1

@ProMILs to sprawdź sobie jaka jest śmiertelność noworodków w USA i w Polsce

0

O to bajo jajo. Bez Curtois mają sezon z głowy

5

@Herato ja też uważam że to mimo wszystko jest dużo lepsza opcja do zostania w klubie niż Rekin. I tak musimy sprowadzić podstawową 9, Rekina może się uda opchnąć za dobry hajs. No tylko Lewy musi zdecydować czy chce jeszcze iść po rekordy np w LM z obniżoną pensja czy woli sobie jeszcze gdzieś poodcinać kupony

6

@urbipl Ale to nie jest tak że my nie chcieliśmy wydawać :D Taką politykę to prowadzi Bayern. My po prostu jesteśmy biednymi dziadami

4

@goldmetaxa Oj nie, zdecydowanie życie mi miłe. Jakbyśmy z nimi przegrali w finale to by moje serce tego nie wytrzymało

1

@Eklerek Nie no nas również nikt :D Norwegia to się jeszcze może obawiać najazdu USA bo ma gazu dużo, ewentualnie miśków polarnych

5

@Tigermaus Ale kto będzie Norwegię atakował? :D

0

@draxidox Mi osobiście frankowiczów w ogóle nie szkoda, ale to sukinsyństwo straszne

1

@Kozinho. Oczywiście że niejasne bo na rondzie da się skręcić tylko w prawo :D instruktor do douczenia

1

@Giwera pod względem strzelonych goli Barca Flicka wygląda lepiej niż Guardioli. No tylko ta obrona

0

@Peciak I co mi to da? xD Jak każdy sędzia i tak potem ma swoją interpretację. Nawet w takiej sprawie "eksperci" mają dwa różne stanowiska to chyba do dupy te przepisy

0

@esem91 No wiem właśnie ale ja nie rozumiem w ogóle argumentacji Archivo. Wydawało mi się, że gdyby takie ciągnięcie było przed polem karnym przy wychodzeniu sam na sam to ewidentna czerwona. Ale w polu karnym miało nie być podwójnego karania, no chyba że tak jak wczoraj zablokował centralnie ręką piłkę która wpadała do bramki

1

Ja już nie kumam tych przepisów xD Dla mnie rozmawianie tutaj o czerwonej to jest totalny absurd

7

@kanver_ No trzeba przyznać patrząc na to zestawienie, że nie mamy szczęścia do napadziorów z instynktem w LM :D Ten wynik Suareza to komedia przecież

3

Śmieszne że nic nie doliczył ale rozsądna decyzja biorąc pod uwagę wynik

0

O nie! Najgorzej

0

No i mamy śmieszki z Robercika :D

0

@Tuc no tak tylko że klub ich nie chce na stadionie

3

@MiloszFCB1899 bez kitu ja też :D

0

@VinDiesel nie to nie jest sarkazm, to są przepisy gry w piłkę nożną
Silva wczoraj dostał bo wybił ręka piłkę zmierzającą do bramki. W tej sytuacji wchodzi przepis o nie karaniu podwójnie

0

Dobrze mówi angielski komentator jakby poszedł bramkarz jedną ręką a nie dwoma to by to wyciągnął

1

Nie no nie ma mowy o czerwonej. Zwykły faul na żółtą

1

Jeeeeeezu xD w dobrych czasach to by dwie bramki z takiej akcji strzelił, jeszcze by zapytał bramkarza gdzie walić

2

Ja pieprze ani cały czas mają jakąś okazje do zagrożenia bramki. A my oprócz tych goli nie mieliśmy nic

0

@MaŁolat wiadomo. Yamal też to robi i nadal będzie robił. Troszkę więcej odpowiedzialności i lepsza obrona, będzie git

0

@LukaszFan Messi też tak tracił dziesiątki razy tylko nie mieliśmy wtedy w obronie Flipa i Flapa

0

@JanuszKorwinMikke i kto nam strzeli na awans?

0

@Dari0G niedociągnięcia? Gdzie ty tu widzisz dociągnięcia w tej obronie :D

4

Bernal lepsza 9 niż 9tki xD

0

@LukaszFan aaa no ta xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?