@michal26 nie nie, to konfederaci myślą że wszystko na lewo od nich to lewica a centrum nie istnieje :D No nie wiem mi się system kaucyjny też nie podoba ale ani nikt na mnie nie napluł ani nie czuję się śmieciarzem. Powiem więcej w moim życiu nic to nie zmieniło
@michal26 xD ja nie jestem lewicowcem i co więcej nikt mi w twarz nie pluje. Ah ta wspaniała komuna, na pewno wtedy z dobroci serca dawali pieniądze za butelki, nie było to wliczonym kosztem.
@michal26 mnie to nie cieszy ale za to wiele frajdy sprawia mi czytanie płaczu jak to ludzie się boją że się w meneli i śmieciarzy zamienili xD w nic się nie zamienili byli śmieciarzami od zawsze. A jak poniżej czyjejś godności jest oddanie opakowań zwrotnych to nie mam pytań Ps ten system chyba miał dotyczyć tylko butelek plastikowych i puszek?
@MagFCB no dobrze to umówmy się tak, jeśli zobaczysz realne skutki szkodliwości działań Konfitury to daj znać. A dopóki to tylko teoria i "takie mechanizmy działały kiedyś więc na 100% zadziałają teraz na zupełnie inne społeczeństwo", nie mamy o czym rozmawiać.
@MagFCB gorzej jak z dzieckiem bo ty uważasz że przekazujesz tu jakąś wiedzę a jedyne co robisz to snujesz teoretyczne bajki które w tym wypadku w żaden sposób nie odnoszą się do rzeczywistości. A jeśli jest inaczej to pokaż te kanały powstałe na gruncie Konfitury które są szkodliwe społecznie i w których nie chodzi o bezpieczeństwo tylko o atencję. Ja rozmawiam o faktach a ty od 2 godzin wyjeżdżasz z filozoficznych teoretycznymi rozważaniami, które się nie potwierdzają w praktyce
@MagFCB ja operuje na poziomie faktów i tego co jest w jego filmach a nie na poziomie abstrakcyjny średniowiecznych mechanizmów które według ciebie mogą się powtórzyć. Ja się co prawda zgadzam że jest dużo patologii, ludzi którzy chodzą z kamerą i robią głupie, chamskie lub zwyczajnie niebezpieczne rzeczy ale to oceniaj sobie takich ludzi. Ludzie piętnujący łamanie przepisów ruchu drogowego nie robią ani nic głupiego ani chamskiego ani niebezpiecznego. Takim jesteś wojownikiem o "czystość" społeczeństwa to piętnuj pato twórców a nie chłopaka który robi coś dobrego
Rozumiem, że na przykład Książulo też ci przeszkadza bo chodzi z kamerą ma duże zasięgi i robi spektakl ze zwykłego jedzenia kebabów? Bo potem jakiś Jasio też może wziąć telefon i iść nagrać w knajpie że mu jedzenie nie smakuje
@MagFCB Publiczne piętnowanie buractwa jest w jaki sposób szkodliwe społecznie? Przecież tam nie raz ludzie przyznawali się do błędu, przepraszali i byli puszczani po ludzku. Piętnowane jest zachowanie agresywne. Uważam, że to jak najbardziej kolejny pozytyw.
@MagFCB No ale to jest kompletna bzdura :D Właśnie równię pochyłą to ty stosujesz w swojej argumentacji. Bo oni nie robią dosłownie nic złego, pomagają w przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego, żeby wszystkim było bezpieczniej. A Ty z tego wnioskujesz, że zaraz się znajdą naśladowcy, którzy będą robić nie wiadomo co? Prezentujesz też typowo PRLowskie myślenie, gdzie zgłoszenie łamania prawa = donos, czyli coś złego. Ciężko wyplenić taką indoktrynację. Mamy prawo, które nie zostało nam przez nikogo narzucone siłą, mamy demokrację, prawo tworzą wybierani przez nas ludzie, konstytucję napisali prawnicy a nie funkcjonariusze partyjni. Prawo nie jest idealne, ale jest i należy go przestrzegać oraz zgłaszać jeśli ktoś inny go nie przestrzega. To jest najwyższa postawa obywatelska.
@Hosh Bez kitu jakby ktoś szybko myślał to jest idealna odpowiedź :D Panie Zbigniewie widzimy się w środę, a nasza firma została właśnie tą konwersacją zgłoszona do kontroli PiP, pozdrawiam :D
@BillyButcher Szkoda tylko tych ludzi roślinek i zwierząt którzy nic nie zawinili. No ale trzeba atakować w taki sposób w jaki można narobić najwięcej szkody przeciwnikowi.
@MagFCB Dobra statystyki statystykami, ale czym on stwarza zagrożenie? xD Tym, że kilka osób dostanie mandaty i może pomyśli następnym razem? Czy o jakie zagrożenie konkretnie chodzi?
@Faro ale nie da się mieć na wszystko, szczególnie przy takich relatywnie niskich składkach i wielkich firmach unikających podatków w ogóle. Środki są skończone. Teraz wszyscy dostali sraczki żeby miliardy pompować w wojsko to gdzieś indziej musi braknąć :/
@Eklerek nie mam zamiaru umniejszać bo każda taka akcja jest super i bardzo fajnie że ludzie chcą się podzielić ale budżet NFZ to 220 miliardów. Może i nasz system ochrony zdrowia nie jest idealny ale naprawdę na co dzień ratuje życie dziesiątkom tysięcy ludzi, w tym mi. Także spoko pochwalajmy takie akcje, ciśnijmy sobie nawet rząd, ale wszystko w granicach rozsądku
@malicinho no skoro uważasz że dwóch głównych architektów naszej gry słaniających się na nogach to nie powód porażki to spoko. Ja uważam że z Espanyolem Flick popełnił dramatyczne błędy
@Aragorn33 zgadzam się. Zawsze trzeba się upewnić. Instytucje państwowe zawsze prędzej czy później się upominają o należne pieniądze, trzeba robić tak samo
@JimMorrisonFCB nic nie szkodzi w wolnej chwili podejść do ZUS i zapytać. Możliwe że tam są jakieś terminy które po takim czasie już upłynęły no ale nic nie tracisz jak się dowiesz na 100%
0
@Arden no niestety, chce się trochę ogrzać w ciepełku fajnej akcji ale nie myśli się co się mówi. No ale potem stówę wpłacił
2
@majkiii nie znam gościa ale ta akcja to jest sztosik! Fajnie że się tak poniosło
5
@michal26 nie nie, to konfederaci myślą że wszystko na lewo od nich to lewica a centrum nie istnieje :D
No nie wiem mi się system kaucyjny też nie podoba ale ani nikt na mnie nie napluł ani nie czuję się śmieciarzem. Powiem więcej w moim życiu nic to nie zmieniło
7
@michal26 xD ja nie jestem lewicowcem i co więcej nikt mi w twarz nie pluje. Ah ta wspaniała komuna, na pewno wtedy z dobroci serca dawali pieniądze za butelki, nie było to wliczonym kosztem.
0
@tbas wiadomo że trzeba trochę polityki porobić nad grobem kolegi. Typowe niestety
9
@michal26 mnie to nie cieszy ale za to wiele frajdy sprawia mi czytanie płaczu jak to ludzie się boją że się w meneli i śmieciarzy zamienili xD w nic się nie zamienili byli śmieciarzami od zawsze. A jak poniżej czyjejś godności jest oddanie opakowań zwrotnych to nie mam pytań
Ps ten system chyba miał dotyczyć tylko butelek plastikowych i puszek?
1
@tbas 100k wpłacili ostatecznie
0
@Karamba ale on rozwozi jedzenie a nie jeździ na czas :D
1
@NeroTFP1 tylko po co takiemu śmieciowi ludzkiemu zasłaniać nazwisko.
2
@MagFCB no dobrze to umówmy się tak, jeśli zobaczysz realne skutki szkodliwości działań Konfitury to daj znać. A dopóki to tylko teoria i "takie mechanizmy działały kiedyś więc na 100% zadziałają teraz na zupełnie inne społeczeństwo", nie mamy o czym rozmawiać.
6
@MagFCB gorzej jak z dzieckiem bo ty uważasz że przekazujesz tu jakąś wiedzę a jedyne co robisz to snujesz teoretyczne bajki które w tym wypadku w żaden sposób nie odnoszą się do rzeczywistości. A jeśli jest inaczej to pokaż te kanały powstałe na gruncie Konfitury które są szkodliwe społecznie i w których nie chodzi o bezpieczeństwo tylko o atencję. Ja rozmawiam o faktach a ty od 2 godzin wyjeżdżasz z filozoficznych teoretycznymi rozważaniami, które się nie potwierdzają w praktyce
3
@MagFCB ja operuje na poziomie faktów i tego co jest w jego filmach a nie na poziomie abstrakcyjny średniowiecznych mechanizmów które według ciebie mogą się powtórzyć.
Ja się co prawda zgadzam że jest dużo patologii, ludzi którzy chodzą z kamerą i robią głupie, chamskie lub zwyczajnie niebezpieczne rzeczy ale to oceniaj sobie takich ludzi. Ludzie piętnujący łamanie przepisów ruchu drogowego nie robią ani nic głupiego ani chamskiego ani niebezpiecznego. Takim jesteś wojownikiem o "czystość" społeczeństwa to piętnuj pato twórców a nie chłopaka który robi coś dobrego
Rozumiem, że na przykład Książulo też ci przeszkadza bo chodzi z kamerą ma duże zasięgi i robi spektakl ze zwykłego jedzenia kebabów? Bo potem jakiś Jasio też może wziąć telefon i iść nagrać w knajpie że mu jedzenie nie smakuje
5
@MagFCB Publiczne piętnowanie buractwa jest w jaki sposób szkodliwe społecznie? Przecież tam nie raz ludzie przyznawali się do błędu, przepraszali i byli puszczani po ludzku. Piętnowane jest zachowanie agresywne. Uważam, że to jak najbardziej kolejny pozytyw.
1
@BorzyKrzys Nowa Lewica, stary nepotyzm
6
@MagFCB No ale to jest kompletna bzdura :D Właśnie równię pochyłą to ty stosujesz w swojej argumentacji. Bo oni nie robią dosłownie nic złego, pomagają w przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego, żeby wszystkim było bezpieczniej. A Ty z tego wnioskujesz, że zaraz się znajdą naśladowcy, którzy będą robić nie wiadomo co? Prezentujesz też typowo PRLowskie myślenie, gdzie zgłoszenie łamania prawa = donos, czyli coś złego. Ciężko wyplenić taką indoktrynację. Mamy prawo, które nie zostało nam przez nikogo narzucone siłą, mamy demokrację, prawo tworzą wybierani przez nas ludzie, konstytucję napisali prawnicy a nie funkcjonariusze partyjni. Prawo nie jest idealne, ale jest i należy go przestrzegać oraz zgłaszać jeśli ktoś inny go nie przestrzega. To jest najwyższa postawa obywatelska.
2
@Hosh Bez kitu jakby ktoś szybko myślał to jest idealna odpowiedź :D Panie Zbigniewie widzimy się w środę, a nasza firma została właśnie tą konwersacją zgłoszona do kontroli PiP, pozdrawiam :D
3
@BillyButcher Szkoda tylko tych ludzi roślinek i zwierząt którzy nic nie zawinili. No ale trzeba atakować w taki sposób w jaki można narobić najwięcej szkody przeciwnikowi.
1
@MagFCB Dobra statystyki statystykami, ale czym on stwarza zagrożenie? xD Tym, że kilka osób dostanie mandaty i może pomyśli następnym razem? Czy o jakie zagrożenie konkretnie chodzi?
0
@draxidox i bardzo dobry filmik nagrała. Powinni go za to dojechać dla przykładu i przypieprzyć najwyższy wymiar kary ze względu na brak mózgu :D
0
@BorzyKrzys nie dość że bida, to jeszcze taka pogoda :D po co tam mieszkać
3
@clyde No ta tylko pytanie po co ktoś miałby go zabijać :/ Chłop kompletnie nieszkodliwy, raczej szanowany z każdej strony, robił sobie swoje rzeczy.
0
@bartekvisca niektórzy mają filozofię że zapieprzają szybko po dziurach wtedy nad większością przelatują xD
Ale to chyba nie ten przypadek akurat
3
@Faro ale nie da się mieć na wszystko, szczególnie przy takich relatywnie niskich składkach i wielkich firmach unikających podatków w ogóle. Środki są skończone. Teraz wszyscy dostali sraczki żeby miliardy pompować w wojsko to gdzieś indziej musi braknąć :/
5
@Eklerek nie mam zamiaru umniejszać bo każda taka akcja jest super i bardzo fajnie że ludzie chcą się podzielić ale budżet NFZ to 220 miliardów. Może i nasz system ochrony zdrowia nie jest idealny ale naprawdę na co dzień ratuje życie dziesiątkom tysięcy ludzi, w tym mi. Także spoko pochwalajmy takie akcje, ciśnijmy sobie nawet rząd, ale wszystko w granicach rozsądku
1
@Eto'o9 R10 Nie słucham takiej muzyki ale siostra mi pokazała. Łapie za serce. W ogóle genialny pomysł!
1
@malicinho no skoro uważasz że dwóch głównych architektów naszej gry słaniających się na nogach to nie powód porażki to spoko. Ja uważam że z Espanyolem Flick popełnił dramatyczne błędy
6
@malicinho pewnie lepiej się było podłożyć w LM Kotletico bo Yamalowi i Pedriemu starczyło sił na pół godziny meczu eh
2
@Aragorn33 zgadzam się. Zawsze trzeba się upewnić. Instytucje państwowe zawsze prędzej czy później się upominają o należne pieniądze, trzeba robić tak samo
1
@Szczygiel06 również tak to widzę niestety
1
@JimMorrisonFCB nic nie szkodzi w wolnej chwili podejść do ZUS i zapytać. Możliwe że tam są jakieś terminy które po takim czasie już upłynęły no ale nic nie tracisz jak się dowiesz na 100%