@maroon no nie wiem mam co wspominać na nigdy nie latałem z wiadrem z wodą. Od dziecka uważam to za absolutnie kretyński zwyczaj Nawet w domu nie lubię jak mnie chlapią
Dobra decyzja. Wiadomo że zaraz każdy będzie pokazywał stop klatkę która wygląda strasznie bandycko. Ale jak się obejrzy całą akcję to wręcz trzeba dojść do takich wniosków jak sędziowie po varze
@Foton no już nie chce usprawiedliwiać podpalenia krzyża ale tam to był atak posła na kobietę w Sejmie RP. Gdzie tu porównywać skalę do pożaru? Oczywiście fajnie jakby złapali i ukarali sprawców
@D10SLEO mnie rozwaliło ostatnio pod jakimś zdjęciem z misji Artemis "to wszystko fake bo oni muszą przylecieć przez pasy Van Allena i promieniowanie by ich zabiło" xD gościu umiesz użyć internetu żeby sprawdzić co to są pasy Van Allena ale już nie jesteś w stanie sprawdzić jak rakieta je pokonuje? :D
@DragonxNF Nie jest ta cena aż tak szokująca jak się oglądało największe zestawy LEGO :D Ja chciałem sobie kupić Saturna V z misji Apollo ale nie mam nigdzie w chacie tyle miejsca
1
@Ignareks pewnie nie, obyśmy go tylko za takie chore pieniądze nie kupili
1
@Dari0G o przepraszam myć się uwielbiam :D ale nie lubię być tak randomowo mokry
0
@maroon no nie wiem mam co wspominać na nigdy nie latałem z wiadrem z wodą. Od dziecka uważam to za absolutnie kretyński zwyczaj
Nawet w domu nie lubię jak mnie chlapią
0
@BorzyKrzys niektórzy ludzie mają problem z rozumieniem skali czy w zasadzie czegokolwiek :D
0
@CurryTheGoat30 o i nawet na TVP będzie można obejrzeć ten niewątpliwy spektakl
0
@Patinka353 No a u nas po każdym meczu Realu jest gadanie non stop że to ich sędziowie przepychają :D I tak to się toczy
0
@Michael24 Pewnie umieścili na Boże Narodzenie?
1
@kanver_ słowa najpotężniejsze pomarańczy na świecie :D crazy
1
@mr Barca liczą bo u nas nie było a nikt głodny nie wyszedł :D nawet moje testowe jajka po koreańsku smakowały
1
@Zoker sędziowie po prostu nabrali już tyle łapówek że nie wiedzą jak mają gwizdać
0
@Zoker bo mylą się ogólnie w każdą stronę a każdy widzi tylko to co chce :D
0
@kanver_ co prawda wczoraj powinien mieć ze dwie asysty i bramkę no ale wpaść nie chciało
1
@Zbyszard będziesz się smażył w piekle! Tylko kielecki!
20
Dobra decyzja. Wiadomo że zaraz każdy będzie pokazywał stop klatkę która wygląda strasznie bandycko. Ale jak się obejrzy całą akcję to wręcz trzeba dojść do takich wniosków jak sędziowie po varze
0
@Cule1234 czyli trenowali jak mają grać ale piłkarze nie dowieźli to co miałeś trenerze za nich biegać? :D
1
@sokot mają lepsze teksty niż paski na republice :D
0
Zdążyłem napisać że 1:1 biorę w ciemno eh
1
@APTAPT 1:1 biorę w ciemno
Akurat zdążyłem napisać. To teraz tym bardziej
1
@Roobo kielecki jest lepszy pod każdym względem, składu, smaku, konsystencji. Nie wiem jak można inny jeść :D
2
@kanver_ może to terrorysta z Kairu i musi grać
0
@Faro nie to jest film tak stary że AI jeszcze wtedy tak dobrze nie śmigało
0
@Foton no już nie chce usprawiedliwiać podpalenia krzyża ale tam to był atak posła na kobietę w Sejmie RP. Gdzie tu porównywać skalę do pożaru? Oczywiście fajnie jakby złapali i ukarali sprawców
2
@Foton https://tvn24.pl/tvnwarszawa/mokotow/warszawa-pozar-krzyza-papieskiego-st8982110
Cichutko fakt
1
@D10SLEO mnie rozwaliło ostatnio pod jakimś zdjęciem z misji Artemis "to wszystko fake bo oni muszą przylecieć przez pasy Van Allena i promieniowanie by ich zabiło" xD gościu umiesz użyć internetu żeby sprawdzić co to są pasy Van Allena ale już nie jesteś w stanie sprawdzić jak rakieta je pokonuje? :D
3
@Kozinho. Chyba dwie pomarańcze :D
0
@Kozinho. Nie sądzę. U nas raczej żadnych owoców się nie wkłada
1
@Jakchcesz Niesamowite zdjęcie :)
0
@DragonxNF Nie jest ta cena aż tak szokująca jak się oglądało największe zestawy LEGO :D Ja chciałem sobie kupić Saturna V z misji Apollo ale nie mam nigdzie w chacie tyle miejsca
8
Boniek to ma jednak na starość nasrane w tym łbie :D Ma odchodzić z Barcelony do Juventusu który może się nawet do LM nie załapać? xD
3
@Kgorecki2500 USA -----> USSR dużo nawet nie muszą zmieniać xD