@marcin62 można zwrócić uwagę i nauczyć kultury albo nagrać filmik wrzucić do neta :D Rozumiem że niektórzy nie lubią konfrontacji, sam raczej unikam, ale wytknąć brak kultury starym ludziom uwielbiam
@BorzyKrzys No tak średnio mądre bym powiedział. Nie jestem w czasach gdzie sportowcy palą fajki (no dobra Wojtula xD) piją wódę i jedzą syf. Mają rozpisane diety, suplementacje itd. Jednak miesiąc z tak zaburzoną dietą jest ważny w kontekście odpowiedniego przygotowania. Muszą to ustalać z klubem
@Prorokk No tak ale jego reakcja to oznaka słabości a nie siły :D Tylko ktoś słaby ucieka się do przemocy. Jak dostał głupie pytanie to mógł w mądry sposób wyśmiać tego dziennikarza a wystartował do niego z mordą.
@Dari0G no dobrze to dlaczego jako potencjalny inny producent krótkofalówek tego nie zgłosił? Ludzie są bierni bo "nie będą donosić" a potem mają pretensje
@Dari0G Na pewno są próby ale oprócz jakichś mega specyficznych przypadków (może w wojsku czy coś) te wszystkie przetargi są jawne i każdy może zgłosić nieprawidłowości. Nie jest proste żeby coś takiego ustawić
@Dari0G i dostajesz zarzuty xD mieliśmy taką próbę w ZUS. Centrala zleciła stworzenie specyfikacji na zakup mebli i foteli gościowi który wziął kasę od jednej firmy i zrobił tak dokładną specyfikację że tylko oni mogli ją spełnić. Inni potencjalni wykonawcy zrobili aferę i specyfikacja została zmieniona. Nie wiem w ilu przetargach publicznych brałeś udział, ale każdy ma do nich dostęp i jeśli faktycznie są nieprawidłowości np przetarg pod konkretnego wykonawcę to wystarczy to zgłosić. Większość tych historii o ustawionych przetargach to bullshit
@MagFCB nie, w tym zdaniu nigdzie nie jest napisane że spotykają się w Davos żeby ustalać światowe agenty. Jest napisane że ich partnerzy tworzą światowe polityki socjalne, ekonomiczne i geopolityczne. A nie że tworzą je w Davos. Tam przyjeżdżają prezydenci, premierzy, różni ministrowie z całego świata. Oczywistym jest że "partnerzy" tworzą politykę na świecie, w ramach swoich krajów i organizacji międzynarodowych w których uczestniczą. Davos to jedynie forum wymiany myśli, doświadczeń i pomysłów. Bronisz prawicowych teorii spiskowych o NWO więc do takiej grupy Cię zakwalifikowałem.
@MagFCB tak bo dalej nie wytłumaczyłeś w jaki sposób demokracja liberalna jest "projektem" sterowanym z Davos? Co to w ogóle znaczy ze liberalna demokracja jest "projektem"? A jeśli uważasz że tym przeklejonym zdaniem pokazałeś że ja nie mam o czymś pojęcia to chyba masz spore problemy z rozumiem znaczenia słów w języku angielskim
@MagFCB Ale to znowu brzmi jak teoria spiskowa... Davos to jedno z wielu miejsc gdzie spotykają się ludzie biznesu, nauki i polityki żeby dyskutować o problemach przed którymi stoi świat i wypracowywać wspólne stanowisko jak z tymi problemami walczyć albo jak je najlepiej rozwiązać.
35
@Kgorecki2500 niestety z przykrością informuję że od nowego roku musimy podnieść czynsz o 500 zł ze względu na nowy podatek. Z poważaniem Elżbieta
0
@marcin62 można zwrócić uwagę i nauczyć kultury albo nagrać filmik wrzucić do neta :D
Rozumiem że niektórzy nie lubią konfrontacji, sam raczej unikam, ale wytknąć brak kultury starym ludziom uwielbiam
2
@Cyzix malutka :) niech szybko z mamą wychodzą do domu
1
@kanver_ luzik :D jak się na szybko spojrzało to tak to wyglądało. PS swoją drogą i tak uważam że obaj mają dość średnią skuteczność
1
@barteq ja nie twierdzę że bylo złe. Jeśli Nawrocki je uznal za głupie mógł zareagować z klasą a nie jak kark spod monopolowego
0
@paweu_warrior a badania nerkowe robisz? Bo ta woda bardzo mocno obciąża nerki
2
@Munio Nie no jeeeeezu :D Mam rodzinę i z miasta i ze wsi, przymiotnik "wioskowy" nie odnosi się do tego skąd kto pochodzi.
21
@BorzyKrzys No tak średnio mądre bym powiedział. Nie jestem w czasach gdzie sportowcy palą fajki (no dobra Wojtula xD) piją wódę i jedzą syf. Mają rozpisane diety, suplementacje itd. Jednak miesiąc z tak zaburzoną dietą jest ważny w kontekście odpowiedniego przygotowania. Muszą to ustalać z klubem
1
@KierownikLucas Takie wioskowe podejście do statystyki :D Bukmacherzy muszą Cię uwielbiać :D
12
@Prorokk No tak ale jego reakcja to oznaka słabości a nie siły :D Tylko ktoś słaby ucieka się do przemocy. Jak dostał głupie pytanie to mógł w mądry sposób wyśmiać tego dziennikarza a wystartował do niego z mordą.
12
@Prorokk Twardy prezydent bo prawie dał dziennikarzowi w mordę za zadanie pytania xD
3
@Kgorecki2500 Tylko że ta woda też nie nadaje się co picia codziennie. Ale kto by się tam przejmował :D Na pewno nie cesarz Dominik
3
@VamoSBarca88 Może to też o nas jakoś wspaniale nie świadczy ale w liceum na przerwach to cały ten film na wyrywki recytowaliśmy z kumplami :D
12
@Pedri16Future Jezu nie mów że nie wiesz z jakiego to filmu
3
@Cryptolis Nie wszędzie też pozwalają. Bądź co bądź to jest operacja i mimo że planowana i robi się ich tysiące, to wcale nie taka trywialna ;)
1
@Cyzix No to powodzonka :) Będzie dobrze. Ja trochę się wkurzyłem na lekarza w emocjach ale generalnie cesarka to 15 minut i po stresie :)
0
@Cyzix A to jutro ma zaplanowaną cesarkę czy jaki plan?
46
@LAMC_10 dobrze że kamery są bo by zaraz była ustawka jak za starych dobrych czasów. No niestety instynkt silniejszy
0
@Dari0G no dobrze to dlaczego jako potencjalny inny producent krótkofalówek tego nie zgłosił? Ludzie są bierni bo "nie będą donosić" a potem mają pretensje
0
@Dari0G Na pewno są próby ale oprócz jakichś mega specyficznych przypadków (może w wojsku czy coś) te wszystkie przetargi są jawne i każdy może zgłosić nieprawidłowości. Nie jest proste żeby coś takiego ustawić
1
@Konradowskyy ja ostatnio polubiłem z sosem bbq czerwoną cebulą i kurczakiem. Ale tak to jakieś salami najprostsze najlepsze
1
@Cryptolis +10, czasami włoską pizze mogę zjeść ale zdecydowanie wolę polskie wydanie czy jakby je tam nazwać.
2
@Barcaa12 o pewnie. Przemoc jako metoda na niewygodne pytania xD no tylko kibol mógł na to wpaść
0
@arasz1819 ojej za późno przyszedłem xD same usunięte komentarze
0
@Dari0G i dostajesz zarzuty xD mieliśmy taką próbę w ZUS. Centrala zleciła stworzenie specyfikacji na zakup mebli i foteli gościowi który wziął kasę od jednej firmy i zrobił tak dokładną specyfikację że tylko oni mogli ją spełnić. Inni potencjalni wykonawcy zrobili aferę i specyfikacja została zmieniona.
Nie wiem w ilu przetargach publicznych brałeś udział, ale każdy ma do nich dostęp i jeśli faktycznie są nieprawidłowości np przetarg pod konkretnego wykonawcę to wystarczy to zgłosić. Większość tych historii o ustawionych przetargach to bullshit
2
@MagFCB nie, w tym zdaniu nigdzie nie jest napisane że spotykają się w Davos żeby ustalać światowe agenty. Jest napisane że ich partnerzy tworzą światowe polityki socjalne, ekonomiczne i geopolityczne. A nie że tworzą je w Davos. Tam przyjeżdżają prezydenci, premierzy, różni ministrowie z całego świata. Oczywistym jest że "partnerzy" tworzą politykę na świecie, w ramach swoich krajów i organizacji międzynarodowych w których uczestniczą. Davos to jedynie forum wymiany myśli, doświadczeń i pomysłów.
Bronisz prawicowych teorii spiskowych o NWO więc do takiej grupy Cię zakwalifikowałem.
0
@Who_you_mam wszystkich którzy w tym okresie grali. A Ty jak byś go określił skoro cię śmieszy moja opinia?
3
@MagFCB tak bo dalej nie wytłumaczyłeś w jaki sposób demokracja liberalna jest "projektem" sterowanym z Davos? Co to w ogóle znaczy ze liberalna demokracja jest "projektem"?
A jeśli uważasz że tym przeklejonym zdaniem pokazałeś że ja nie mam o czymś pojęcia to chyba masz spore problemy z rozumiem znaczenia słów w języku angielskim
0
@lajcior bardzo się zastanawiam bo jak mam znowu na jakimś streamie oglądać to licho to widzę
1
@MagFCB Ale to znowu brzmi jak teoria spiskowa... Davos to jedno z wielu miejsc gdzie spotykają się ludzie biznesu, nauki i polityki żeby dyskutować o problemach przed którymi stoi świat i wypracowywać wspólne stanowisko jak z tymi problemami walczyć albo jak je najlepiej rozwiązać.