@Herato ja też uważam że to mimo wszystko jest dużo lepsza opcja do zostania w klubie niż Rekin. I tak musimy sprowadzić podstawową 9, Rekina może się uda opchnąć za dobry hajs. No tylko Lewy musi zdecydować czy chce jeszcze iść po rekordy np w LM z obniżoną pensja czy woli sobie jeszcze gdzieś poodcinać kupony
@Peciak I co mi to da? xD Jak każdy sędzia i tak potem ma swoją interpretację. Nawet w takiej sprawie "eksperci" mają dwa różne stanowiska to chyba do dupy te przepisy
@esem91 No wiem właśnie ale ja nie rozumiem w ogóle argumentacji Archivo. Wydawało mi się, że gdyby takie ciągnięcie było przed polem karnym przy wychodzeniu sam na sam to ewidentna czerwona. Ale w polu karnym miało nie być podwójnego karania, no chyba że tak jak wczoraj zablokował centralnie ręką piłkę która wpadała do bramki
@VinDiesel nie to nie jest sarkazm, to są przepisy gry w piłkę nożną Silva wczoraj dostał bo wybił ręka piłkę zmierzającą do bramki. W tej sytuacji wchodzi przepis o nie karaniu podwójnie
1
@ProMILs to sprawdź sobie jaka jest śmiertelność noworodków w USA i w Polsce
0
O to bajo jajo. Bez Curtois mają sezon z głowy
5
@Herato ja też uważam że to mimo wszystko jest dużo lepsza opcja do zostania w klubie niż Rekin. I tak musimy sprowadzić podstawową 9, Rekina może się uda opchnąć za dobry hajs. No tylko Lewy musi zdecydować czy chce jeszcze iść po rekordy np w LM z obniżoną pensja czy woli sobie jeszcze gdzieś poodcinać kupony
6
@urbipl Ale to nie jest tak że my nie chcieliśmy wydawać :D Taką politykę to prowadzi Bayern. My po prostu jesteśmy biednymi dziadami
4
@goldmetaxa Oj nie, zdecydowanie życie mi miłe. Jakbyśmy z nimi przegrali w finale to by moje serce tego nie wytrzymało
1
@Eklerek Nie no nas również nikt :D Norwegia to się jeszcze może obawiać najazdu USA bo ma gazu dużo, ewentualnie miśków polarnych
5
@Tigermaus Ale kto będzie Norwegię atakował? :D
0
@draxidox Mi osobiście frankowiczów w ogóle nie szkoda, ale to sukinsyństwo straszne
1
@Kozinho. Oczywiście że niejasne bo na rondzie da się skręcić tylko w prawo :D instruktor do douczenia
1
@Giwera pod względem strzelonych goli Barca Flicka wygląda lepiej niż Guardioli. No tylko ta obrona
0
@Peciak I co mi to da? xD Jak każdy sędzia i tak potem ma swoją interpretację. Nawet w takiej sprawie "eksperci" mają dwa różne stanowiska to chyba do dupy te przepisy
0
@esem91 No wiem właśnie ale ja nie rozumiem w ogóle argumentacji Archivo. Wydawało mi się, że gdyby takie ciągnięcie było przed polem karnym przy wychodzeniu sam na sam to ewidentna czerwona. Ale w polu karnym miało nie być podwójnego karania, no chyba że tak jak wczoraj zablokował centralnie ręką piłkę która wpadała do bramki
1
Ja już nie kumam tych przepisów xD Dla mnie rozmawianie tutaj o czerwonej to jest totalny absurd
7
@kanver_ No trzeba przyznać patrząc na to zestawienie, że nie mamy szczęścia do napadziorów z instynktem w LM :D Ten wynik Suareza to komedia przecież
3
Śmieszne że nic nie doliczył ale rozsądna decyzja biorąc pod uwagę wynik
0
O nie! Najgorzej
0
No i mamy śmieszki z Robercika :D
0
@Tuc no tak tylko że klub ich nie chce na stadionie
3
@MiloszFCB1899 bez kitu ja też :D
0
@VinDiesel nie to nie jest sarkazm, to są przepisy gry w piłkę nożną
Silva wczoraj dostał bo wybił ręka piłkę zmierzającą do bramki. W tej sytuacji wchodzi przepis o nie karaniu podwójnie
0
Dobrze mówi angielski komentator jakby poszedł bramkarz jedną ręką a nie dwoma to by to wyciągnął
1
Nie no nie ma mowy o czerwonej. Zwykły faul na żółtą
1
Jeeeeeezu xD w dobrych czasach to by dwie bramki z takiej akcji strzelił, jeszcze by zapytał bramkarza gdzie walić
2
Ja pieprze ani cały czas mają jakąś okazje do zagrożenia bramki. A my oprócz tych goli nie mieliśmy nic
0
@MaŁolat wiadomo. Yamal też to robi i nadal będzie robił. Troszkę więcej odpowiedzialności i lepsza obrona, będzie git
0
@LukaszFan Messi też tak tracił dziesiątki razy tylko nie mieliśmy wtedy w obronie Flipa i Flapa
0
@JanuszKorwinMikke i kto nam strzeli na awans?
0
@Dari0G niedociągnięcia? Gdzie ty tu widzisz dociągnięcia w tej obronie :D
4
Bernal lepsza 9 niż 9tki xD
0
@LukaszFan aaa no ta xD