@DamianBarcaCule No biorąc pod uwagę jak bardzo niespokojne czasy nam się szykują to nie wydawał bym takich zasadniczych osądów :D Jest to bardzo mało prawdopodobne ale na pewno nie niemożliwe przy odpowiednich okolicznościach. (nie twierdzę przy tym, że to będą dobre okoliczności albo że to ogólnie będzie korzystne wydarzenie)
@NeroTFP1 No i właśnie to jest idealny przykład. Niedościgniony wzór. Ja też staram się być zdroworozsądkowy, są takie czasy, że piłkarzom coraz trudniej podjąć taką decyzję. Możesz skończyć karierę w ukochanym klubie albo pokopać sobie z amatorami i zarobić przez parę lat powiedzmy 100 baniek. Ciężko się oprzeć. A raczej większość sportowców nie słynie z dobrego zarządzania swoimi majątkami
@Fantastyczny Chłopiec Mam totalnie przeciwne zdanie. Jak mu sprawiało dalej frajdę skakanie to sobie skakał i tyle. Ja bym np wolał żeby Iniesta z nami został do zakończenia kariery, a nie odchodził grać w jakiejś Japonii na peryferiach futbolu.
@konajoncek Nie da się tego racjonalnie ocenić z mojej perspektywy. Za Małysza byłem dzieciakiem który oglądał każdy konkurs z rodzicami, część będąc w górach na nartach, wiadomo że są to wspaniałe wspomnienia. Stocha już natomiast mało co oglądałem, tylko te większe konkursy jak IO. Także dla mnie oczywiście Małysz sentymentalnie, ale Stoch jest lepszym skoczkiem historycznie.
@michal26 Ta no chłop nagle w szybkim łuku jakby odpuścił gaz. Niesamowite to jest. Kompletna nieprzewidywalność. On zrobił chyba ruch do lewej, nie wiem żeby trochę spróbować przyblokować? A przy tej różnicy prędkości wyszła z tego katastrofa. Dobrze że Oliver cały.
@michal26 ja akurat nie widziałem wypadku, tylko na chwilę włączyłem przy końcu. Czekam na powtórkę na YouTube. Ale wiadomo było że te różnice w prędkości w końcu się źle skończą.
@Kgorecki2500 to takie info dla chłopaczków narzekających jak to u nas źle. Wiadomo mamy swoje problemy i ich też nie można lekceważyć ale kurde można mieć dużo większe np od dzieciaka latać z kałachem
@michal26 już się wypowiedzieli prawie wszyscy w tym większość znaczących :/ nic to nie da niestety :( ja chyba robię mały bojkot mimo że to oczywiście nic nie da
@Borneo na razie to doniesienia mówią że rakiety się kończą ale nie tej stronie co myślisz :D łykasz tą amerykańską propagandę jak młody pelikan. Nic nie wskazuje na to żeby możliwości Iranu były jakoś mocno porażone bo ataki rakietowe i dronowe wcale nie są mniej intensywne niż na początku. Te "rajdy" skończą się setkami ofiar, żeby się nie okazało że to Amerykanie wyjdą na ulice szybciej niż Irańczycy ;)
@Encore mało kto już się gryzie w język z kierowców. Ale podobno szefowie ekip zadowoleni. Tu niestety trzeba się zgodzić z Gutowskim, wszyscy mają wywalone na zdanie kierowców
@Pawlak1992 tzn ja bym to jednak rozdzielił. Rosja pokazała że jest potwornie słaba organizacyjnie co w zasadzie nie było żadną tajemnicą. Oczywiście nie można ich lekceważyć ale jakieś bajki o 2 potędze militarnej na świecie można spokojnie obśmiać. Stany pokazały na początku roku że są w stanie przeprowadzić precyzyjną operację militarną bez większych problemów. Tutaj kwestia jest taka że oni naprawdę wydają się zmuszeni do tej wojny przez naciski Izraela. Cholera wie jakie materiały Mossad zebrał na Pomarańczowego.
@eckov no ale nie dyskutuje z tobą na temat struktury tej pożyczki bo było już milion dyskusji na ten temat na forum, znajdź sobie jak chcesz. Chodzi mi o to że jak kompletny kretyn nazywasz coś lewactwem podczas gdy to nie ma nic wspólnego z lewicowością
@eckov branie pożyczki na zbrojenia to jest lewactwo? xD ja może się nie znam ale lewica to raczej z zasady jest przeciwna wielkim wydatkom na zbrojenia.
@TR3YWAY Każde studia do których się chociaż trochę przyłożysz coś dają, ocena źródeł, wyszukiwanie wartościowych informacji, prowadzenie dyskusji. W naszym systemie edukacji takich rzeczy w ogóle nie ma na poziomie szkoły średniej. Ale "uczenie się" w Starbuniu to absurd xD
@LukaszFan Aha no dobra, ja nie pomyślałem że to w XXI wieku jest jakiś problem żeby podpisać dokument w samolocie rządowym, ale może była to niecna zagrywka rządu. Uważam natomiast, że obawy co do podpisu były uzasadnione po dotychczasowej "współpracy" z prezydentem. Dobrze natomiast wiemy, że nie dało się tej decyzji podjąć w dobrym momencie xD Teraz jest "po co zwlekaliście tak długo", a za chwilę będzie "po co w ogóle to wprowadzaliście, teraz są przez to braki paliwa i konieczność reglamentacji"
0
@BORO_12 żebyś się nie zdziwił xD
@Arden a bo rozumiem że nie jest? xD
2
@BORO_12 co wy ćpacie? xD macie statystyki gdzie Martin praktycznie w każdym aspekcie jest lepszy a go na ławkę wysyłacie?
4
@NeroTFP1 trójeczka top. Dla mnie książkowo jeszcze szóstka. Pamietam że 3 dni po szkole nic innego nie robiłem tylko siadałem i czytałem
6
@Arden co? xD chyba wczoraj było pite
1
@DamianBarcaCule No biorąc pod uwagę jak bardzo niespokojne czasy nam się szykują to nie wydawał bym takich zasadniczych osądów :D Jest to bardzo mało prawdopodobne ale na pewno nie niemożliwe przy odpowiednich okolicznościach. (nie twierdzę przy tym, że to będą dobre okoliczności albo że to ogólnie będzie korzystne wydarzenie)
0
@NeroTFP1 No i właśnie to jest idealny przykład. Niedościgniony wzór. Ja też staram się być zdroworozsądkowy, są takie czasy, że piłkarzom coraz trudniej podjąć taką decyzję. Możesz skończyć karierę w ukochanym klubie albo pokopać sobie z amatorami i zarobić przez parę lat powiedzmy 100 baniek. Ciężko się oprzeć. A raczej większość sportowców nie słynie z dobrego zarządzania swoimi majątkami
1
@Fantastyczny Chłopiec Mam totalnie przeciwne zdanie. Jak mu sprawiało dalej frajdę skakanie to sobie skakał i tyle. Ja bym np wolał żeby Iniesta z nami został do zakończenia kariery, a nie odchodził grać w jakiejś Japonii na peryferiach futbolu.
0
@konajoncek Nie da się tego racjonalnie ocenić z mojej perspektywy. Za Małysza byłem dzieciakiem który oglądał każdy konkurs z rodzicami, część będąc w górach na nartach, wiadomo że są to wspaniałe wspomnienia. Stocha już natomiast mało co oglądałem, tylko te większe konkursy jak IO. Także dla mnie oczywiście Małysz sentymentalnie, ale Stoch jest lepszym skoczkiem historycznie.
1
@michal26 Ta no chłop nagle w szybkim łuku jakby odpuścił gaz. Niesamowite to jest. Kompletna nieprzewidywalność. On zrobił chyba ruch do lewej, nie wiem żeby trochę spróbować przyblokować? A przy tej różnicy prędkości wyszła z tego katastrofa. Dobrze że Oliver cały.
0
@michal26 ja akurat nie widziałem wypadku, tylko na chwilę włączyłem przy końcu. Czekam na powtórkę na YouTube. Ale wiadomo było że te różnice w prędkości w końcu się źle skończą.
1
@MessiForeverTheBest o nie! Tak to nie! Proszę mi nie psuć dzieciństwa
2
O Luklerk jakie jajka pokazał
0
@barcafan1789 o ty! Jaki najfajniejszy podpis trafiłeś?
7
@Kgorecki2500 to takie info dla chłopaczków narzekających jak to u nas źle. Wiadomo mamy swoje problemy i ich też nie można lekceważyć ale kurde można mieć dużo większe np od dzieciaka latać z kałachem
3
@michal26 już się wypowiedzieli prawie wszyscy w tym większość znaczących :/ nic to nie da niestety :( ja chyba robię mały bojkot mimo że to oczywiście nic nie da
1
@EzioAuditoreDF beznadzieja totalna. Takie przerwy w środku sezonu tylko szkodzą a kadrom nic nie wnoszą
0
@TR3YWAY oj czy to czasem nie urazi uczuć religijnych bambowiczów?
2
@barcowy1899 no oby nie xD byłoby to beznadziejnie wydane 30mln
0
@Hasszz a czemu musisz z 1-2? Ja zanoszę butelki 1.5l i puszki, jak się uzbiera 20-30.
1
@Borneo na razie to doniesienia mówią że rakiety się kończą ale nie tej stronie co myślisz :D łykasz tą amerykańską propagandę jak młody pelikan. Nic nie wskazuje na to żeby możliwości Iranu były jakoś mocno porażone bo ataki rakietowe i dronowe wcale nie są mniej intensywne niż na początku. Te "rajdy" skończą się setkami ofiar, żeby się nie okazało że to Amerykanie wyjdą na ulice szybciej niż Irańczycy ;)
3
@Encore mało kto już się gryzie w język z kierowców. Ale podobno szefowie ekip zadowoleni. Tu niestety trzeba się zgodzić z Gutowskim, wszyscy mają wywalone na zdanie kierowców
14
@Pawlak1992 tzn ja bym to jednak rozdzielił. Rosja pokazała że jest potwornie słaba organizacyjnie co w zasadzie nie było żadną tajemnicą. Oczywiście nie można ich lekceważyć ale jakieś bajki o 2 potędze militarnej na świecie można spokojnie obśmiać. Stany pokazały na początku roku że są w stanie przeprowadzić precyzyjną operację militarną bez większych problemów.
Tutaj kwestia jest taka że oni naprawdę wydają się zmuszeni do tej wojny przez naciski Izraela. Cholera wie jakie materiały Mossad zebrał na Pomarańczowego.
3
@eckov no ale nie dyskutuje z tobą na temat struktury tej pożyczki bo było już milion dyskusji na ten temat na forum, znajdź sobie jak chcesz. Chodzi mi o to że jak kompletny kretyn nazywasz coś lewactwem podczas gdy to nie ma nic wspólnego z lewicowością
2
@eckov a co za różnica na czym polega skoro jest na zbrojenia? Czyli totalnie anty lewicowy wydatek.
3
@eckov branie pożyczki na zbrojenia to jest lewactwo? xD ja może się nie znam ale lewica to raczej z zasady jest przeciwna wielkim wydatkom na zbrojenia.
0
@RoberDzik dobrze że akurat nic w naszą stronę nie leci bo jeszcze "nie patrz w górę" też by się okazało dokumentem
4
@Arden wolny transfer z niską pensją spoko. W innym wypadku nie
6
@TR3YWAY Każde studia do których się chociaż trochę przyłożysz coś dają, ocena źródeł, wyszukiwanie wartościowych informacji, prowadzenie dyskusji. W naszym systemie edukacji takich rzeczy w ogóle nie ma na poziomie szkoły średniej.
Ale "uczenie się" w Starbuniu to absurd xD
2
@Rifek Nie śledzę tego aż tak dokładnie ale mam nieodparte wrażenie, że Real nie raz obchodził te przepisy
0
@LukaszFan Aha no dobra, ja nie pomyślałem że to w XXI wieku jest jakiś problem żeby podpisać dokument w samolocie rządowym, ale może była to niecna zagrywka rządu. Uważam natomiast, że obawy co do podpisu były uzasadnione po dotychczasowej "współpracy" z prezydentem.
Dobrze natomiast wiemy, że nie dało się tej decyzji podjąć w dobrym momencie xD Teraz jest "po co zwlekaliście tak długo", a za chwilę będzie "po co w ogóle to wprowadzaliście, teraz są przez to braki paliwa i konieczność reglamentacji"