@jamesbond6 Nie no ja dalej podtrzymuje że to jest dziwne stawiać pomniki żyjącym osobom. Jakoś mi to nie siedzi. Tak samo jak nadawanie nazw ulic i ktoś przecina wstęgę na ulicy swojego imienia. No nie wiem, może jestem dziwny, ale mi to nie siedzi :D
@mekston Tak, mi się wydaje, że chciał pokazać, że on jest madafaka mistrzem świata i niezależnie od formuły technicznej trzeba zgrywać twardziela :D Max też raczej nie ma wielkich powodów do radości, ale zobaczymy. Kwestia niezawodności (RB na razie z dużymi problemami) i żeby być w dobrym momencie jak inni będą robić błędy
@Kozinho. Nie no można się z Radkiem nie zgadzać ale nigdy nie słyszałem żeby powiedział coś tak kretyńskiego. @Kapitan hawk zgadzam się. Niestety jak to powiedział (pewnie między innymi) Ricky Gervais, każdy ma prawo do własnej opinii ale żyjemy w czasach gdzie te opinie zaczęły byś stawiane na równi z faktami np płaskoziemcy, np kwestionowanie ładowania na księżycu itd
@BorzyKrzys nie to żebym się czepiał ale zamykanie porodówek i przedszkoli to kwestia lokalnych samorządów Nie twierdzę tym samym że ten rząd zrobił coś dobrego dla kobiet
@Kgorecki2500 to mnie mega zaskoczyliście w odpowiedziach. Nigdy w profesjonalnej kuchni nie widziałem drewnianych desek właśnie ze względu na problemy z utrzymaniem higieny i ryzykiem cross kontaminacji
@maroon Jasne, tutaj nie ma mowy o klasyfikacji jako zabójstwo według kodeksu. Emocje. Ale już np odebranie życia po pijaku jest bardzo na granicy. Moim zdaniem przepisy powinny jakoś rozszerzyć klasyfikację spowodowania śmierci na drodze. Co innego zwykły wypadek komunikacyjny, a co innego odebranie komuś życia jadąc po pijaku albo 300km/h.
@RafiVeB no jest to niewątpliwie jakiś plus :D powiem tak, przed poprzednim sezonem bardzo by mi zasmuciło mistrzostwo dla Jerzego. Ale po wygranej Lando to już ten Jurek nie brzmi aż tak tragicznie
@FCB24 Nie no litości :D Nie wiem czy Ty masz takie ostre opinie faktycznie czy dla chęci wyróżnienia. No jak można powiedzieć, że Olmo nic nie wnosi, na poziomie Dro...
@tbas Dopuścili bo 1/3 stawki używa silników Mercedesa. Przecież nie mogli zbanować 8 z 22 samochodów. Chociaż osobiście uważam, że powinni im za to skręcić silniki w jakiś sposób. Tu nie ma miejsca na niuanse, ok punkt o sprężaniu był debilnie napisany z tym testowaniem na zimno, ale jest punkt który wyraźnie mówi o zgodności bolidu ze specyfikacją od startu do mety i oni ten punkt ewidentnie łamią
1
@barcowy1899 a w jaki sposób to wpływa na piłkarzy? :D przecież oni to mają głęboko w nosie :D
1
@jamesbond6 Nie no ja dalej podtrzymuje że to jest dziwne stawiać pomniki żyjącym osobom. Jakoś mi to nie siedzi. Tak samo jak nadawanie nazw ulic i ktoś przecina wstęgę na ulicy swojego imienia. No nie wiem, może jestem dziwny, ale mi to nie siedzi :D
0
@Mow_mi_Douglas Trzeba powiedzieć, że Vinicius trochę się podciągnął od czasu przyjścia Arbalavalo Męczennika ale gdzie tu do naszego Yamalka :D
7
@NeroTFP1 Jeśli o jakimś piłkarzu mógłbym powiedział, że to idol, to właśnie o nim. LEGENDA
1
@Safrani Mają rozmach Poznanioki
1
@mekston Tak, mi się wydaje, że chciał pokazać, że on jest madafaka mistrzem świata i niezależnie od formuły technicznej trzeba zgrywać twardziela :D Max też raczej nie ma wielkich powodów do radości, ale zobaczymy. Kwestia niezawodności (RB na razie z dużymi problemami) i żeby być w dobrym momencie jak inni będą robić błędy
5
@mekston Najśmieszniejsze 180 stopni zrobił Lando :D Na testach zachwycony, a wczoraj "o jejku jejku no dobra może Max miał jednak rację" xD
7
Teraz będą pomnik stawiać xD Masakra. Stawianie pomników żyjącym osobom uważam za idiotyczne.
2
@Kozinho. Też mam z tego bekę okrutną. Xavi jaki jest każdy wie ale rzucanie się tutaj do obrony brzuchacza jest zabawne
3
@maroon już drugi raz w przeciągu dwóch lat :D a temat zagrożenia nuklearnego dalej grany
0
@Kozinho. Nie no można się z Radkiem nie zgadzać ale nigdy nie słyszałem żeby powiedział coś tak kretyńskiego.
@Kapitan hawk zgadzam się. Niestety jak to powiedział (pewnie między innymi) Ricky Gervais, każdy ma prawo do własnej opinii ale żyjemy w czasach gdzie te opinie zaczęły byś stawiane na równi z faktami np płaskoziemcy, np kwestionowanie ładowania na księżycu itd
7
@Pawlak1992 nie wiem skąd wziąłeś wniosek że on zostanie sam na starość. Raczej statystyki sugerują że umrą mniej wiecej w podobnym wieku
0
@BorzyKrzys nie to żebym się czepiał ale zamykanie porodówek i przedszkoli to kwestia lokalnych samorządów
Nie twierdzę tym samym że ten rząd zrobił coś dobrego dla kobiet
1
@Karol145 nie sądzę żebyś w jakiejkolwiek profesjonalnej kuchni zobaczył drewnianą deskę dowolnej jakości. Raczej bhp tego nie przepuści
2
@Kgorecki2500 to mnie mega zaskoczyliście w odpowiedziach. Nigdy w profesjonalnej kuchni nie widziałem drewnianych desek właśnie ze względu na problemy z utrzymaniem higieny i ryzykiem cross kontaminacji
2
@UriBoyka przede wszystkim to trzeba się raz na zawsze pozbyć grup przestępczych szumnie się nazywających kibicami
0
@maroon No i piąteczka dla niego, niezależnie z jakiej opcji jest :D
10
No w statystykach nie wygląda to za dobrze dla nas :D znowu Garcia i Yamal decydujący
0
@DTMisTheBest :D no mniej wiecej. Oby im się faktycznie nic nie stało
1
@maroon Jasne, tutaj nie ma mowy o klasyfikacji jako zabójstwo według kodeksu. Emocje. Ale już np odebranie życia po pijaku jest bardzo na granicy. Moim zdaniem przepisy powinny jakoś rozszerzyć klasyfikację spowodowania śmierci na drodze. Co innego zwykły wypadek komunikacyjny, a co innego odebranie komuś życia jadąc po pijaku albo 300km/h.
1
@maroon No ja też chyba jestem za głupi żeby to zrozumieć :D
5
@Arden Ja nawet pomijając mecz z Athletikiem bym go nie wykupił, no ale to tylko ja
0
@tbas Bo to ich silnik :D I konstrukcja samochodu zbudowana dokładnie pod ten silnik.
1
@gumaz niestety w naszym kraju za zabójstwa na drodze są śmiesznie niskie kary
15
@Arden pisałem już kiedyś, transfer dekady leciutko
0
@RafiVeB no jest to niewątpliwie jakiś plus :D powiem tak, przed poprzednim sezonem bardzo by mi zasmuciło mistrzostwo dla Jerzego. Ale po wygranej Lando to już ten Jurek nie brzmi aż tak tragicznie
0
@tbas Nie no uznali, że nie, ale według przedsezonowych przepisów jak najbardziej.
9
@FCB24 Nie no litości :D Nie wiem czy Ty masz takie ostre opinie faktycznie czy dla chęci wyróżnienia. No jak można powiedzieć, że Olmo nic nie wnosi, na poziomie Dro...
1
@DTMisTheBest Nie no tak się tylko trochę podśmiechuje :D Bardzo udany jak na nową formułę i wejście do F1 to jest ponad oczekiwania
0
@tbas Dopuścili bo 1/3 stawki używa silników Mercedesa. Przecież nie mogli zbanować 8 z 22 samochodów. Chociaż osobiście uważam, że powinni im za to skręcić silniki w jakiś sposób. Tu nie ma miejsca na niuanse, ok punkt o sprężaniu był debilnie napisany z tym testowaniem na zimno, ale jest punkt który wyraźnie mówi o zgodności bolidu ze specyfikacją od startu do mety i oni ten punkt ewidentnie łamią