2

@clyde kiedy ta gra wyszła że masz 75 godzin nastukane? :D

2

@Kgorecki2500 @JimMorrisonFCB ale będzie jutro łupane :D

0

@JimMorrisonFCB Gdzie Wy w tego Pazura gracie? :D

1

@Encore dla mnie easy bo nie lubię BB. Prison Break Reacher Peaky Blinders

1

@Barcanajlepszyteam ta też sądzę że nie popłynęli na wycieczkę. Eh mimo jakichś tam działań rządu i tak jeszcze może być paliwo po dychu

4

@maroon no dobra powiedzmy że rozumiem ale co jak ktoś Ci będzie niszczył auto albo inną własność, nie będziesz go mógł nagrać?

0

@BojanKriKicz ja widzę info sprzed 3 godzina to wygląda że dziś coś będzie

4

Oho o 3 naszego czasu orędzie Pomarańczowego w sprawie Iranu. Będą wojska lądowe?

11

@maroon No tak ale jesteś w miejscu publicznym, nie masz prawa oczekiwać prywatności. A druga sprawa jest taka że Twojego wizerunku i tak nie mogą nigdzie w sieci udostępnić.
Jasne ja bym też był wkurzony jakby mi ktoś nagle zacząć dziecko nagrywać. Tylko, że tu nikt nie nagrywa dzieci tylko kretyńskich rodziców którzy łamią prawo.

5

@Kgorecki2500 Stary Jugol a nie tam żaden Bośniak :D Pewnie by się obraził za takie zdanie :D

2

@Kgorecki2500 Stary nawet ja jestem starszy niż Bośnia i Hercegowina :D

13

@maroon Ale co jest w tym nagrywaniu bezprawnego? Przecież oni dosłownie nie łamią żadnych przepisów prawa

22

@Starrk Nie robią nic złego dopóki twoje dziecko nie będzie szło tym chodnikiem i nie wyląduje na SOR... Podejście Polaków do przepisów takie piękne

0

@Roobo Nie znam do końca sytuacji więc nie chce nikogo oskarżać ani bronić ale trochę dziwnie takie słowa brzmią z ust człowieka który jest ścigany przez NIK za niegospodarność właśnie w ramach prezesowania temu Instytutowi.

2

@Giwera Pozmieniało się w snookerowym świecie. Kiedyś praktycznie cała topka to byli brytyjczycy, no Robertson się trafił z Australii rodzynek. Teraz już 5 Chińczyków w top16 a za rok może być 50/50

0

@MessiForeverTheBest ale trochę racja. Ludzie by chcieli EURO 2.0 tylko z dodatkiem Argentyny i Brazylii

0

@VAMOS1899LaMasia jeśli faktycznie zdecydują się nie jechać to pewnie jakaś drużyna z Azji

1

@Ilka gdzie u nas takie fajne rogaliki? :D

1

@Luciano99 Nie mówię, że nie, ja z portugalskiej oglądam tylko skróty Porto :D
Ale tak jak sobie teraz patrzę jeszcze na ten ranking to ciekawostka za ten sezon 2025/2026 portugalskie kluby nabiły więcej punktów niż włoskie i francuskie i za ten sezon są 4 ligą Europy a Polska 7 :O (miejsca faktyczne 6 i 12)

0

@Luciano99 No może ale ranking z 5 ostatnich lat nie kłamie :D Jakoś te punkty natrzaskali

1

@Luciano99 Dokładnie to samo można na upartego powiedzieć o La Lidze, Bundeslidze i Ligue 1 :D W zasadzie tylko Włochy i Anglia mają więcej mocnych drużyn co z resztą widać w rankingu

2

@July_6_BcN Jeszcze nie jest za późno :D Ale celuj chociaż w Okręgówkę, bez jaj :D

1

@GeneralXavi Dobra dobra może nie PL ale ludzie tu pisali, że ta liga prawie na poziomie Ekstraklasy xD W rankingu lig europejskich zdecydowanie bliżej im do Bundesligi, Ligue 1 czy nawet La Liga niż do Ekstraklasy. To 6 najlepsza liga w Europie.

3

@July_6_BcN Nie no to jest trochę mówienie przez singla jakim by się było zajebistym partnerem tylko że nie ma jak :D Soreczka ale mieli już w swoim życiu dziesiątki ważniejszych meczów, na wieeeelu i reprezentacji i Bayernu i Barcy Anka była. Nie wiem czy się lansować czy kibicować ale była.
Osobiście uważam ją za niezbyt mądrą atencjuszkę, ale czepianie się już tak o wszystko na siłę trochę jest ostatnio przesadą.

0

@michal26 mi się jednak trochę wydaje że mecz jakiegoś Kataru mogą obejrzeć wszyscy kibice z państwa arabskich a na mecz Polaków raczej każdy by miał wywalone :D

0

@mkord ja bym wręcz powiedział że jest dużo bardziej zdroworozsądkowy niż jakieś Borki

0

@derus a dlaczego nie? Ma bardzo fajną serię o ciekawych historiach piłkarskich, fajny odcinek ostatnio o finale LM 99

0

@Hektor16 aaa :D To faktycznie wydaje mi się, że na mieście dzieciaki tak do siebie mówią, nie wiem czemu, dla mnie to jednak mega obraźliwe

3

@lajcior Cena jest chora i sam bym nie kupił, ale dostałem i używam :D Mam dwie lewe ręce do gotowania a tak to nawet ja coś jestem w stanie zrobić :D

7

@Roobo Dobrze dobrze jeszcze końcóweczka Robercika, można się poprzypieprzać o głupoty :D Za chwile zabraknie targetu i będzie smuteczek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?