@michal26 pali głupa na potrzeby wewnętrzne. Jeśli jeszcze ich "chłopcy" by zaczęli masowo ginąc przy jakimś desancie lądowym to w ogóle będzie Meksyk. Myślę że gra na czas, a Izraelowi przecież nie zależy na jakichś rozmowach pokojowych czy kończeniu konfliktu.
@BorzyKrzys Dla mnie to jest jednak półka niżej w skali szurii niż NWO czy płaska Ziemia :D Ale może wcale nie, w zasadzie tutaj też jest totalne zaprzeczenie nauce, w tym przypadku biologii.
@Arden Oj teraz już dawno nie gram :D Grałem w momencie jak mogłem sobie pozwolić na stracenie paru stówek. Teraz odpowiedzialny rencista :D PS Z resztą jeśli chodzi o pokera to są ludzie którzy z tego żyją, sam takich znam. Nie twierdzę, że ja byłem na poziomie który to umożliwiał bo na pewno nie :D
@Arden No tak to akurat jest dość dziwne, a w zasadzie w ogóle nie jest dziwne, uzależnienie to ciężka choroba. Nie mówię bo też mi się zdarzyło, że turniej się przeciągnął bo nadspodziewanie dobrze szło ale nie w jakieś ważne dni :D
@AmigoBlancos Ja tam się akurat na porównania do zwierząt nie oburzam bo ludzie to są zwierzęta, dosłownie, nie w przenośni :D Oczywiście bardzo specyficzne, z myśleniem abstrakcyjnym itd ale jednak od takich szympansów różni nas tylko 2% genów. Natomiast jaki jest cel tej wypowiedzi pani profesor, nie sposób zrozumieć. Po co miałyby zwierzęta mieć to obywatelstwo?
@BezglutenowyPedri nie da się jeździć po mieście 70 bezpiecznie xD No u mnie w mieście są przejścia co 300 metrów na wielu głównych ulicach. Zapraszam.
@Who_you_mam no tak z tym się również zgadzam. Powinna pójść jakaś masowa ogólnopolska akcja sprawdzania miejscowych ograniczeń prędkości i czy mają one sens. Tylko ja nadal, najpierw bym postulował zmianę świadomości społecznej i podejścia do przepisów. Bo dalej jest nagminne że Polak jadący za granicę na wakacje karnie stosuje się do znaków a u siebie na podwórku przepisy to tylko drobna sugestia
@Who_you_mam nie no wybacz poprawiliśmy się niesłychanie, Łotwa, Rumunia, Bułgaria, Grecja, Chorwacja i Portugalia mają gorsze statystyki. Nie ma chyba z podziałem na ograniczenia prędkości ale to nie ma żadnego znaczenia, zapieprzanie w zabudowanym i komentarze go broniące pokazują mentalność Polaków za kółkiem. No ale ok mamy 7 najgorsze statystyki w UE a nie najgorsze więc zasadniczo mocno przesadziłem we wpisie wyżej
@BezglutenowyPedri O kur** xD No argumentu z Boltem to jeszcze nie słyszałem. Nie chce mi się toczyć tej samej dyskusji po raz 153565 na tym forum... Macie argumenty jak ten adwokat który zabił dwie osoby bo zapierdalał i się tłumaczył, że to ich wina bo jechały w "trumnie na kółkach". 70 po mieście to czysta głupota, przy przejściach dla pieszych co 300 metrów.
@TR3YWAY Masakra, mało który naród przekracza 60 a u nas oczywiście ponad 70... @ProMILs Nie no pewnie, na pewno właśnie dlatego, że to taka śmieszna prędkość dalej mamy najgorsze statystyki śmiertelności na drogach
@Kgorecki2500 No to jeśli tam są jakieś potężne systemy podziemne to będą już totalnie w dupie Amerykanie :D @michal26 Tak to słyszałem, że jest bardzo newralgiczny punkt w regionie. Dla niektórych krajów wręcz krytyczny
@draxidox O on już się przerzucił z drabiny eskalacyjnej? :D Jak go chwilę słuchałem na początku wojny w Ukrainie to już powinny dawno nad nami atomówy latać
@draxidox tu się akurat zgadzam z tym co ostatnio mówił Wolski, nie masz możliwości wygrać w wojnie bezpośredniej? To walczysz asymetrycznie. Dronami za parę stówek dolków walisz w ważne cele wroga. Strącą ci ich 500 to i tak masz w dupie bo straty wroga są znacząco bardziej dotkliwe
1
@prokofiew no bez szału niestety
1
@Jakchcesz walcz z tym :D jak już musisz to sobie zjedz chipsy do meczu
4
@michal26 pali głupa na potrzeby wewnętrzne. Jeśli jeszcze ich "chłopcy" by zaczęli masowo ginąc przy jakimś desancie lądowym to w ogóle będzie Meksyk. Myślę że gra na czas, a Izraelowi przecież nie zależy na jakichś rozmowach pokojowych czy kończeniu konfliktu.
1
@lajcior raz na tydzień/dwa. Oczywiscie nie jakieś niewiadomo jakie bukiety ale zwykłe tulipanki z biedry czy kaufa.
9
@Kgorecki2500 ja wiem że to się nie stanie ale za takie wypowiedzi naprawdę powinna być Norymberga
4
@xvcWinterSoldier Święta się zbliżają, normalka :D
0
@malicinho Ale nie chce poznać, to jest w tym najważniejsze.
4
@BorzyKrzys Dla mnie to jest jednak półka niżej w skali szurii niż NWO czy płaska Ziemia :D Ale może wcale nie, w zasadzie tutaj też jest totalne zaprzeczenie nauce, w tym przypadku biologii.
1
@BorzyKrzys Turyn taki piękny? Kurde trzeba by się kiedyś wybrać do tych Włoch
3
@Trencaxarxes W Tokio czy Seulu ludzie mieszkają w mniejszych mieszkaniach i płacą za to krocie :D
2
@Arden Oj teraz już dawno nie gram :D Grałem w momencie jak mogłem sobie pozwolić na stracenie paru stówek. Teraz odpowiedzialny rencista :D
PS Z resztą jeśli chodzi o pokera to są ludzie którzy z tego żyją, sam takich znam. Nie twierdzę, że ja byłem na poziomie który to umożliwiał bo na pewno nie :D
2
@Arden No tak to akurat jest dość dziwne, a w zasadzie w ogóle nie jest dziwne, uzależnienie to ciężka choroba. Nie mówię bo też mi się zdarzyło, że turniej się przeciągnął bo nadspodziewanie dobrze szło ale nie w jakieś ważne dni :D
1
@Arden To akurat wygląda jak poker. Jak gra w turnieju to nie wciśnie stop :D
1
@AmigoBlancos Nie no teraz to już sobie chyba jaja robią :D
7
@Arden Straszna historia ale dobrze, że pozwalają jej skończyć z cierpieniem w godny sposób.
1
@AmigoBlancos Ja tam się akurat na porównania do zwierząt nie oburzam bo ludzie to są zwierzęta, dosłownie, nie w przenośni :D Oczywiście bardzo specyficzne, z myśleniem abstrakcyjnym itd ale jednak od takich szympansów różni nas tylko 2% genów. Natomiast jaki jest cel tej wypowiedzi pani profesor, nie sposób zrozumieć. Po co miałyby zwierzęta mieć to obywatelstwo?
0
@BezglutenowyPedri nie da się jeździć po mieście 70 bezpiecznie xD
No u mnie w mieście są przejścia co 300 metrów na wielu głównych ulicach. Zapraszam.
1
@Who_you_mam no tak z tym się również zgadzam. Powinna pójść jakaś masowa ogólnopolska akcja sprawdzania miejscowych ograniczeń prędkości i czy mają one sens. Tylko ja nadal, najpierw bym postulował zmianę świadomości społecznej i podejścia do przepisów. Bo dalej jest nagminne że Polak jadący za granicę na wakacje karnie stosuje się do znaków a u siebie na podwórku przepisy to tylko drobna sugestia
4
@maroon tak kumam ale kolega pisał "kto nie umie jeździć 70 po mieście powinien oddać prawko"
1
@Who_you_mam nie no wybacz poprawiliśmy się niesłychanie, Łotwa, Rumunia, Bułgaria, Grecja, Chorwacja i Portugalia mają gorsze statystyki. Nie ma chyba z podziałem na ograniczenia prędkości ale to nie ma żadnego znaczenia, zapieprzanie w zabudowanym i komentarze go broniące pokazują mentalność Polaków za kółkiem. No ale ok mamy 7 najgorsze statystyki w UE a nie najgorsze więc zasadniczo mocno przesadziłem we wpisie wyżej
10
@BezglutenowyPedri O kur** xD No argumentu z Boltem to jeszcze nie słyszałem. Nie chce mi się toczyć tej samej dyskusji po raz 153565 na tym forum... Macie argumenty jak ten adwokat który zabił dwie osoby bo zapierdalał i się tłumaczył, że to ich wina bo jechały w "trumnie na kółkach".
70 po mieście to czysta głupota, przy przejściach dla pieszych co 300 metrów.
6
@TR3YWAY Masakra, mało który naród przekracza 60 a u nas oczywiście ponad 70...
@ProMILs Nie no pewnie, na pewno właśnie dlatego, że to taka śmieszna prędkość dalej mamy najgorsze statystyki śmiertelności na drogach
2
@Kgorecki2500 No to jeśli tam są jakieś potężne systemy podziemne to będą już totalnie w dupie Amerykanie :D
@michal26 Tak to słyszałem, że jest bardzo newralgiczny punkt w regionie. Dla niektórych krajów wręcz krytyczny
1
@Kgorecki2500 Wiadomo, że będzie intensywne bombardowanie przed, ale i tak uważam, że to skrajna głupota pakować się tam z wojskami lądowymi.
3
@draxidox O on już się przerzucił z drabiny eskalacyjnej? :D Jak go chwilę słuchałem na początku wojny w Ukrainie to już powinny dawno nad nami atomówy latać
3
@draxidox tu się akurat zgadzam z tym co ostatnio mówił Wolski, nie masz możliwości wygrać w wojnie bezpośredniej? To walczysz asymetrycznie. Dronami za parę stówek dolków walisz w ważne cele wroga. Strącą ci ich 500 to i tak masz w dupie bo straty wroga są znacząco bardziej dotkliwe
5
@Piotrek1993 to chyba fajnie że mamy jakiś talent którym można się zachwycać
1
@piJohn Real w pigułce xD za to co zapisał sędzia w protokole miały być minimum 2 mecze. Cyk 1
2
@Laminedependencia chyba o Idze
0
@gumaz myślę że to pewniak. Max co wejdzie to na 20min drugiej połowy