La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1567 Culés

3

Długo musieliśmy czekać, by doszło do wypadku w wyścigu z powodu nowych GENIALNYCH regulacji. Bearman padł pierwszą ofiarą, bo Colapinto nagle bez prędkości (brak energii z silnika elektrycznego) i jak jechali mniej więcej tą samą prędkością, tak w kilka sekund -60 km/h. Efekt? Oli musiał unikać kolizji jadąc za nim.

Jak nic nie zmienią przez ten miesiąc, to ja sobie podziękuję za F1. Parodia sportu. Wygrywa ten, kto lepiej zarządza baterią. Kurła, co to jest? Bear Grylls i próba przetrwania z 20% w telefonie i 24h na przeżycie?
Ten sport zatracił swój sens. Nie wygrywa ten, kto jest lepszy, kto więcej wyciska z tego auta, kto bardziej ryzykuje, jeździ na limicie, kto lepiej panuje nad bolidem. Wygrywa ten, kto lepiej zarządza baterią w aucie.

@mekston @Bykunn

0

@michal26 ja akurat nie widziałem wypadku, tylko na chwilę włączyłem przy końcu. Czekam na powtórkę na YouTube. Ale wiadomo było że te różnice w prędkości w końcu się źle skończą.

1

@Bykunn łap ziomuś:



I ok. Colapinto inaczej mógł się zachować. No, ale tutaj chłopy powinni jechać tą samą prędkością...no do cholery to nie jest normalne.

1

@michal26 Ta no chłop nagle w szybkim łuku jakby odpuścił gaz. Niesamowite to jest. Kompletna nieprzewidywalność. On zrobił chyba ruch do lewej, nie wiem żeby trochę spróbować przyblokować? A przy tej różnicy prędkości wyszła z tego katastrofa. Dobrze że Oliver cały.

1

@Bykunn dokładnie.

Absurd goni absurd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?