1

@Ilka Tak niby Widzew w gorszej ale jednak mecz u tych dziadów na stadionie no i CHYBA mamy lepszy terminarz do końca

3

@Ilka Remis to w tym meczu nie zadowala nikogo ale mam wrażenie, że jednak mniej Legię :D

1

@tbas uważam że by się przydała i jednocześnie uważam że nie ma szans żeby się zgodzić na jej treść

2

@LAMC_10 a Legia Legia kurczak

0

@MichuZ44 naprawdę nie rozumiesz? :D 11 sztuk czyli turbo limitowana edycja. Ktoś kupi za 3 koła euro a za chwilę odsprzeda za dychę bo na milion procent będzie masa chętnych

2

@Cryptolis tak i nie. Ja mam w sobie dużo empatii dla ludzi którzy mieli po prostu pecha w życiu, poważna choroba, zwolnienie, śmierć członka rodziny itp. Ale nie mam za grosz empatii dla cwaniaków albo dla ludzi którzy nie mają warunków a robią sobie kolejne dzieciaki. "Samotna" nie pracująca matka z kilkoma dzieciakami i nieoficjalnym partnerem może żyć jak pączek w maśle

1

@gumaz Tzn na chłodno to wiadomo, że nie, ale nie rozumiesz emocji? Mojego taty przyjaciel się powiesił z tego powodu 35lat temu. Ja też po zawodzie miłosnym miałem bardzo niepokojące myśli jako nastolatek.
@Rastafarnianin Nie tak dawno temu przyjaciel rodziny się powiesił, znalazła go córka, 60 lat, trójka dzieci... To jest potworne.

3

@lithotripter Nieeeeeeeeeee! Matko i córko :( Co prawda nie powinno to na mnie wpłynąć w ogóle ale ten komentarz złamał mi serduszko

6

@Eto'o9 R10 co jest tym bardziej śmieszne bo te zmiany nie miały nic wspólnego z kościołem :D

0

@gumaz RdR2? Fallaout? Football Manager? GTA V? Mam wrażenie, że to są super popularne gry w które nigdy nie grałem.

12

@Arden No cóż my też w wielu meczach mogliśmy sobie pozwolić na rotacje ale jakoś tak nie pykło xD Oni mają raptem 6 punktów przewagi w lidze, my przy 9 wystawiamy pełny skład na jakiś śmieszny Espanyol bo jesteśmy obsrani

2

@Aequlibre ale odleciał w kosmos fiuuuuuuuuu :D

1

@BorzyKrzys to mój YouTube ma jakieś lepsze algorytmy :D

2

@Ryoumen ale wy macie zabawne fantazje xD 30letni Brazylijczyk i 100mln śmierdzi

0

@BorzyKrzys ale nie ma obowiązku słuchać :D

2

@Andrzej_Majonez aj aj. "jakie ekscesy konkretnie to sie odniose do tego chętnie" bardzo mi zapachniało pewnym egzotycznych smakiem chipsów. No nic skoro nie to nie, może brat bliźniak

3

@Andrzej_Majonez o gdzieś już ten styl pisania widziałem xD chyba dużo nie zaryzykuje jak powiem że stawiam dolary przeciwko orzechom że większość forum zna cię pod innym nickiem :D

4

@blakkudium czy oni nie rozumieją jak śmieszni są? Przecież takie komunikaty wypuszczane do mediów są niepoważne

1

@AssisMoreira kompletnie nie kumasz widzę. Przez komunę donosicielstwo kojarzy się z czymś złym i niemoralnym i jest traktowane pejoratywnie. No chyba że ktoś był zatwardziałym komuchem. A w takim "donoszeniu" jak tutaj nie ma nic złego ani niemoralnego

1

@Roobo kiedyś maślane oczy do Donka robił to kto wie :D

0

@Batys nie śledzę futbolu poza Barceloną więc nikogo ci nie wymienię. Ja się nie dziwię że nie wygrywamy LM, mamy braki na zbyt wielu pozycjach. Myślę że Yamala byś nie wymienił na kogoś bardziej doświadczonego. To nie doświadczenia nam potrzeba tylko jakości

0

@Batys tylko? Opuścił 1/3 sezonu w tym jego najważniejszą część, przez swoje kretyńskie zachowanie. Nie mam zamiaru się z wami w sumie kłócić bo każdy niech ma swoje zdanie. Ja uważam że jak ktoś da tyle siana to lepiej żeby tu grał ktoś młodszy i perspektywiczny.

0

@Jakchcesz a uważasz że 90mln to adekwatna cena za 30 letniego Brazylijczyka który co chwilę łapie kontuzje? No oki :D

3

@Katalonik97 ja się zgadzam. Jakby ktoś dał absurdalną kwotę typu 90mln to bez mrugnięcia okiem

0

@MessiForeverTheBest prawdziwy poeta :D

0

@MessiForeverTheBest a czemu do drugiego mężczyzny? Do drugiej kobiety brzmi za mało edgy?

2

@Zoker raczej sędziowie niższych lig czekali na ten podpis. Aż dziwne że prezydent przeciwko swoim ziomkom kibolom

2

@Encore "Ekspert" xD jeszcze jak nie danie tego drugiego karnego troche rozumiem bo dołożył za dużo od siebie (chociaż ja i tak bym to podyktował) tam jakby nie dał pierwszego to by była potworna kompromitacja

0

@Encore w dzisiejszych czasach żeby 23 latek powiedział że nie chce korzystać wizerunkowo na czymś i jeszcze wręcz traci, to jest jakieś sci-fi

3

@Aragorn33 xD a poten lament że z roku na rok mniej ślubów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?