@Comentateiro co on ma jeszcze lepiej zrobić? Co mecz z tego fałsza daje piłki 1 na 1 z bramkarzem. Ma im podać do pustej pół metra od linii bramkowej żeby mieć te asysty?
@Coutinho007 ta trochę mnie wczoraj śmieszyły te wyliczanki ile to Olise ma asyst. Żeby nie było, genialny piłkarz, ale z takimi kolegami z przodu Yamal by wciągnął dupą ten rekord Messiego 31 asyst
@Cryptolis ja nie uważam że Real zagrał tragicznie. Mieli dużo szczęścia w obronie ale wyszło git. My z żelazna taktyką obronną na 45 metrze byśmy zostali zmieceni
@KobeFR ci powiem że jak ma jutro urodziny to "trochę" późno się obudziłeś :D u nas w rodzinie ostatnio zapanowała bardzo fajna moda na kupowanie biletów do teatru/na stand up/jakieś inne występy. Były też kupowane wyjścia na strzelnicę czy na tor wyścigowy.
1
@mordini123 niestety. Jakieś dziadowskie streamy musimy oglądać :D
2
@MesQueUnClub_87 bo Denzel jest kozakiem :D
0
@gaucho104 Henry ewidentnie nie zna się na piłce skoro kwestionuje tą czerwoną :D
5
@mordini123 nie dziwi mnie to. Wynik na styku i pierwszy mecz był doskonały do oglądania dla postronnych kibiców
3
@ngif ale jest przepis xD zagranie ręką w polu karnym i rzut karny. Była taka sytuacja niedawno bodajże w Anglii
0
@Comentateiro co on ma jeszcze lepiej zrobić? Co mecz z tego fałsza daje piłki 1 na 1 z bramkarzem. Ma im podać do pustej pół metra od linii bramkowej żeby mieć te asysty?
0
@NeyJr11 krytykować jednego z dwóch dobrych piłkarzy Barcy w tym meczu hmm odważnie
0
@FIJI taki Olmo to jest skarb. Szkoda że nie ma regularności
0
@Comentateiro xD z takimi partnerami w ataku Yamal by te jego statystyki wciągnął dupą
1
@Encore no i to jest właśnie magia statystyk :D
1
@Coutinho007 ta trochę mnie wczoraj śmieszyły te wyliczanki ile to Olise ma asyst. Żeby nie było, genialny piłkarz, ale z takimi kolegami z przodu Yamal by wciągnął dupą ten rekord Messiego 31 asyst
8
Powinien to Olmo strzelić, należało mu się, pracował jak wół
1
@Coutinho007 tak młody 100% zaangażowania, dużo nie brakowało a i tak powinien mieć asyste co najmniej
2
Ja nie umiem tak zawodników oceniać zbytnio na gorąco ale mam wrażenie że Olmo dzisiaj gra za dwóch, wszędzie jest
1
@michal26 no to akurat smutne :( szkoda tego dryblingu z pierwszej połowy
2
@Cryptolis ja nie uważam że Real zagrał tragicznie. Mieli dużo szczęścia w obronie ale wyszło git. My z żelazna taktyką obronną na 45 metrze byśmy zostali zmieceni
32
I ludzie tu wczoraj pisali że my byśmy ten Bayern wczoraj ograli xD z taką obroną i taką skutecznością w ataku znowu byśmy 2:8 przyjęli
0
Elo Elo 5 2 0 xD ale fajnie powalczą sobie w Madrycie za tydzień, wcisną jedną i tyle. Eh
0
@malypuzon ta no xD w pierwszej połowie Olmo nie sfaulował i dostaliśmy czerwo i bramkę
0
@norbi77 kartka plus grał kiepsko
1
@Chaoss miało nie być podwójnego karania :D bramka po czerwonej powinna być niezaliczona xD
0
O i jeszcze gol na dokładkę. Można wyłączyć
1
@Jakchcesz jeszcze jeden faul i powinien drugi raz wylecieć :D
1
Gramy w grę do 8 razy sztuka z Koke. Może w 85tej go wyrzuci
0
Chłop ma tak szybką nogę że obrońcy się boją cokolwiek zrobić. Gdyby Vini miał taką technikę to by wymuszał karnego w co drugiej akcji
0
@Gibbon_FCB w porównaniu do wczoraj to niebo a ziemia niestety pod względem atrakcyjności
2
Streamki nie działają, Canal za drogi, pozostaje relacja tekstowa kolegów na La Bambie
0
@oZinho i jakim cudem 30 to "2 razy wiecej" niż 10? :D przecież to kompletnie nie ma sensu
0
@KobeFR kumam. No my ostatnio bardziej kupujemy "wspomnienia" niż rzeczy. Ale to wiadomo zależy od osoby. Mój teściu by do teatru nie poszedł xD
0
@KobeFR ci powiem że jak ma jutro urodziny to "trochę" późno się obudziłeś :D u nas w rodzinie ostatnio zapanowała bardzo fajna moda na kupowanie biletów do teatru/na stand up/jakieś inne występy. Były też kupowane wyjścia na strzelnicę czy na tor wyścigowy.