@Gall ciekawe w sumie dlaczego. Może jakiś wpływ na to ma przesunięcie się wieku rodziców zdecydowanie w górę? Z tego co pamiętam to badania mówią że po 30stce zwiększa się znacznie szansa na problemy z ciążą i ze zdrowiem dziecka.
@LeoMessiiBarcaPepa To jest ten sam case co u Yamala. Zapominamy o wieku tych piłkarzy :D 22 lata to Xavi czy Iniesta dopiero się rozkręcali, Messi w wieku Yamala też nie dawał takiej jakości jeszcze. PS Nie porównuje tych graczy do legend! :D
@Kozinho. Potrafię sobie wpisać w google :D Zgadzam się, że progresja składki zdrowotnej jest zrobiona debilnie bo jak zwykle najbardziej po dupie dostają ci z małym/średnim przychodem, a firmy które mają wysoki przychód mają bajlando.
@Kozinho. No ale to właśnie o tym mówimy xD uuu zajebane państwo nie ma na leczenie. Ale założę sobie taką formę spółki żeby płacić jeszcze mniej na NFZ i inne rzeczy. Eh
@Kozinho. Byłem na UOP, miałem przez jakiś czas działalność, a teraz mam tylko rentę... No a gdzie te wysokie składki? Nasze nakłady na ochronę zdrowia są żenujące, a to pokłosie niskich składek.
@Kozinho. Składki coraz niższe, a społeczeństwo coraz starsze + coraz więcej nowych terapii na różne choroby. To się nie może spinać. Ten sam mechanizm co z emeryturami tylko jeszcze spotęgowany postępem technologii medycznej
@mmaciass A daj spokój, przeglądałem xD Zabawni są tacy ludzie, żeby nie powiedzieć dosadniej, że odklejeni :D Ciekawe czy sama chociaż 2 dyszki wpłaciła
@Azi Nie no dobra może i czerwona kontrowersyjna ale to napastnik ma nie walczyć o piłkę bo obrońca idzie agresywnym debilnym wślizgiem? Litości z takim tłumaczeniem
@Szklaner :D Moje serduszko się raduje, ostatnio taka atmosfera godzenia się wszystkich ze wszystkimi to nawet herbaciarze z kawiarzami się pogodzą :D Jeszcze do tego dojdzie że wojna Kielecki vs Winiary się zakończy!
@BorzyKrzys No niestety, kultura cwaniactwa, januszerstwa i ciągłego myślenia jak zapłacić jak najmniej, a potem "państwo powinno mieć kasę na leczenie wszystkich".
@turhiay widać niewystarczająco mocno :D ciężko mi uwierzyć że akurat ludzie urodzeni na tym kawałku ziemi są jakoś wybitnie bardziej pracowici od innych np Czechów czy Węgrów. Ale może i tak
@Hosh Z którego roku jest to opracowanie? Mi się wydaje, że to są mocno przesadzone szacunki. Ok może na Białorusi i Ukrainie faktycznie ta zachorowalność jest dostrzegalnie większa, ale w reszcie Europy skażenie było śladowe
0
@Gall ciekawe w sumie dlaczego. Może jakiś wpływ na to ma przesunięcie się wieku rodziców zdecydowanie w górę? Z tego co pamiętam to badania mówią że po 30stce zwiększa się znacznie szansa na problemy z ciążą i ze zdrowiem dziecka.
0
@Gall to nie znam takich statystyk. Raczej coraz więcej dzieci przeżywa mimo że kiedyś nie miałyby szans
2
@LeoMessiiBarcaPepa To jest ten sam case co u Yamala. Zapominamy o wieku tych piłkarzy :D 22 lata to Xavi czy Iniesta dopiero się rozkręcali, Messi w wieku Yamala też nie dawał takiej jakości jeszcze.
PS Nie porównuje tych graczy do legend! :D
0
@Kozinho. Potrafię sobie wpisać w google :D Zgadzam się, że progresja składki zdrowotnej jest zrobiona debilnie bo jak zwykle najbardziej po dupie dostają ci z małym/średnim przychodem, a firmy które mają wysoki przychód mają bajlando.
0
@Kozinho. No ale to właśnie o tym mówimy xD uuu zajebane państwo nie ma na leczenie. Ale założę sobie taką formę spółki żeby płacić jeszcze mniej na NFZ i inne rzeczy. Eh
4
@draxidox odkrył tajemniczy sposób na unikanie mandatów, zobacz jaki :D
0
@Kozinho. Byłem na UOP, miałem przez jakiś czas działalność, a teraz mam tylko rentę... No a gdzie te wysokie składki? Nasze nakłady na ochronę zdrowia są żenujące, a to pokłosie niskich składek.
11
@Kozinho. Składki coraz niższe, a społeczeństwo coraz starsze + coraz więcej nowych terapii na różne choroby. To się nie może spinać. Ten sam mechanizm co z emeryturami tylko jeszcze spotęgowany postępem technologii medycznej
1
@mmaciass A daj spokój, przeglądałem xD Zabawni są tacy ludzie, żeby nie powiedzieć dosadniej, że odklejeni :D
Ciekawe czy sama chociaż 2 dyszki wpłaciła
0
@draxidox Podwodnica xD
7
@Azi Nie no dobra może i czerwona kontrowersyjna ale to napastnik ma nie walczyć o piłkę bo obrońca idzie agresywnym debilnym wślizgiem? Litości z takim tłumaczeniem
0
@gumaz Dawaj piniążki!
1
@Szklaner :D Moje serduszko się raduje, ostatnio taka atmosfera godzenia się wszystkich ze wszystkimi to nawet herbaciarze z kawiarzami się pogodzą :D Jeszcze do tego dojdzie że wojna Kielecki vs Winiary się zakończy!
1
@LAMC_10 I od razu dzień przyjemniejszy :D Dziękuję serdecznie :)
1
@draxidox Przywracanie jakiegokolwiek przymusowego poboru do wojska jest kretyńskie
6
@LAMC_10 Niepijący kawy zawsze dyskryminowani na La Bambie :D Codziennie tylko smacznej kawusi :D Stop uciśnieniu herbaciarzy!
14
@BorzyKrzys No niestety, kultura cwaniactwa, januszerstwa i ciągłego myślenia jak zapłacić jak najmniej, a potem "państwo powinno mieć kasę na leczenie wszystkich".
0
@Karol145 "Tak, na pewno brak włosów to najgorsze, z czym zmagają się ludzie z rakiem"... tak jest to dla tych ludzi często ogromny dramat.
3
@Batys wyjątki? Ludzi takich jak ja jest 21 tysięcy. A to tylko jedna choroba :D
15
@PatrychoO ale też nie ma co się śmiać z utraty włosów. @clyde tu pisała że dla jej ś.p. przyjaciółki utrata włosów to był ogromny cios
1
@Cyzix wow pięknie! Proszę też nie bać się zgody na oddanie narządów! Nikt was nie zabije celowo żeby je pobrać
1
@BorzyKrzys ja nie mam aż tak radykalnie złego zdania o ochronie zdrowia bo bardzo z niej korzystam ale generalnie się zgadzam
2
@Batys o patrz a ja chodzę do specjalisty co drugi dzień. Wyjątek to przerwa między sobotą a wtorkiem, tutaj są 3 dni.
0
@Blantozaur tylko Kielecki!
1
@turhiay widać niewystarczająco mocno :D ciężko mi uwierzyć że akurat ludzie urodzeni na tym kawałku ziemi są jakoś wybitnie bardziej pracowici od innych np Czechów czy Węgrów. Ale może i tak
3
@Encore no i szacun dla starego alkusa :D
4
@kewin chłop już dostał czerwoną i uznał że idzie na całość xD
0
@lukaszbrk na szczęście inne kraje niszczą jeszcze bardziej i Polska ciągle do góry :D obok Chin bodajże największy wzrost PKB przez ostatnie 30 lat
1
@mrboom zazdro. Moja żona niestety słabo znosi takie masowe eventy dlatego słuchamy sobie płyt w domku :D
3
@Hosh Z którego roku jest to opracowanie? Mi się wydaje, że to są mocno przesadzone szacunki. Ok może na Białorusi i Ukrainie faktycznie ta zachorowalność jest dostrzegalnie większa, ale w reszcie Europy skażenie było śladowe