3

@Rifek O jak dobrze że te algorytmy mnie nie dotyczą bo oglądam tylko swoje subskrybcje :D

2

@mekston nie wiem czy nie trzeba jej tego właśnie życzyć. Żeby położyła tą mączkę i doszło do zmian

0

@Scav no ale mamy 2026. Tu są ledwo co pełnoletni użytkownicy których jeszcze wtedy na świecie nie było a jak byli to mieli po parę lat

1

@AmigoBlancos jak to mówi młodzież "trochę delulu"

2

@maroon obawiam się że część forumowiczów nie pamięta tej sprawy bo jest zbyt stara

1

@Kgorecki2500 hmm może ja jestem dziwny ale do seksu nie puszczam muzyki :D

0

@mmaciass ani Mentzen ani Bartosiak nie są dla mnie żadnymi autorytetemi ale tutaj akurat brzmi to sensownie
Ja nie znam dokladnie sytuacji w zbrojeniówce. Jeśli faktycznie jest tak źle to wrzucanie kasy skończy sie mniej więcej tak jak pomoc w krajach afrykańskich, większość kasy pójdzie na napotyzm. No tylko że w takiej sytuacji dramatem też jest że w takie bagno wrzucamy 4.8% PKB rocznie

5

@Derean "mogliśmy ich kupić ale nie chcieliśmy" :D

5

@Cule1019 nie wydaje mi się żeby Argentyna była takim pewniakiem i głównym faworytem.

1

@Kubsoleon nie ma szans. Nie ta intensywność, nie ci obrońcy. Jasne techniki czy przeglądu pola nikt mu nie zabierze i dalej pewnie byłby w topce ale jednak futbol na najwyższym poziomie wymaga teraz ogromnego fizycznego zaangażowania. Z resztą ostatnio mieliśmy świetny przyklad, wszyscy nasi grali na maksa to rozjechaliśmy Atletico bez mydła. A potem sił brakło, intensywność była żadna i dwa mecze męczarni

1

@nowy2016 zgadzam się. Ogólnie poziom zachowania w Sejmie i nie tylko już dawno stał się żenujący.
@T^L to prawda ale wydaje sie ze jest coraz gorzej

1

@Roobo nie to żebym pochwalał taką dziecinadę w Sejmie no ale sami się tymi snusami podłożyli pod szydery

10

@Faro nie, nie może xD Boże wypowiedź jak z najczarniejszych otchłani braunizmu

5

@Faro czemu miałby żałować skoro chorobę mógłby przejść duzo gorzej?

0

@Faro nie wiem gdzie tu wyczytałeś cos o braku skutków ubocznych

8

@Faro no ale o co chodzi? xD

3

Ja proponuję Guardiolę albo Flicka na prezydenta. Skoro wyniki drużyny to wyznacznik dobrej roboty to chyba najlepsi możliwi kandydaci na prezydenta

0

@Fog_W_1899 stary ale ja nie chce jako prezesa klubu polityka. Chce menadżera który weźmie ze sobą ekspertów a nie szwagrów i ogarnie burdel instytucjonalny i finanse.

4

@Fog_W_1899 ja przeczytałem całość. Nie wiem czemu się cieszyć jak mysz do sera. Cała ta wypowiedź jest kompletnie debilna i mimiczna. Cała piłkarska Europa będzie się z tego śmiała.

2

@Nightingale a dalsza część tej wypowiedzi nie jest idiotyczna? Jaka sprzedaż Yamala? Nawet przez sekundę nie było takiej opcji. CVC z tego co pamiętam zablokowali socios a nie "nie chcieliśmy".

24

"Nie mamy zasady 1:1 bo nie chcieliśmy" no chłop jest prze ch**m xD

0

@Azi zabezpieczenie regionu rozpętaniem kolejnej wojny która może się ciągnąć latami i która na milion procent nie przyniesie zmiany władzy w Iranie? No to faktycznie zabezpieczenie

3

@Azi jakie konkretnie mają te interesy? Ja nie jestem w stanie wymyślić żadnego

12

@olejtm O widzę, że nowy przekaz partyjny poszedł od rana bo jest grana nowa narracja, że za stara osoba chciała brać kredyt xD Komiczni jesteście. Powiem więcej, aż 1060 letnie Państwo Polskie chce wziąć ten kredyt! To dopiero starowinek

3

@Kgorecki2500 Myślę, że rodzinom od razu ulżyło że nie zginęli w wyniku ostrzału ani friendly fire. Od razu jakoś tak spokojniej na serduszku

2

@cules100pro xD No naiwność na poziomie przedszkolaka.

21

@europejczyk Ciągłe porównywanie przez ciebie kredytów konsumenckich do kredytu celowego zaciąganego przez państwo jest skrajną formą idiotyzmu...

3

@mrboom o głos rozsądku

0

@Gary xD haha można i taki system stosować :D dziadkowie nasi tak wojnę przepykali

2

@Fog_W_1899 Nie jedzenie 14 godzin, jedzenie przez 10. Można też powiedzieć post przerywany albo okienko żywieniowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?