2

Nie zdejmował bym Ferrana chyba że sygnalizowal taką potrzebę... no nic zobaczymy. Błagam tylko jak już mamy odpaść niech chociaż na 2:2 strzelą... nie przeżyje znowu odpadnięcia jedną bramką

1

@majkiii ewidentny niestety

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@wyrek bo on potrzebuje odpocząć a nie grać 90min z Espanyolem

2

Znakomicie gra Ferran dzisiaj. A jak na to co pokazywał od początku roku to wręcz spektakularnie

0

@KrwawiaceoczyVEB miernego xD

18

Ludzie jacy odpaleni na karnego xD czy wy macie oczy?

0

@Gitarkafcb ale po co?

0

@bari_94 no tak bo bramka na 1:0 w ogóle nie padła po wysokim pressing xD

0

Zaraz dostaną opierdziel od Simeome że za długo grają piłką xD

0

O nie, nie stanęli od początku w 11 w polu karnym, jesteśmy zgubieni

0

@damianex10 mówisz że wejdzie z ławy i czerwona?

1

@malypuzon przy Lewym nie miał się nawet na co nabierać xD

0

@Terroriser a żeby wszyscy się zremontadzili :D ani na Liverpoolu ani na Realu mi nie zależy :D

7

@Mow_mi_Douglas Panie Areczku obraza uczuć religijnych to dotyczy tych wstrętnych lewicowców, a nie PANA PREZYDENTA TRUMPA!

4

@CLS63AMG Osobiście uważam, że to ile firma płaci podatku CIT, powinno być publicznie dostępną wiedzą. I nie mam tu na myśli dojeżdżania małych przedsiębiorców, tylko właśnie wielkie firmy, które często płacą grosze w porównaniu do skali działalności

3

@Mario96w Tak się już nakręciłem tymi remontadami że mi się kluby pomyliły xD

2

@Mario96w Portugalczycy :D

0

Wszyscy dzisiaj robią remontade, Liverpool, Real, Barca i Benfica awansują i buki w szoku :D

2

@NeroTFP1 Nie pożyczam bo nie umiem potem się dopominać o zwrot. Druga sprawa jest taka że nikt z rodziny nie potrzebuje więc przez to odpadają takie oczywiste przypadki, gdzie by się pożyczyło

0

@TR3YWAY no ta przeczytałem że jej pies i nie zanotowałem xD to oby ona prędko bąbelka nia miała. Bo coś czuję że to by była jedna z tych matek które dziecko przewija na stole w restauracji :D

4

@TR3YWAY Ojejku księciuniu :D Nie polecam mieć dzieci w takim razie. Taki pies przy noworodku to jest pikuś
Dla wszystkich zbulwersowanych, od razu dopiszę - nie, nie porównuje posiadania psa do dziecka. Porównuję skalę odpowiedzialności i wyzwań przy jednym i drugim. Zwierzę duuuużo łatwiej ogarnąć niż małe dziecko

4

@MichuZ44 No nie wiem, Antoine myślę, że byłby łakomym kąskiem dla wielu kobiet, ośmielę się powiedzieć, dla większości :D
A poza tym to możemy wygrać a być wkurzeni :D

0

@Seledynowy zgadzam się. Jeszcze z tak potwornie słabym Kotletiko

0

@lucas/catalan ale ja nie bronię tego systemu lol. Ja po prostu uważam że tylko mając mentalność prlowską można segregowanie śmieci i oddawanie butelek nazwać menelstwem

3

@Vegeta88 głupotę to dziś puścił Europejczyk ale za "lewactwo" post mu usunęli. Że niby prawica nigdy nie podważa wyników wyborów xD

2

@bartekvisca co za różnica jak tam i tak piłkarze decydują o wszystkim. Niech wezmą jakiegoś figuranta który się na takie gówno zgodzi i tyle

10

@bartekvisca dość głupi wpis. O swoje zwierzęta warto dbać bardziej niż o wielu ludzi nie wartych splunięcia w ich kierunku

0

@maroon No dobra ale ja się nawet zgadzam. Tylko czemu już uderzać w aż tak pejoratywną narrację że robią z ludzi meneli? U mnie w domu nie zmieniło się kompletnie nic, zbierałem butelki i puszki do żółtego worka na tworzywa i co 2 tygodnie wynosiłem go pod kosz na segregację. Teraz zbieram do dużej torby i zamiast pod kosz to wywożę do butelkomatu. Ani wtedy ani teraz nie czułem się menelem.

3

@macio_944 idealna podkładka pod kolejne przesunięcie premiery :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?