3

@Trencaxarxes W Tokio czy Seulu ludzie mieszkają w mniejszych mieszkaniach i płacą za to krocie :D

2

@Arden Oj teraz już dawno nie gram :D Grałem w momencie jak mogłem sobie pozwolić na stracenie paru stówek. Teraz odpowiedzialny rencista :D
PS Z resztą jeśli chodzi o pokera to są ludzie którzy z tego żyją, sam takich znam. Nie twierdzę, że ja byłem na poziomie który to umożliwiał bo na pewno nie :D

2

@Arden No tak to akurat jest dość dziwne, a w zasadzie w ogóle nie jest dziwne, uzależnienie to ciężka choroba. Nie mówię bo też mi się zdarzyło, że turniej się przeciągnął bo nadspodziewanie dobrze szło ale nie w jakieś ważne dni :D

1

@Arden To akurat wygląda jak poker. Jak gra w turnieju to nie wciśnie stop :D

1

@AmigoBlancos Nie no teraz to już sobie chyba jaja robią :D

7

@Arden Straszna historia ale dobrze, że pozwalają jej skończyć z cierpieniem w godny sposób.

1

@AmigoBlancos Ja tam się akurat na porównania do zwierząt nie oburzam bo ludzie to są zwierzęta, dosłownie, nie w przenośni :D Oczywiście bardzo specyficzne, z myśleniem abstrakcyjnym itd ale jednak od takich szympansów różni nas tylko 2% genów. Natomiast jaki jest cel tej wypowiedzi pani profesor, nie sposób zrozumieć. Po co miałyby zwierzęta mieć to obywatelstwo?

0

@BezglutenowyPedri nie da się jeździć po mieście 70 bezpiecznie xD
No u mnie w mieście są przejścia co 300 metrów na wielu głównych ulicach. Zapraszam.

1

@Who_you_mam no tak z tym się również zgadzam. Powinna pójść jakaś masowa ogólnopolska akcja sprawdzania miejscowych ograniczeń prędkości i czy mają one sens. Tylko ja nadal, najpierw bym postulował zmianę świadomości społecznej i podejścia do przepisów. Bo dalej jest nagminne że Polak jadący za granicę na wakacje karnie stosuje się do znaków a u siebie na podwórku przepisy to tylko drobna sugestia

4

@maroon tak kumam ale kolega pisał "kto nie umie jeździć 70 po mieście powinien oddać prawko"

1

@Who_you_mam nie no wybacz poprawiliśmy się niesłychanie, Łotwa, Rumunia, Bułgaria, Grecja, Chorwacja i Portugalia mają gorsze statystyki. Nie ma chyba z podziałem na ograniczenia prędkości ale to nie ma żadnego znaczenia, zapieprzanie w zabudowanym i komentarze go broniące pokazują mentalność Polaków za kółkiem. No ale ok mamy 7 najgorsze statystyki w UE a nie najgorsze więc zasadniczo mocno przesadziłem we wpisie wyżej

10

@BezglutenowyPedri O kur** xD No argumentu z Boltem to jeszcze nie słyszałem. Nie chce mi się toczyć tej samej dyskusji po raz 153565 na tym forum... Macie argumenty jak ten adwokat który zabił dwie osoby bo zapierdalał i się tłumaczył, że to ich wina bo jechały w "trumnie na kółkach".
70 po mieście to czysta głupota, przy przejściach dla pieszych co 300 metrów.

6

@TR3YWAY Masakra, mało który naród przekracza 60 a u nas oczywiście ponad 70...
@ProMILs Nie no pewnie, na pewno właśnie dlatego, że to taka śmieszna prędkość dalej mamy najgorsze statystyki śmiertelności na drogach

2

@Kgorecki2500 No to jeśli tam są jakieś potężne systemy podziemne to będą już totalnie w dupie Amerykanie :D
@michal26 Tak to słyszałem, że jest bardzo newralgiczny punkt w regionie. Dla niektórych krajów wręcz krytyczny

1

@Kgorecki2500 Wiadomo, że będzie intensywne bombardowanie przed, ale i tak uważam, że to skrajna głupota pakować się tam z wojskami lądowymi.

3

@draxidox O on już się przerzucił z drabiny eskalacyjnej? :D Jak go chwilę słuchałem na początku wojny w Ukrainie to już powinny dawno nad nami atomówy latać

3

@draxidox tu się akurat zgadzam z tym co ostatnio mówił Wolski, nie masz możliwości wygrać w wojnie bezpośredniej? To walczysz asymetrycznie. Dronami za parę stówek dolków walisz w ważne cele wroga. Strącą ci ich 500 to i tak masz w dupie bo straty wroga są znacząco bardziej dotkliwe

5

@Piotrek1993 to chyba fajnie że mamy jakiś talent którym można się zachwycać

1

@piJohn Real w pigułce xD za to co zapisał sędzia w protokole miały być minimum 2 mecze. Cyk 1

2

@Laminedependencia chyba o Idze

0

@gumaz myślę że to pewniak. Max co wejdzie to na 20min drugiej połowy

0

@Chimera no mówię do mnie takie spodenasy akurat nie przemawiają ale sweterek? Świetny

0

@Chimera a byłeś ostatnio w Warszawie, 3mieście, Krakowie czy Wrocławiu? Przecież w tym stroju nie ma niczego zdrożnego ani niezwykłego

0

@Chimera to że tak się nikt nie ubiera w jakimś wypiździewie dolnym to nie znaczy że nikt się tak nie ubiera :D

1

@Nazio_87 pewnie by opanowali ale z 5tka łącznie dla rodziców i siostry, siostra żeby miała zabezpieczenie i mogła sobie luźniej żyć, rodzice żeby sobie popodróżowali póki zdrowie jest. Z 2jka na działkę chałupę i samochód. Bańka na jakieś najbliższe podróże i życie a reszta w bezpieczne inwestycje

14

@NeroTFP1 niepotrzebnie tylko nazwiska zasłania. Prawo cytatu. A jeszcze lepiej żony na Facebooku znaleźć i powysyłać screeny

1

@urbipl hohoho Iron Drome im przecieka

15

@Kgorecki2500 czyżby poczuła że Konfa już jest za mało radykalna na obecne nastroje na prawicy? Zaraz się okaże że brauniści zaczną Mentzena od lewaków wyzywać

1

@Chimera A co w tym nie jest normalnego? Ja nie wiem co tu się zrobiło, policja ubraniowa na La Bambie :D No mi się takie spodnie nie podobają ale sweterek kozak

1

@Batys Co też źle? :D Matko wczoraj narzekanie na Viniego za wygodną koszykarską koszulkę, a dziś się Ekitike dostaje za stylóweczkę xD Ciekawe jakby tu modowi eksperci swoje zdjęcia powrzucali, jakie by były oceny :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?