@AssisMoreira No właśnie też mi się tak wydawało, ale jak sobie przypomniałem "what's in the box?" to mi ręka zadrżała :D Ja bym najchętniej dał remis :D
@mmaciass no w zasadzie tak. Dopóki będzie frekwencja przy takich cenach to znaczy że nie są za wysokie. No ale dla biednego rencisty z centralnej Polski kosmos :D
@BojanKriKicz dobra odwołuje xD zobaczyłem bilety na jakieś śmieszne Rayo 22 marca. Najtańszy bilet 159 euro xD ich tam już nieźle odkleiło z tymi cenami
@BojanKriKicz zarabia w sensie ma zysku czy tyle jest przychodu? Raczej obstawiam to drugie. Nie ma możliwości żeby średnia cena biletu wynosiła 200 euro
@sokot nie wiem, może to jest temat o USA? A on nie potrafiąc odpowiedzieć w temacie posta ucieka do jakichś tanich debilnych zagrywek z Białorusią? Chce gadać o kryzysie na granicy to niech założy taki wątek. Jak go przytłacza odpowiedź na temat USA to nie musi tu pisać
@Rajski powiedzial bym co sądzę o takich "taktykach" w dyskusji ale szkoda mi bana dostać przez taką szuję wstrętna. Czemu ty piszesz o jakiejś Białorusi? Podaj przykład decyzji polskiego rządu podjętej pod dyktando Izraela
@mmaciass o ile znaleźliby się kupcy na te obligacje to śmiesznie mała różnica jak na taki okres. Tylko kwestia kontroli nad wydaniem tych pieniędzy. Bo jednak SAFE to jest pożyczka celowa której wydatkowanie podlega kontroli. Wrzucenie do budżetu pieniędzy z obligacji może się skończyć tym że połowy nikt nigdy nie zobaczy i się rozejdą
@tbas ja nie jestem fanem teorii spiskowych ale zobacz po Sikorskim chociażby. No nie jest to człowiek który gryzie się w język. Do tego ma bardzo silne koneksje międzynarodowe więc musi wiedzieć co się dzieje w kuluarach polityki. I o Izraelu cicho sza albo pozytywnie... co jak dla mnie oznacza jednoznacznie że mają ogromne wpływy wszędzie
@Azazel_Pazuzu era batożenia? Ekipa Laporty rządzi klubem od 23 lat. W tym czasie trafiło nam się najlepsze pokolenie w historii futbolu + bezapelacyjnie najlepszy piłkarz wszechczasów. Ok w ligach ich pocisnęliśmy 12 do 7 w tym czasie ale w LM oni wygrali 6 a my 4...
@xvcWinterSoldier Ekipa Laporty rządzi tym klubem od 23 lat. Jasne mieliśmy w tym czasie najlepszą drużynę w historii, ale czy została ona wykorzystana do maksimum? Śmiem wątpić. Tylko za Pepa naprawdę mocno zdominowaliśmy futbol. Od jego odejścia jest mizeria, biorąc pod uwagę jakie nazwiska się tu przewinęły przez klub. Dług największy w historii, część praw z transmisji sprzedana, nazwa stadionu sprzedana. Ja nie wiem z czego tu się cieszyć?
1
@AssisMoreira No właśnie też mi się tak wydawało, ale jak sobie przypomniałem "what's in the box?" to mi ręka zadrżała :D Ja bym najchętniej dał remis :D
11
@NeroTFP1 Kurde ciężko. Ale chyba jednak skłaniam się ku Leo. Za Wilka, za Django. Ta kreacja w Django mistrzowska
1
@Azi ale on podejmuje kontrowersyjne decyzje i nie sprawdza ich na VAR bo mu ego nie pozwala
1
@Encore piłkarscy bogowie miejcie kibiców Galaty i Live w swojej opiece
0
@mmaciass no w zasadzie tak. Dopóki będzie frekwencja przy takich cenach to znaczy że nie są za wysokie. No ale dla biednego rencisty z centralnej Polski kosmos :D
0
@BojanKriKicz dobra odwołuje xD zobaczyłem bilety na jakieś śmieszne Rayo 22 marca. Najtańszy bilet 159 euro xD ich tam już nieźle odkleiło z tymi cenami
0
@BojanKriKicz zarabia w sensie ma zysku czy tyle jest przychodu? Raczej obstawiam to drugie. Nie ma możliwości żeby średnia cena biletu wynosiła 200 euro
0
@BojanKriKicz to jaką ty średnią cenę biletu wziąłeś? xD taki zysk jest nierealny
1
@JacekM a już widzę że sie nie doczekam bo chłop bana dostał. No cóż :D
1
@Rajski nadal czekam na przykład decyzji rządu pod dyktando Izraela
3
@sokot nie wiem, może to jest temat o USA? A on nie potrafiąc odpowiedzieć w temacie posta ucieka do jakichś tanich debilnych zagrywek z Białorusią? Chce gadać o kryzysie na granicy to niech założy taki wątek. Jak go przytłacza odpowiedź na temat USA to nie musi tu pisać
11
@Rajski a jakbyś był w stanie chociaż w jednym wpisie napisać coś na temat albo odpowiedź na pytanie?
11
@Rajski powiedzial bym co sądzę o takich "taktykach" w dyskusji ale szkoda mi bana dostać przez taką szuję wstrętna. Czemu ty piszesz o jakiejś Białorusi? Podaj przykład decyzji polskiego rządu podjętej pod dyktando Izraela
4
@Rajski wspaniałe odejście od tematu. Rozmawiamy o płaszczeniu się przed USA. Jakby Ci się chciało to byś sprawdził że krytykowalem za to Sikorskiego
10
@LAMC_10 a bo już było zbyt spokojnie w regionie (nie licząc oczywiscie Palestyny) to trzeba było znowu trochę demokracji przywieźć
28
@Rajski czyli politycy KO są odrażający ale prezydent podejmujący decyzje na żądanie ambasadora USA jest git?
7
Ja wiem że pieniążki nie śmierdzą ale ja bym się na jego miejscu nie pchał w takie kierunki. Na spokojnie do Stanów na emeryturkę i essa
3
@mmaciass o ile znaleźliby się kupcy na te obligacje to śmiesznie mała różnica jak na taki okres. Tylko kwestia kontroli nad wydaniem tych pieniędzy. Bo jednak SAFE to jest pożyczka celowa której wydatkowanie podlega kontroli. Wrzucenie do budżetu pieniędzy z obligacji może się skończyć tym że połowy nikt nigdy nie zobaczy i się rozejdą
0
@Frimpong hmm a ktoś to potwierdził? Chyba nie ufasz Stanowskiemu po ostatnich fake newsach?
7
@Irmscher10 myślę że ma wywalone. Przyszedł rozkaz, został wykonany, koniec historii
2
@LOPEZ16 nie no trochę cię poniosło z tymi 7 latami :D 6 lat temu :D ale zgadzam się bobasy nam urosną nawet się nie obejrzymy
6
@tbas ja nie jestem fanem teorii spiskowych ale zobacz po Sikorskim chociażby. No nie jest to człowiek który gryzie się w język. Do tego ma bardzo silne koneksje międzynarodowe więc musi wiedzieć co się dzieje w kuluarach polityki. I o Izraelu cicho sza albo pozytywnie... co jak dla mnie oznacza jednoznacznie że mają ogromne wpływy wszędzie
0
@Azazel_Pazuzu era batożenia? Ekipa Laporty rządzi klubem od 23 lat. W tym czasie trafiło nam się najlepsze pokolenie w historii futbolu + bezapelacyjnie najlepszy piłkarz wszechczasów. Ok w ligach ich pocisnęliśmy 12 do 7 w tym czasie ale w LM oni wygrali 6 a my 4...
0
@mmaciass nie pieprzą się w tańcu. Wiadomo że konwencjonalnego starcia nigdy nie wygrają ale mogą napsuć krwi
2
@blakkudium W poważnym klubie, na poważnym stadionie skandują nazwisko 17latka z Polski. Hit!
0
@xvcWinterSoldier Ekipa Laporty rządzi tym klubem od 23 lat. Jasne mieliśmy w tym czasie najlepszą drużynę w historii, ale czy została ona wykorzystana do maksimum? Śmiem wątpić. Tylko za Pepa naprawdę mocno zdominowaliśmy futbol. Od jego odejścia jest mizeria, biorąc pod uwagę jakie nazwiska się tu przewinęły przez klub. Dług największy w historii, część praw z transmisji sprzedana, nazwa stadionu sprzedana. Ja nie wiem z czego tu się cieszyć?
4
@Gary Debiutancki maraton z takim czasem? wow, gratulacje
2
@xvcWinterSoldier Cudowne kryterium wyboru prezesa multimiliardowej firmy xD
0
O Real Madrid TV? 2 karne w 20 minut? :D
0
@Lionel_Messi10 no i dobrze, szkoda zdrowia naszych chłopaków