1

@Lanosss Mieszkając w Tomaszowie Mazowieckim można albo mieć w nosie polską ligę albo kibicować Widzewowi. Nie bardzo jest inna możliwość :D

0

@kanver_ No dobra Lewy wkurza okropnie czasami ale te statystyki nie wyglądają jakoś dramatycznie

0

@Ghandi Regres jak regres, chłop przestaje potrafić w piłkę trafiać i wykonać celne podanie. To jest jakiś dramat, niewidziany w piłce :D

1

@misterio Trochę jak w siatkówce, gdzie wygrana po tie-breaku 3:2 to też podział punktów 2-1. Nie uważam, żeby to było głupie rozwiązanie.

1

@Ghandi Lewy GOAT 9tek :D

0

No i co te Totki? Spadną? :D

1

@Bobo25 Tak zagrali zdecydowanie lepiej i ośmielę się stwierdzić, że remis to minimum na co zasłużyli.

0

@kamiVeB śmiem się zgodzić

2

No dobra 3 punkty i fajnie ale takie gówno to niech sobie grają na Canale+ a nie jak mogę oglądać na Eleven xD

22

Mecz imienia Realu Madryt i Curtois... jedna bramka psim swędem i 3pkt uratowane przez bramkarza

1

@Lucyffffer1922 Valdes to był świetny bramkarz ale ludzie mają okropnie wybiórczą pamięć
Uważasz że Garcia w pół roku uratował wiecej punktów niż Valdes i Ter Stegen. No come on

0

@Derpowsky nadepnął tamtemu na stopę

1

@kuz minął go z piłką i gość mu wstawia nogę w tor biegu. Ja tu nawet kontrowersji nie widzę

0

@kanver_ naturalny ruch nogi w nogę napastnika :D

1

Sam wywalczył to i miał prawo zmarnować :)

0

@Lucyffffer1922 nie no wiem że tu się ani Valdesa ani Ter Stegena nie szanuje ale litości. Garcia jest u nas raptem moment. Ale uważam że jeśli zostanie tu dłużej to będzie absolutnym topem

8

@Kgorecki2500 oczywiście że nie będzie żadnych ataków na kraje europejskie, a już na 100% nie na Polskę

0

@FioletoweOczy Ja bym się nie cieszył. Cywilów mi szkoda, niezależnie od tego jakiej są narodowości, wyznania czy koloru skóry. Natomiast jeśli by im się paliła infrastruktura wojskowa to bym miał jakąś tam satysfakcję

2

@Derpowsky mi to w zasadzie obojętne i też czasami z przyzwyczajenia powiem jeszcze służba zdrowia. Ale już nie od pierwszego @joloskyy lekarza słyszę że wolą jak się mówi ochrona zdrowia. Więc staram się stosować, jeśli tak wolą

3

@Chimera kurde ale który? W Izraelu się modlą o zniszczenie Iranu, w Stanach też, w Iranie o zniszczenie Izraela, my o pokój, w Rosji żeby wojna trwała jak najdłużej bo ropa droga. Ten Bóg to musi mieć niezły mętlik w głowie co tu robić

1

@gumaz 5 godzin spoko, 6-7 kiepsko, 8 spoko :D jakoś tak dziwnie mam. Wiadomo że po dłuższym czasie spania po 5 godzin daje to o sobie znać.
Miałem też okres gdzie spałem po 1.5-2h i czułem się wspaniale. Ale to przez leki. No ale z pół roku to trwało i było dość dziwne

1

@MessiForeverTheBest może mieć za uszami dowolne rzeczy ale taki wpis od głowy państwa jest obrzydliwy. Jak dało się mu postawić zarzuty za "krzywdzenie niewinnych ludzi" to mógł to Trump zrobić za jego życia

2

@LAMC_10 wiem że na pewno cały islamski świat tak właśnie bedzie go nazywał. Nie bez słuszności

0

@Kgorecki2500 piękny obiad :D ja na razie mam tylko mięso mielone i ziemniaki nieobrane

1

@OBSERWATOR2021 szykuje się coś bardzo grubego. Pomarańczowemu tak się dupa zaczyna palić że rzuca swoim zidiociałym maga wyborcom jakiś bullshit o ufo żeby mieli się czym zająć i nie zwracali uwagi na upadek ich kraju.
Jak w ogóle można łykać to że obcy wylądowali przez nikogo nie zauważeni i to akurat tak się szczęśliwie złożyło że gdzieś na odludziu w USA żeby rząd bez problemu to zataił

1

@Kgorecki2500 warto zauważyć że to "media wzywają" więc zaraz wjedzie narracja ajatollaha Bibiego że oni to by może i nie chcieli ale jak ludzie się tego domagają to co robić

1

@esem91 ja w trójkąty tylko jeśli gdzieś na mieście, w domu tylko zwijane :D

0

@Azazel_Pazuzu ale rozgrywa te szachy 5D, Magnus by się nie powstydził finezji

1

@kubix05 nie no w trójkąty to chyba psychopaci tylko :D

6

@Kgorecki2500 i od razu chce się głosować :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?