0

@Gall ciekawe w sumie dlaczego. Może jakiś wpływ na to ma przesunięcie się wieku rodziców zdecydowanie w górę? Z tego co pamiętam to badania mówią że po 30stce zwiększa się znacznie szansa na problemy z ciążą i ze zdrowiem dziecka.

0

@Gall to nie znam takich statystyk. Raczej coraz więcej dzieci przeżywa mimo że kiedyś nie miałyby szans

2

@LeoMessiiBarcaPepa To jest ten sam case co u Yamala. Zapominamy o wieku tych piłkarzy :D 22 lata to Xavi czy Iniesta dopiero się rozkręcali, Messi w wieku Yamala też nie dawał takiej jakości jeszcze.
PS Nie porównuje tych graczy do legend! :D

0

@Kozinho. Potrafię sobie wpisać w google :D Zgadzam się, że progresja składki zdrowotnej jest zrobiona debilnie bo jak zwykle najbardziej po dupie dostają ci z małym/średnim przychodem, a firmy które mają wysoki przychód mają bajlando.

0

@Kozinho. No ale to właśnie o tym mówimy xD uuu zajebane państwo nie ma na leczenie. Ale założę sobie taką formę spółki żeby płacić jeszcze mniej na NFZ i inne rzeczy. Eh

4

@draxidox odkrył tajemniczy sposób na unikanie mandatów, zobacz jaki :D

0

@Kozinho. Byłem na UOP, miałem przez jakiś czas działalność, a teraz mam tylko rentę... No a gdzie te wysokie składki? Nasze nakłady na ochronę zdrowia są żenujące, a to pokłosie niskich składek.

11

@Kozinho. Składki coraz niższe, a społeczeństwo coraz starsze + coraz więcej nowych terapii na różne choroby. To się nie może spinać. Ten sam mechanizm co z emeryturami tylko jeszcze spotęgowany postępem technologii medycznej

1

@mmaciass A daj spokój, przeglądałem xD Zabawni są tacy ludzie, żeby nie powiedzieć dosadniej, że odklejeni :D
Ciekawe czy sama chociaż 2 dyszki wpłaciła

0

@draxidox Podwodnica xD

7

@Azi Nie no dobra może i czerwona kontrowersyjna ale to napastnik ma nie walczyć o piłkę bo obrońca idzie agresywnym debilnym wślizgiem? Litości z takim tłumaczeniem

0

@gumaz Dawaj piniążki!

1

@Szklaner :D Moje serduszko się raduje, ostatnio taka atmosfera godzenia się wszystkich ze wszystkimi to nawet herbaciarze z kawiarzami się pogodzą :D Jeszcze do tego dojdzie że wojna Kielecki vs Winiary się zakończy!

1

@LAMC_10 I od razu dzień przyjemniejszy :D Dziękuję serdecznie :)

1

@draxidox Przywracanie jakiegokolwiek przymusowego poboru do wojska jest kretyńskie

6

@LAMC_10 Niepijący kawy zawsze dyskryminowani na La Bambie :D Codziennie tylko smacznej kawusi :D Stop uciśnieniu herbaciarzy!

14

@BorzyKrzys No niestety, kultura cwaniactwa, januszerstwa i ciągłego myślenia jak zapłacić jak najmniej, a potem "państwo powinno mieć kasę na leczenie wszystkich".

0

@Karol145 "Tak, na pewno brak włosów to najgorsze, z czym zmagają się ludzie z rakiem"... tak jest to dla tych ludzi często ogromny dramat.

3

@Batys wyjątki? Ludzi takich jak ja jest 21 tysięcy. A to tylko jedna choroba :D

15

@PatrychoO ale też nie ma co się śmiać z utraty włosów. @clyde tu pisała że dla jej ś.p. przyjaciółki utrata włosów to był ogromny cios

1

@Cyzix wow pięknie! Proszę też nie bać się zgody na oddanie narządów! Nikt was nie zabije celowo żeby je pobrać

1

@BorzyKrzys ja nie mam aż tak radykalnie złego zdania o ochronie zdrowia bo bardzo z niej korzystam ale generalnie się zgadzam

2

@Batys o patrz a ja chodzę do specjalisty co drugi dzień. Wyjątek to przerwa między sobotą a wtorkiem, tutaj są 3 dni.

0

@Blantozaur tylko Kielecki!

1

@turhiay widać niewystarczająco mocno :D ciężko mi uwierzyć że akurat ludzie urodzeni na tym kawałku ziemi są jakoś wybitnie bardziej pracowici od innych np Czechów czy Węgrów. Ale może i tak

3

@Encore no i szacun dla starego alkusa :D

4

@kewin chłop już dostał czerwoną i uznał że idzie na całość xD

0

@lukaszbrk na szczęście inne kraje niszczą jeszcze bardziej i Polska ciągle do góry :D obok Chin bodajże największy wzrost PKB przez ostatnie 30 lat

1

@mrboom zazdro. Moja żona niestety słabo znosi takie masowe eventy dlatego słuchamy sobie płyt w domku :D

3

@Hosh Z którego roku jest to opracowanie? Mi się wydaje, że to są mocno przesadzone szacunki. Ok może na Białorusi i Ukrainie faktycznie ta zachorowalność jest dostrzegalnie większa, ale w reszcie Europy skażenie było śladowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?