- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
3
Długo musieliśmy czekać, by doszło do wypadku w wyścigu z powodu nowych GENIALNYCH regulacji. Bearman padł pierwszą ofiarą, bo Colapinto nagle bez prędkości (brak energii z silnika elektrycznego) i jak jechali mniej więcej tą samą prędkością, tak w kilka sekund -60 km/h. Efekt? Oli musiał unikać kolizji jadąc za nim.
Jak nic nie zmienią przez ten miesiąc, to ja sobie podziękuję za F1. Parodia sportu. Wygrywa ten, kto lepiej zarządza baterią. Kurła, co to jest? Bear Grylls i próba przetrwania z 20% w telefonie i 24h na przeżycie?
Ten sport zatracił swój sens. Nie wygrywa ten, kto jest lepszy, kto więcej wyciska z tego auta, kto bardziej ryzykuje, jeździ na limicie, kto lepiej panuje nad bolidem. Wygrywa ten, kto lepiej zarządza baterią w aucie.
@mekston @Bykunn
0
@michal26 ja akurat nie widziałem wypadku, tylko na chwilę włączyłem przy końcu. Czekam na powtórkę na YouTube. Ale wiadomo było że te różnice w prędkości w końcu się źle skończą.
1
@Bykunn łap ziomuś:
I ok. Colapinto inaczej mógł się zachować. No, ale tutaj chłopy powinni jechać tą samą prędkością...no do cholery to nie jest normalne.
1
@michal26 Ta no chłop nagle w szybkim łuku jakby odpuścił gaz. Niesamowite to jest. Kompletna nieprzewidywalność. On zrobił chyba ruch do lewej, nie wiem żeby trochę spróbować przyblokować? A przy tej różnicy prędkości wyszła z tego katastrofa. Dobrze że Oliver cały.
1
@Bykunn dokładnie.
Absurd goni absurd