@Faro No nie to już jest bullshit. Wczoraj pisałem, że dobrze, że jej pozwolili na taką decyzję, ale w takiej sytuacji nie może być nawet kurde cienia przekonywania, namawiania, nawet 0.5% wpływania na decyzję...
@Aragorn33 maksymalna cena ustalana codziennie przez ministra brzmi złowieszczo :D pewnie skończy się jakimś rodzajem chwilowego racjonowania jak na Słowenii
@MesQueUnClub_87 to jest jedna z pierwszych myśli, ale obawiam się że niebezpieczna. Wyobraź sobie jacy ludzie mogliby dojść do wladzy na kulcie męczennika który zginął za prawdę i ideę
@malicinho no dobrze ale podejrzewam, że przed otrzymaniem zgody rozmawiała z każdym możliwym lekarzem i psychiatrą i oni widocznie stwierdzili że dla jej psychiki nie ma ratunku a każdy dzień przysparza jej wyłącznie bólu. Ja nie twierdzę że każdy z depresją powinien dostać zgodę na eutanazje, powinien dostać przede wszystkim szansę na wyzdrowienie. Ale czasami takiej szansy nie ma.
@Lionel_Messi10 się uparł na tego Alvareza... jak on ocenia czy piłkarz się nada do naszego stylu gry po kamieniołomie u Simeone? Już mieliśmy chyba nauczkę kilka razy
2
@Faro No nie to już jest bullshit. Wczoraj pisałem, że dobrze, że jej pozwolili na taką decyzję, ale w takiej sytuacji nie może być nawet kurde cienia przekonywania, namawiania, nawet 0.5% wpływania na decyzję...
11
Zasrana kadra. Na ch** oni ich puszczają na te gówno warte mecze towarzyskie
1
@Piotrek1993 O takie skrzydełka Yamal Oskarek ale by to chodziło :D Tylko obrona musiała by być żelazna :D
32
W sensie dla nas lepiej, niech sobie chłopak odpocznie, ale trener jest niepoważny
2
@Ilka U nas dużo asystentów bo bramki się zdobywa po akcjach a nie po karnych :D
4
@lucas/catalan Może i nie FIFA ale plan jest dobry :D
1
@pt9 No i możesz sobie to od podatku odpisać także essa :D Zawsze jakiś zysk
4
@Toretto o panie Oskarku, jeszcze z sezon-dwa pokazać klasę w Porto i zapraszamy serdecznie
2
O a co to za znikające posty :D
0
@Joe_Barbaro Z taką grą jak wczoraj to podtrzymujemy
4
Te informacje o potencjalnym sprzedaniu Gerarda Martina są mrożące... nie kupią lepszego zawodnika nawet jak go sprzedadzą za 100 baniek
2
@JanuszKorwinMikke Janusz znowu nie wziąłeś leków
7
@krefi10 my się ledwo przez Albanie prześlizgnęliśmy. Dla nas Watykan to jest niebezpieczny przeciwnik
0
Zielu time of his life
0
No dwie setki nam odpuścili
3
Czy teoria o przepychaniu Ukrainy już upadła czy 3:0 to jeszcze mało?
0
A trzeba było grać tego Oskara na ławce a nie trzęść portkami. Bieda pozbawia potencjalnych zysków :D
0
@Aragorn33 maksymalna cena ustalana codziennie przez ministra brzmi złowieszczo :D pewnie skończy się jakimś rodzajem chwilowego racjonowania jak na Słowenii
0
@Esteban_ nie no aż tak to nie. Ale jest słabiutki
2
@cracker jejku z czego to jest? Coś mi świta ale mgliście
5
@Karol145 mi się kojarzy np @Bolton ale ludzie mu to lajkowali więc pewnie nie jest sam
15
Bez takich głupot błagam... od samej myśli się robi niedobrze
5
@MesQueUnClub_87 to jest jedna z pierwszych myśli, ale obawiam się że niebezpieczna. Wyobraź sobie jacy ludzie mogliby dojść do wladzy na kulcie męczennika który zginął za prawdę i ideę
5
@fumador oczywiście że mamy. Nawet piszą gagatki że coraz bardziej im imponuje
0
@malicinho no dobrze ale podejrzewam, że przed otrzymaniem zgody rozmawiała z każdym możliwym lekarzem i psychiatrą i oni widocznie stwierdzili że dla jej psychiki nie ma ratunku a każdy dzień przysparza jej wyłącznie bólu. Ja nie twierdzę że każdy z depresją powinien dostać zgodę na eutanazje, powinien dostać przede wszystkim szansę na wyzdrowienie. Ale czasami takiej szansy nie ma.
1
@Pedri16Future bez kitu tego typa zwierzęta powinny ruchać do końca życia. Dla matki jakaś łagodniejsza kara ale też myślę że podobny wymiar...
3
@mmaciass co zależnie od sytuacji i nastrojów może im pomóc albo zaszkodzić. Na razie brakuje tych procentów braunistów
4
@Lionel_Messi10 się uparł na tego Alvareza... jak on ocenia czy piłkarz się nada do naszego stylu gry po kamieniołomie u Simeone? Już mieliśmy chyba nauczkę kilka razy
1
@Jakchcesz pizza lepsza, zgadzam się. I w sumie zdrowa same warzywa i trochę mięska :D
1
@prokofiew no bez szału niestety