1

@Pedri16Future na szczęście w nocy to mniejsza oglądalność była

3

@ProMILs ta Zandberga akurat najmniej bym się tu czepiał. Największego błazna zrobił z siebie Robercik

6

@Kgorecki2500 no to nie za fajnie o tobie świadczy. Zdanie można zmienić ale głupio się na coś zadeklarować oficjalnie (albo podpisem to już w ogóle) i potem powiedzieć hehe jednak żartowałem

1

@turhiay no worries. Przy dużych akcjach zawsze lata dużo informacji różnych

0

@Hosh może się okazać że klasyk Legia-Widzew będzie o utrzymanie

2

@Janas11224 w tym że 50% jest na dzieci xD czytałeś to sprawozdanie? Na pomoc jest przeznaczone ponad 70% czyli standard w takich fundacjach. Koszty administracyjne to jakieś 13.5%, reszta to reklama fundacji i inne koszty

3

@turhiay też nie :D wszystko mylicie za duży szum informacyjny. Normalne jest że takie portale jak siepomaga pobierają procent od zbiórek na działalność. U nich jest to akurat 6%. Przy 10 milionach zebranych Łatwo dzwonił do nich na live i ustalili że z tej zbiórki nie będzie pobrana prowizja.
Fundacja Cancer Fighters nigdy nic nie mówiła że 100% pójdzie na pomoc bo to po prostu niemożliwe. Najlepsze fundacje jak WOŚP mają współczynnik na poziomie 93%

2

@Pedri16Future druid w roli szeryfa :D on to jest jednak przy okazji każdego dużego tematu na yt

3

@Janas11224 xD następny powiela fake newsy

0

@PietrasCoelho nie chce studzić deferyzmu ale wystarczy przeczytać to sprawozdanie żeby wiedzieć że powieliłeś kłamstwa :D
Nawet nie chciało ci się też sprawdzić że powielasz nieprawdę o Caritas. Caritas ok. 85% przeznacza na pomoc a 14-15% to koszty. WOŚP natomiast przeznacza ok. 92-93% i ok. 7% to koszty

0

@Tasde jasne, ważne żeby to było przypilnowane i jestem pewien że będzie. Ja miałem wrażenie że to było pisane w złej wierze żeby zdyskredytować całą akcję

0

@enders bo to prosty chłopek nie ma co szału oczekiwać. Ale gest był

19

Świetna decyzja. Ostatnie 4 godzinki już na spokojnie, z głównymi bohaterami. Szacun

3

Jezu to się stało! Haha :D

0

@Tasde no np to że to nie są jakieś losowe lokaty tylko już na konkretne dzieci tylko czekają na faktury. A jest to przedstawione jakby to były jakieś szemrane inwestycje. Koszty administracyjne to tez 14% a nie 33

0

@Piotrek1993 ziomek wiesz czym jest aktorstwo?

1

@Fantastyczny Chłopiec chyba chciałeś napisać że TEDE się nie pogodzi z tym kiepem xD

0

@Tasde nie nie to jest właśnie fake.

4

@Karzel bo chcą być na 1 miejscu :D i bardzo dobrze niech się ścigają

1

@Karamba koszty działania fundacji to ok. 13.5% mniej wiecej tyle co Caritas. Więcej niż WOŚP ale to nadal niezły wynik. Sam się początkowo nabrałem na tego fejka

0

@Piotrek1993 lokaty oznaczają że te pieniądze już są na kontach konkretnych dzieci i czekają na faktury do rozliczenia.

7

Można ładnie śpiewać bez autotune? Można

2

@malypuzon fake! Wystarczy przeczytać to sprawozdanie samemu a nie powielać glupoty

0

@Katalończyk 99 oj nie doceniasz fanbazy z internetu ;) Julka Wieniawa dała to co na WOŚP czyli "nocowankę" z nią. Jedna z większych licytacji w tym roku :D
Takie influencerki mogły wymyślić coś podobnego i też by byli chętni. No ale to trzeba mieć pomysł

1

@Eklerek myślisz że wpadnie na Pragę do Łatwo? :D

2

@Szklaner fatalna katastrofa dla naszej energetyki jądrowej. Ludzie dostali pierdolca przez w dużej części histeryczny przekaz

0

@Prorokk ja mam nadzieję że ta fundacja po takim hajpie będzie się bała odwalać manianę i w tym roku więcej kasy przeznaczą na pomoc

2

@Arden boomerzy zaczynają rozumieć potęgę internetu szok :D

2

@Katalończyk 99 ta chyba tak. Mówiła Szelągowska że mu może zrobić remont xD

2

@budel17 teoria względności kolego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?