@mcsarna kwestia jest też taka że większość ludzi nie miała od dziecka styczności z islamem czy koranem. Łatwiej mi jest krytykować i wyśmiewać katolicyzm i absurdy biblii bo po prostu znam to od dziecka. Podejście do islamu mam takie samo jak do każdej innej religii ale po prostu nie znam szczegółów absurdów tej konkretnej religii.
@RozowaPantera Moje zdanie jest takie, że i tak prędzej czy później trzeba będzie coś zrobić żeby zdynamizować spotkania. To co się teraz dzieje to jest parodia. Niby 90min gry a faktycznie z 50-60min. I to nie jak w USA że masz mecz 4 godzinny z czego 3 godziny jest czasu na reklamy, tutaj po prostu patrzysz jak się zwijają z bólu albo jak sobie piją wodę albo cokolwiek, raczej nikt tego nie chce oglądać.
@lajcior Ja bardzo eksperymentuje z jajkami co roku :D W tamtym roku były nadziewane bekonem i chedarem, pyszka :D W tym roku będą marynowane po koreańsku w sosie sojowym, chilli, oleju sezamowym, zobaczymy. Moja ciocia robi pyszną białą kiełbę pieczoną ze śliwką i cebulką, to chyba mój faworyt, mimo że generalnie nie lubię kiełbas. A z klasyków to barszcz biały
@Roobo No i znowu się wszystko rozbija o definicje słów. Dla niektórych 10 tygodniowy zarodek to "niewinne dziecko" a dorosły człowiek który popełnił przestępstwo to "śmieć". Dlatego niemożliwe jest się dogadać. Ja byłem zwolennikiem kary śmierci, już nie jestem.
@DanielPlainview To prawda, dzięki tej idei ludzie mają wolne od pracy i od szkoły więc mogą się spotkać, fajna sprawa. Co ja poradzę, że możemy się w większym gronie spotkać akurat w wasze święta a nie np w przesilenie letnie? Tak sobie państwo wymyśliło dni wolne.
@Fog_W_1899 Dobra nie chcesz już dyskutować to nie odnoszę się do tych fikołków które wykonałeś :D I klasyczek "pomodlę się za Ciebie" xD Szkoda czasu kolego, jak już odprawiasz gusła to za rodzinę lepiej a nie jakiegoś randoma z La Bamby ;) To może zakończmy powrotem do początku dyskusji - Pomarańczowemu kij w oko.
@Fog_W_1899 Nie, nie :D Święta to okazja żeby pojeść dobre rzeczy i się spotkać z rodzinką ;) A jak ktoś sobie do tego dorabia jakąś inną filozofię to spoko, jego sprawa bo JESTEM TOLERANCYJNY :D Ludzie tak bardzo nie rozumieją już co to słowo w ogóle oznacza, że aż śmiać się chce. Jak ja powiem, że dla mnie święta księga to Silmarillion Tolkiena to znaczy, że nie masz prawa się z niej śmiać?
@Fog_W_1899 A dlaczego mam nie obchodzić? xD Moja rodzina obchodzi więc się z nimi spotykam bo jestem bardzo rodzinnym człowiekiem. Ale nie idę z koszyczkiem żeby mi go wodą popali jeśli o to pytasz. Gdzie tu jest brak szacunku stary? Sami się podkładacie wierząc w typa który po 3 dniach wstaje z grobu przesuwając kilku tonowy głaz. Jak mówię w świecie fantastyki ciało wstające z grobu to zombie a przesuwanie kilku tonowych głazów przez jedną osobę to magia. Możesz to sobie nazywać jak chcesz, ja to nazywam zgodnie z numenklaturą fantasy.
@CLS63AMG Obstawiamy czy przyleci ktoś zaraz powiedzieć, że to znowu fake i wszystko robią w studiu telewizyjnym? :D Kurde nie zdążyłem postawić zakładu xD
@lako1992 xD też mieszkam w mieście i nie twierdzę że nigdy nie złamałem żadnego przepisu ruchu drogowego, ale nigdy nie jeździłem po chodniku ani nie parkowałem jak debil w takim miejscu bo mam nogi.
@maroon No tak ale jesteś w miejscu publicznym, nie masz prawa oczekiwać prywatności. A druga sprawa jest taka że Twojego wizerunku i tak nie mogą nigdzie w sieci udostępnić. Jasne ja bym też był wkurzony jakby mi ktoś nagle zacząć dziecko nagrywać. Tylko, że tu nikt nie nagrywa dzieci tylko kretyńskich rodziców którzy łamią prawo.
@Roobo Nie znam do końca sytuacji więc nie chce nikogo oskarżać ani bronić ale trochę dziwnie takie słowa brzmią z ust człowieka który jest ścigany przez NIK za niegospodarność właśnie w ramach prezesowania temu Instytutowi.
@Giwera Pozmieniało się w snookerowym świecie. Kiedyś praktycznie cała topka to byli brytyjczycy, no Robertson się trafił z Australii rodzynek. Teraz już 5 Chińczyków w top16 a za rok może być 50/50
3
@mcsarna kwestia jest też taka że większość ludzi nie miała od dziecka styczności z islamem czy koranem. Łatwiej mi jest krytykować i wyśmiewać katolicyzm i absurdy biblii bo po prostu znam to od dziecka. Podejście do islamu mam takie samo jak do każdej innej religii ale po prostu nie znam szczegółów absurdów tej konkretnej religii.
2
@Comentateiro no wczoraj byłem z córką na placu zabaw to też się nasłuchałem o seksie całkiem sporo od lokalnej młodzieży
4
@RozowaPantera Moje zdanie jest takie, że i tak prędzej czy później trzeba będzie coś zrobić żeby zdynamizować spotkania. To co się teraz dzieje to jest parodia. Niby 90min gry a faktycznie z 50-60min. I to nie jak w USA że masz mecz 4 godzinny z czego 3 godziny jest czasu na reklamy, tutaj po prostu patrzysz jak się zwijają z bólu albo jak sobie piją wodę albo cokolwiek, raczej nikt tego nie chce oglądać.
1
@lajcior Ja bardzo eksperymentuje z jajkami co roku :D W tamtym roku były nadziewane bekonem i chedarem, pyszka :D W tym roku będą marynowane po koreańsku w sosie sojowym, chilli, oleju sezamowym, zobaczymy.
Moja ciocia robi pyszną białą kiełbę pieczoną ze śliwką i cebulką, to chyba mój faworyt, mimo że generalnie nie lubię kiełbas.
A z klasyków to barszcz biały
4
@Fog_W_1899 czyli ŚWIECKIE państwo ustaliło dzień wolny od pracy i szkoły tylko dla wierzących obywateli? To grubo :D
5
@Roobo No i znowu się wszystko rozbija o definicje słów. Dla niektórych 10 tygodniowy zarodek to "niewinne dziecko" a dorosły człowiek który popełnił przestępstwo to "śmieć". Dlatego niemożliwe jest się dogadać. Ja byłem zwolennikiem kary śmierci, już nie jestem.
3
@DanielPlainview To prawda, dzięki tej idei ludzie mają wolne od pracy i od szkoły więc mogą się spotkać, fajna sprawa. Co ja poradzę, że możemy się w większym gronie spotkać akurat w wasze święta a nie np w przesilenie letnie? Tak sobie państwo wymyśliło dni wolne.
3
@Fog_W_1899 Dobra nie chcesz już dyskutować to nie odnoszę się do tych fikołków które wykonałeś :D
I klasyczek "pomodlę się za Ciebie" xD Szkoda czasu kolego, jak już odprawiasz gusła to za rodzinę lepiej a nie jakiegoś randoma z La Bamby ;)
To może zakończmy powrotem do początku dyskusji - Pomarańczowemu kij w oko.
3
@Fog_W_1899 Nie, nie :D Święta to okazja żeby pojeść dobre rzeczy i się spotkać z rodzinką ;) A jak ktoś sobie do tego dorabia jakąś inną filozofię to spoko, jego sprawa bo JESTEM TOLERANCYJNY :D Ludzie tak bardzo nie rozumieją już co to słowo w ogóle oznacza, że aż śmiać się chce. Jak ja powiem, że dla mnie święta księga to Silmarillion Tolkiena to znaczy, że nie masz prawa się z niej śmiać?
10
@Fog_W_1899 A dlaczego mam nie obchodzić? xD Moja rodzina obchodzi więc się z nimi spotykam bo jestem bardzo rodzinnym człowiekiem. Ale nie idę z koszyczkiem żeby mi go wodą popali jeśli o to pytasz.
Gdzie tu jest brak szacunku stary? Sami się podkładacie wierząc w typa który po 3 dniach wstaje z grobu przesuwając kilku tonowy głaz. Jak mówię w świecie fantastyki ciało wstające z grobu to zombie a przesuwanie kilku tonowych głazów przez jedną osobę to magia. Możesz to sobie nazywać jak chcesz, ja to nazywam zgodnie z numenklaturą fantasy.
6
@Ojciec5tkidzieci Właśnie miałem pisać od razu że "nie uwikłany w żadne obce agentury" to chyba dość kontrowersyjne stwierdzenie :D
3
@CLS63AMG Obstawiamy czy przyleci ktoś zaraz powiedzieć, że to znowu fake i wszystko robią w studiu telewizyjnym? :D
Kurde nie zdążyłem postawić zakładu xD
6
@Fog_W_1899 Co? :D Czyli chłop wstający z martwych to nie zombie w tej książce? No ok w innych dziełach fantasy tak to się nazywa, sorki.
2
Komentarz usunięty
2
@lako1992 xD też mieszkam w mieście i nie twierdzę że nigdy nie złamałem żadnego przepisu ruchu drogowego, ale nigdy nie jeździłem po chodniku ani nie parkowałem jak debil w takim miejscu bo mam nogi.
2
@clyde kiedy ta gra wyszła że masz 75 godzin nastukane? :D
2
@Kgorecki2500 @JimMorrisonFCB ale będzie jutro łupane :D
0
@JimMorrisonFCB Gdzie Wy w tego Pazura gracie? :D
1
@Encore dla mnie easy bo nie lubię BB. Prison Break Reacher Peaky Blinders
1
@Barcanajlepszyteam ta też sądzę że nie popłynęli na wycieczkę. Eh mimo jakichś tam działań rządu i tak jeszcze może być paliwo po dychu
4
@maroon no dobra powiedzmy że rozumiem ale co jak ktoś Ci będzie niszczył auto albo inną własność, nie będziesz go mógł nagrać?
0
@BojanKriKicz ja widzę info sprzed 3 godzina to wygląda że dziś coś będzie
4
Oho o 3 naszego czasu orędzie Pomarańczowego w sprawie Iranu. Będą wojska lądowe?
11
@maroon No tak ale jesteś w miejscu publicznym, nie masz prawa oczekiwać prywatności. A druga sprawa jest taka że Twojego wizerunku i tak nie mogą nigdzie w sieci udostępnić.
Jasne ja bym też był wkurzony jakby mi ktoś nagle zacząć dziecko nagrywać. Tylko, że tu nikt nie nagrywa dzieci tylko kretyńskich rodziców którzy łamią prawo.
5
@Kgorecki2500 Stary Jugol a nie tam żaden Bośniak :D Pewnie by się obraził za takie zdanie :D
2
@Kgorecki2500 Stary nawet ja jestem starszy niż Bośnia i Hercegowina :D
13
@maroon Ale co jest w tym nagrywaniu bezprawnego? Przecież oni dosłownie nie łamią żadnych przepisów prawa
22
@Starrk Nie robią nic złego dopóki twoje dziecko nie będzie szło tym chodnikiem i nie wyląduje na SOR... Podejście Polaków do przepisów takie piękne
0
@Roobo Nie znam do końca sytuacji więc nie chce nikogo oskarżać ani bronić ale trochę dziwnie takie słowa brzmią z ust człowieka który jest ścigany przez NIK za niegospodarność właśnie w ramach prezesowania temu Instytutowi.
2
@Giwera Pozmieniało się w snookerowym świecie. Kiedyś praktycznie cała topka to byli brytyjczycy, no Robertson się trafił z Australii rodzynek. Teraz już 5 Chińczyków w top16 a za rok może być 50/50