisji oddać głos? Czy mają być mobilne komisje na froncie? xD
68
@clyde Tu chyba nikt nie ma wątpliwości że Orban jest prorosyjski. On się nie kryje ze swoją postawą. A ta wymiana zdań między nimi, no cóż, to Orban pierwszy wspomniał o użyciu siły
0
@marto2706 Ha ja już nie :D Uciekłem spod toporka :D Byłem już w III stopniu a teraz balansuje na granicy I i nadwagi, także dalej grubcio ale już duuużo lepiej. Nie wiem czy interesuje Cię wypełnienie takiej ankiety że tak powiem pod kątem przeszłości
2
Wisła Płock miała się bić o mistrza a zaraz się okaże, że będą bliżej strefy spadkowej :D
1
@s0nar11 no właśnie jest totalnie na odwrót, to te najlepsze prawdziwe oliwy nie nadają się do smażenia :D
0
@Karol145 masło klarowane, smalec, oleje różne. Piszą że niby niektóre oliwy się nadają ale mnie uczyli że te prawdziwe oliwy z oliwek się bardzo szybko palą i wydzielają toksyczne substancje
0
@allien18 Ta niby są te szpreje ale tata testował, wbił mu się dokładnie tam gdzie się spsikał, także tego :D
0
@Popitek12 To jutro chyba :D
2
@fart @allien18 damn. Ja mam całe życie farta nie złapałem nawet jednego, ale już moja córeczka boi się przez to gówno chodzić do lasu. 3 lata a już złapała 2
1
@Rastafarnianin Hmm a śmieją się, że to kobiety lecą tylko na top5% facetów. Ale kobieta po 30 to już fe :D
1
@AnsuLamine Wyprowadza klub na prostą xD Łykasz te bajki jak młody pelikan
0
@Aragorn33 Że tak zacytuję wyborców Konfederacji "Oni już rządzili i wiadomo że są kiepscy, to czemu nie dać spróbować komuś nowemu?" :D
6
@CLS63AMG To jest właśnie fajne w Radziu, że on nie lubi się gryźć w język :D Co pokazał też chociażby w wystąpieniach międzynarodowych wymierzonych w Rosję. Tylko jakoś tego Izraela/USA nie tyka, no ale to oczywiste niestety
1
@VamoSBarca88 Serio już? Nawet taka długa (względnie) zima po -20 nie wybiła tego badziewia?
0
@Kai0 Są trudne przez problemy finansowe klubów bo są zarządzane przez komików a nie poważnych ludzi. Nikt nie musi dawać zgody na konkretnych zawodników.
2
@pride1899 Z jakimi? :D Ja uważam, że taki "styl" zarządzania klubem to jest zwyczajna żenada i nie przystoi takiej instytucji. Ja nie wiem czy Font to dobry kandydat. Wiem, że Laporta jako prezes jest beznadziejny
@Dankho94isback Drużyna ma to wszystko głęboko w dupie :D To nie czasy Puyola czy Iniesty, ludzi którzy żyli klubem
1
@blakkudium A to La Liga musi "autoryzować" transfery? xD Chcemy ściągnąć jakiegoś bobasa to musimy pana Tebasa prosić o zgodę? co? :D
2
@Arden No tak, dobrze wiadomo jaki jest cel, ale co w tym złego? Laporta go zrobił w wała to dlaczego niby ma nie próbować mu zaszkodzić przed wyborami jeśli uważa że to żenująca karykatura prezesa?
1
@Popitek12 Myślę, że poza kamerami sobie myśli, o fajnie znowu hajsik wpadnie bo się ludzie jarają jakimś "storylajnem" :D To jest poziom Love Island bez kitu
0
@Kgorecki2500 Oliwa z oliwek nie nadaje się zasadniczo do smażenia.
1
@barcowy1899 a w jaki sposób to wpływa na piłkarzy? :D przecież oni to mają głęboko w nosie :D
1
@jamesbond6 Nie no ja dalej podtrzymuje że to jest dziwne stawiać pomniki żyjącym osobom. Jakoś mi to nie siedzi. Tak samo jak nadawanie nazw ulic i ktoś przecina wstęgę na ulicy swojego imienia. No nie wiem, może jestem dziwny, ale mi to nie siedzi :D
0
@Mow_mi_Douglas Trzeba powiedzieć, że Vinicius trochę się podciągnął od czasu przyjścia Arbalavalo Męczennika ale gdzie tu do naszego Yamalka :D
7
@NeroTFP1 Jeśli o jakimś piłkarzu mógłbym powiedział, że to idol, to właśnie o nim. LEGENDA
1
@Safrani Mają rozmach Poznanioki
1
@mekston Tak, mi się wydaje, że chciał pokazać, że on jest madafaka mistrzem świata i niezależnie od formuły technicznej trzeba zgrywać twardziela :D Max też raczej nie ma wielkich powodów do radości, ale zobaczymy. Kwestia niezawodności (RB na razie z dużymi problemami) i żeby być w dobrym momencie jak inni będą robić błędy