@maroon No tak ale jesteś w miejscu publicznym, nie masz prawa oczekiwać prywatności. A druga sprawa jest taka że Twojego wizerunku i tak nie mogą nigdzie w sieci udostępnić. Jasne ja bym też był wkurzony jakby mi ktoś nagle zacząć dziecko nagrywać. Tylko, że tu nikt nie nagrywa dzieci tylko kretyńskich rodziców którzy łamią prawo.
@Roobo Nie znam do końca sytuacji więc nie chce nikogo oskarżać ani bronić ale trochę dziwnie takie słowa brzmią z ust człowieka który jest ścigany przez NIK za niegospodarność właśnie w ramach prezesowania temu Instytutowi.
@Giwera Pozmieniało się w snookerowym świecie. Kiedyś praktycznie cała topka to byli brytyjczycy, no Robertson się trafił z Australii rodzynek. Teraz już 5 Chińczyków w top16 a za rok może być 50/50
@Luciano99 Nie mówię, że nie, ja z portugalskiej oglądam tylko skróty Porto :D Ale tak jak sobie teraz patrzę jeszcze na ten ranking to ciekawostka za ten sezon 2025/2026 portugalskie kluby nabiły więcej punktów niż włoskie i francuskie i za ten sezon są 4 ligą Europy a Polska 7 :O (miejsca faktyczne 6 i 12)
@Luciano99 Dokładnie to samo można na upartego powiedzieć o La Lidze, Bundeslidze i Ligue 1 :D W zasadzie tylko Włochy i Anglia mają więcej mocnych drużyn co z resztą widać w rankingu
@GeneralXavi Dobra dobra może nie PL ale ludzie tu pisali, że ta liga prawie na poziomie Ekstraklasy xD W rankingu lig europejskich zdecydowanie bliżej im do Bundesligi, Ligue 1 czy nawet La Liga niż do Ekstraklasy. To 6 najlepsza liga w Europie.
@July_6_BcN Nie no to jest trochę mówienie przez singla jakim by się było zajebistym partnerem tylko że nie ma jak :D Soreczka ale mieli już w swoim życiu dziesiątki ważniejszych meczów, na wieeeelu i reprezentacji i Bayernu i Barcy Anka była. Nie wiem czy się lansować czy kibicować ale była. Osobiście uważam ją za niezbyt mądrą atencjuszkę, ale czepianie się już tak o wszystko na siłę trochę jest ostatnio przesadą.
@michal26 mi się jednak trochę wydaje że mecz jakiegoś Kataru mogą obejrzeć wszyscy kibice z państwa arabskich a na mecz Polaków raczej każdy by miał wywalone :D
2
@clyde kiedy ta gra wyszła że masz 75 godzin nastukane? :D
2
@Kgorecki2500 @JimMorrisonFCB ale będzie jutro łupane :D
0
@JimMorrisonFCB Gdzie Wy w tego Pazura gracie? :D
1
@Encore dla mnie easy bo nie lubię BB. Prison Break Reacher Peaky Blinders
1
@Barcanajlepszyteam ta też sądzę że nie popłynęli na wycieczkę. Eh mimo jakichś tam działań rządu i tak jeszcze może być paliwo po dychu
4
@maroon no dobra powiedzmy że rozumiem ale co jak ktoś Ci będzie niszczył auto albo inną własność, nie będziesz go mógł nagrać?
0
@BojanKriKicz ja widzę info sprzed 3 godzina to wygląda że dziś coś będzie
4
Oho o 3 naszego czasu orędzie Pomarańczowego w sprawie Iranu. Będą wojska lądowe?
11
@maroon No tak ale jesteś w miejscu publicznym, nie masz prawa oczekiwać prywatności. A druga sprawa jest taka że Twojego wizerunku i tak nie mogą nigdzie w sieci udostępnić.
Jasne ja bym też był wkurzony jakby mi ktoś nagle zacząć dziecko nagrywać. Tylko, że tu nikt nie nagrywa dzieci tylko kretyńskich rodziców którzy łamią prawo.
5
@Kgorecki2500 Stary Jugol a nie tam żaden Bośniak :D Pewnie by się obraził za takie zdanie :D
2
@Kgorecki2500 Stary nawet ja jestem starszy niż Bośnia i Hercegowina :D
13
@maroon Ale co jest w tym nagrywaniu bezprawnego? Przecież oni dosłownie nie łamią żadnych przepisów prawa
22
@Starrk Nie robią nic złego dopóki twoje dziecko nie będzie szło tym chodnikiem i nie wyląduje na SOR... Podejście Polaków do przepisów takie piękne
0
@Roobo Nie znam do końca sytuacji więc nie chce nikogo oskarżać ani bronić ale trochę dziwnie takie słowa brzmią z ust człowieka który jest ścigany przez NIK za niegospodarność właśnie w ramach prezesowania temu Instytutowi.
2
@Giwera Pozmieniało się w snookerowym świecie. Kiedyś praktycznie cała topka to byli brytyjczycy, no Robertson się trafił z Australii rodzynek. Teraz już 5 Chińczyków w top16 a za rok może być 50/50
0
@MessiForeverTheBest ale trochę racja. Ludzie by chcieli EURO 2.0 tylko z dodatkiem Argentyny i Brazylii
0
@VAMOS1899LaMasia jeśli faktycznie zdecydują się nie jechać to pewnie jakaś drużyna z Azji
1
@Ilka gdzie u nas takie fajne rogaliki? :D
1
@Luciano99 Nie mówię, że nie, ja z portugalskiej oglądam tylko skróty Porto :D
Ale tak jak sobie teraz patrzę jeszcze na ten ranking to ciekawostka za ten sezon 2025/2026 portugalskie kluby nabiły więcej punktów niż włoskie i francuskie i za ten sezon są 4 ligą Europy a Polska 7 :O (miejsca faktyczne 6 i 12)
0
@Luciano99 No może ale ranking z 5 ostatnich lat nie kłamie :D Jakoś te punkty natrzaskali
1
@Luciano99 Dokładnie to samo można na upartego powiedzieć o La Lidze, Bundeslidze i Ligue 1 :D W zasadzie tylko Włochy i Anglia mają więcej mocnych drużyn co z resztą widać w rankingu
2
@July_6_BcN Jeszcze nie jest za późno :D Ale celuj chociaż w Okręgówkę, bez jaj :D
1
@GeneralXavi Dobra dobra może nie PL ale ludzie tu pisali, że ta liga prawie na poziomie Ekstraklasy xD W rankingu lig europejskich zdecydowanie bliżej im do Bundesligi, Ligue 1 czy nawet La Liga niż do Ekstraklasy. To 6 najlepsza liga w Europie.
3
@July_6_BcN Nie no to jest trochę mówienie przez singla jakim by się było zajebistym partnerem tylko że nie ma jak :D Soreczka ale mieli już w swoim życiu dziesiątki ważniejszych meczów, na wieeeelu i reprezentacji i Bayernu i Barcy Anka była. Nie wiem czy się lansować czy kibicować ale była.
Osobiście uważam ją za niezbyt mądrą atencjuszkę, ale czepianie się już tak o wszystko na siłę trochę jest ostatnio przesadą.
0
@michal26 mi się jednak trochę wydaje że mecz jakiegoś Kataru mogą obejrzeć wszyscy kibice z państwa arabskich a na mecz Polaków raczej każdy by miał wywalone :D
0
@mkord ja bym wręcz powiedział że jest dużo bardziej zdroworozsądkowy niż jakieś Borki
0
@derus a dlaczego nie? Ma bardzo fajną serię o ciekawych historiach piłkarskich, fajny odcinek ostatnio o finale LM 99
0
@Hektor16 aaa :D To faktycznie wydaje mi się, że na mieście dzieciaki tak do siebie mówią, nie wiem czemu, dla mnie to jednak mega obraźliwe
3
@lajcior Cena jest chora i sam bym nie kupił, ale dostałem i używam :D Mam dwie lewe ręce do gotowania a tak to nawet ja coś jestem w stanie zrobić :D
7
@Roobo Dobrze dobrze jeszcze końcóweczka Robercika, można się poprzypieprzać o głupoty :D Za chwile zabraknie targetu i będzie smuteczek