@Arden No dobra zwalnianie to kretynizm, ale nie można mu zarzucić błędów? Czy to już typowo jak na te czasy? Musi być czarne albo białe? Nie może być białe ale trochę przybrudzone?
@maroon niestety jeśli nasza polityka to nadal będzie przepieprzanie głupio kasy i czekanie na złote pokolenie z La Masii to dużo się nienawygrywamy...
@Kgorecki2500 Jest wielce prawdopodobne że jeśli w 1939 roku Piłsudski nadal by żył, to Niemcy po przejęciu Austrii i Czech ruszyłyby na Zachód, mając "zabezpieczoną" wschodnią flankę. Hitler dużo bardziej wolałby się dogadywać z Piłsudskim niż ze Stalinem. A później to już ciężko spekulować, zależy jak by to wyglądało na Zachodzie, jak by się zachowało ZSRR, ostatecznie jaką decyzję podjęły by polskie władze.
@Jakchcesz kurde szkoda tego Kotletiko bardzo dlatego 7. Ale gra była bardzo przyjemna dla oka przez większość czasu dlatego takie bardziej 7 w kierunku 8
@kamilholik Kurde co to za dziwna moda się zrobiła dawania gościom prezentów. Urodziny dzieci - prezenty dla gości, wesele - upominki dla gości, teraz kawalerski też xD Strasznie to dziwne dla mnie. Jakbym już wpadł na taki pomysł to bym zamówił dla każdego po koszulce z nadrukiem przypominającym o tej imprezie.
@Bilon87 Wykorzystuje tą tragedię do gry politycznej co jest obrzydliwe, zgadzam się, ale jedyne na kogo zwala winę, to na służby, które dopiero teraz doprowadziły tą sprawę do końca. Ona według prawa raczej nie mogła dostać wyższego wyroku bo niby za jaki zarzut? Ja rozumiem, że to obrzydliwe, jak cała ta sprawa, ale jaki jej mieli zarzut postawić inny? Sprawa została rozstrzygnięta w sądzie, nikt niczego nie zamiatał pod dywan, nikt nikogo nie bronił ani nie usprawiedliwiał, ani "nie przenosił na inną parafię". Nie wiem gdzie ty tu widzisz ignorancję xD
@Bilon87 No jakiego faktu? Zbrodnia miała miejsce za rządów PiS? Miała. Czy ma to jakiekolwiek znaczenie? Absolutnie żadnego. Ale to nadal fakt... Nie no dobra można o tym mówić nawet przez rok, luz, tylko nie rozumiem po co. Sprawa zakończona wyrokami.
@Foton Ciężko by było to zrobić bo u nich lobbing jest na porządku dziennym i nikt nie robi z tego tajemnicy. U nas nawet jeśli ktoś płaci, to mocno pod stołem
@Criss18Barca 67 na 69 przeżyło wiek niemowlęcy to jest niesłychany wynik jak na tamte czasy. Niezła fabryka :D Czasami się śmieją ludzie, że niektórzy sobie robią cały skład do futsalu, co lepsi do normalnej piłki xD Ona pół ligi by zasiliła
@JurnyGerwazy kolego wstrzymaj konie. Mecz Realu z Bayernem dla postronnego widza był genialny do oglądania. Z resztą cały dwumecz. No i Real się postawił i dużo im nie zabrakło do sprawienia ogromnej sensacji. My mamy lepszy zespół i gramy lepiej od Kotletiko a dostaliśmy wpierdziel przez wylewy obrońców... to co mają gazety pisać?
0
@626 i tak nie znajdziemy idealnego obrońcy do tak grającej defensywy więc 9 to top priorytet
5
@PatrychoO No to się tylko częściowo zgadzam bo uważam, że "zwykła" Konfa mimo że nie moja bajka to jest w miarę merytoryczna.
3
@Arden No dobra zwalnianie to kretynizm, ale nie można mu zarzucić błędów? Czy to już typowo jak na te czasy? Musi być czarne albo białe? Nie może być białe ale trochę przybrudzone?
37
@PatrychoO Nie bardzo rozumiem gdzie tu jest problem? Wysokie poparcie Brauna jest turbo niepokojące bo to jawnie pro-rosyjska, szurska zbieranina.
1
@kubix05 może ja jestem dziwny ale nie lubię ciemnego mięsa z kurczaka. Tylko zdrowa dorodna pierś :D
0
@MichuZ44 już to dzisiaj pisałem pani viviene chce być taka cwana a nie wiem że słońce nie wybuchnie :D
0
@maroon niestety jeśli nasza polityka to nadal będzie przepieprzanie głupio kasy i czekanie na złote pokolenie z La Masii to dużo się nienawygrywamy...
5
@Chimera wiadomo że nie. Niech już przegra i spada z tego City
0
@agaFCB łoo to co to za piesek mały? Ja dla kota na jedzenie wydaje ze 200-250
1
@Patrykl145 nie rozpędzajmy się z tą ligą wygraną dzisiaj
1
@Jakchcesz ale Słońce nie wybuchnie pani viviene :D
1
@Kgorecki2500 Sam nie :D "grają" za mnie specjaliści Millenium :D
8
@Karol145 brzmi dobrze ale kto będzie oceniał co jest pato a co jeszcze nie?
7
@takisobiektos ciekawe gdzie leży taka granica, za którą nawet wpływy Izraela nie wystarczą żeby zrekompensować ich bestialstwo
1
@Chimera To jest w założeniu sprzęt do odświeżenia ubrań z szafy ale z bidą do "wyprasowania" też się nada jak nie ma miejsca np na żelazko z deską.
0
@ACMaldini3 Bo zasada 1:1 jest dla zarządu Panie Areczku a nie dla plebsu :D
0
@Kgorecki2500 Jest wielce prawdopodobne że jeśli w 1939 roku Piłsudski nadal by żył, to Niemcy po przejęciu Austrii i Czech ruszyłyby na Zachód, mając "zabezpieczoną" wschodnią flankę. Hitler dużo bardziej wolałby się dogadywać z Piłsudskim niż ze Stalinem. A później to już ciężko spekulować, zależy jak by to wyglądało na Zachodzie, jak by się zachowało ZSRR, ostatecznie jaką decyzję podjęły by polskie władze.
1
https://www.facebook.com/share/r/1EUULwdt3y/
@Cochise rozszerzyłeś działalność na burgery w centralnej Polsce? :D
2
@Jakchcesz kurde szkoda tego Kotletiko bardzo dlatego 7. Ale gra była bardzo przyjemna dla oka przez większość czasu dlatego takie bardziej 7 w kierunku 8
4
@kamilholik Kurde co to za dziwna moda się zrobiła dawania gościom prezentów. Urodziny dzieci - prezenty dla gości, wesele - upominki dla gości, teraz kawalerski też xD Strasznie to dziwne dla mnie.
Jakbym już wpadł na taki pomysł to bym zamówił dla każdego po koszulce z nadrukiem przypominającym o tej imprezie.
0
@Bilon87 Wykorzystuje tą tragedię do gry politycznej co jest obrzydliwe, zgadzam się, ale jedyne na kogo zwala winę, to na służby, które dopiero teraz doprowadziły tą sprawę do końca. Ona według prawa raczej nie mogła dostać wyższego wyroku bo niby za jaki zarzut? Ja rozumiem, że to obrzydliwe, jak cała ta sprawa, ale jaki jej mieli zarzut postawić inny?
Sprawa została rozstrzygnięta w sądzie, nikt niczego nie zamiatał pod dywan, nikt nikogo nie bronił ani nie usprawiedliwiał, ani "nie przenosił na inną parafię". Nie wiem gdzie ty tu widzisz ignorancję xD
0
@Bilon87 No jakiego faktu? Zbrodnia miała miejsce za rządów PiS? Miała. Czy ma to jakiekolwiek znaczenie? Absolutnie żadnego. Ale to nadal fakt...
Nie no dobra można o tym mówić nawet przez rok, luz, tylko nie rozumiem po co. Sprawa zakończona wyrokami.
2
@Bilon87 Fikołek jak fikołek, w sumie stwierdzenie faktu, co nie zmienia faktu, że to obrzydliwe. Wszyscy już powinni utkać buzie na ten temat
18
@kanver_ On tam już od 3 sezonów gra? xD
1
@Foton Ciężko by było to zrobić bo u nich lobbing jest na porządku dziennym i nikt nie robi z tego tajemnicy. U nas nawet jeśli ktoś płaci, to mocno pod stołem
11
@Criss18Barca 67 na 69 przeżyło wiek niemowlęcy to jest niesłychany wynik jak na tamte czasy. Niezła fabryka :D Czasami się śmieją ludzie, że niektórzy sobie robią cały skład do futsalu, co lepsi do normalnej piłki xD Ona pół ligi by zasiliła
0
@jakub1906 w weekend nie grają akurat ale zgadzam się
Uważam że Flick koncertowo to spieprzył
3
@JurnyGerwazy kolego wstrzymaj konie. Mecz Realu z Bayernem dla postronnego widza był genialny do oglądania. Z resztą cały dwumecz. No i Real się postawił i dużo im nie zabrakło do sprawienia ogromnej sensacji.
My mamy lepszy zespół i gramy lepiej od Kotletiko a dostaliśmy wpierdziel przez wylewy obrońców... to co mają gazety pisać?
0
@MessiForeverTheBest też nie jestem nastoletnią fanką popu a mam podobne zdanie do Stana akurat
0
@Faro bait? Chłopie odpal sobie na YouTube Blejtramtv xD takie i lepsze historie to codzienność