1

@mordini123 niestety. Jakieś dziadowskie streamy musimy oglądać :D

2

@MesQueUnClub_87 bo Denzel jest kozakiem :D

0

@gaucho104 Henry ewidentnie nie zna się na piłce skoro kwestionuje tą czerwoną :D

5

@mordini123 nie dziwi mnie to. Wynik na styku i pierwszy mecz był doskonały do oglądania dla postronnych kibiców

3

@ngif ale jest przepis xD zagranie ręką w polu karnym i rzut karny. Była taka sytuacja niedawno bodajże w Anglii

0

@Comentateiro co on ma jeszcze lepiej zrobić? Co mecz z tego fałsza daje piłki 1 na 1 z bramkarzem. Ma im podać do pustej pół metra od linii bramkowej żeby mieć te asysty?

0

@NeyJr11 krytykować jednego z dwóch dobrych piłkarzy Barcy w tym meczu hmm odważnie

0

@FIJI taki Olmo to jest skarb. Szkoda że nie ma regularności

0

@Comentateiro xD z takimi partnerami w ataku Yamal by te jego statystyki wciągnął dupą

1

@Encore no i to jest właśnie magia statystyk :D

1

@Coutinho007 ta trochę mnie wczoraj śmieszyły te wyliczanki ile to Olise ma asyst. Żeby nie było, genialny piłkarz, ale z takimi kolegami z przodu Yamal by wciągnął dupą ten rekord Messiego 31 asyst

8

Powinien to Olmo strzelić, należało mu się, pracował jak wół

1

@Coutinho007 tak młody 100% zaangażowania, dużo nie brakowało a i tak powinien mieć asyste co najmniej

2

Ja nie umiem tak zawodników oceniać zbytnio na gorąco ale mam wrażenie że Olmo dzisiaj gra za dwóch, wszędzie jest

1

@michal26 no to akurat smutne :( szkoda tego dryblingu z pierwszej połowy

2

@Cryptolis ja nie uważam że Real zagrał tragicznie. Mieli dużo szczęścia w obronie ale wyszło git. My z żelazna taktyką obronną na 45 metrze byśmy zostali zmieceni

32

I ludzie tu wczoraj pisali że my byśmy ten Bayern wczoraj ograli xD z taką obroną i taką skutecznością w ataku znowu byśmy 2:8 przyjęli

0

Elo Elo 5 2 0 xD ale fajnie powalczą sobie w Madrycie za tydzień, wcisną jedną i tyle. Eh

0

@malypuzon ta no xD w pierwszej połowie Olmo nie sfaulował i dostaliśmy czerwo i bramkę

0

@norbi77 kartka plus grał kiepsko

1

@Chaoss miało nie być podwójnego karania :D bramka po czerwonej powinna być niezaliczona xD

0

O i jeszcze gol na dokładkę. Można wyłączyć

1

@Jakchcesz jeszcze jeden faul i powinien drugi raz wylecieć :D

1

Gramy w grę do 8 razy sztuka z Koke. Może w 85tej go wyrzuci

0

Chłop ma tak szybką nogę że obrońcy się boją cokolwiek zrobić. Gdyby Vini miał taką technikę to by wymuszał karnego w co drugiej akcji

0

@Gibbon_FCB w porównaniu do wczoraj to niebo a ziemia niestety pod względem atrakcyjności

2

Streamki nie działają, Canal za drogi, pozostaje relacja tekstowa kolegów na La Bambie

0

@oZinho i jakim cudem 30 to "2 razy wiecej" niż 10? :D przecież to kompletnie nie ma sensu

0

@KobeFR kumam. No my ostatnio bardziej kupujemy "wspomnienia" niż rzeczy. Ale to wiadomo zależy od osoby. Mój teściu by do teatru nie poszedł xD

0

@KobeFR ci powiem że jak ma jutro urodziny to "trochę" późno się obudziłeś :D u nas w rodzinie ostatnio zapanowała bardzo fajna moda na kupowanie biletów do teatru/na stand up/jakieś inne występy. Były też kupowane wyjścia na strzelnicę czy na tor wyścigowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?