@messi564 Wolałbym mieć czystą koszulkę i nadal się wyróżniać w świecie piłki, ale wiem że to marzenie ściętej głowy. Spotify jest ok, a te współprace to ciekawy pomysł
@addept No tak wiem, ale ja bym go za darmo po prostu nie chciał oddawać. Zdecydowanie bym wolał żeby jeszcze ten rok był jokerem z ławki. Ale pewnie będzie wolał jeszcze trochę więcej siana zarobić, nie dziwię się w sumie.
@John_Doe Brawo, na tak długą wypowiedź, prawdą są tylko 3 pierwsze wyrazy xD Nowy rekord La Bamby? Bardzo możliwe @Arden Ja nie jestem fanem zwiększania wydatków na wojsko. Więc raczej tak średnio jestem zadowolony
@Sulimo Grupa która dominowała pod każdym względem, chciała żyć pokojowo, ale się przeliczyli i zostali przytłoczeni liczebnie, nic dziwnego, że chcieli się krwawo zemścić.
@PatrychoO nie no miała być ale ten przepis jest bardzo specyficzny. To jest ta sama dyskusja która jest zawsze przy okazji flag z nazwami miast na skokach. Że to nie jest zniewaga wizerunku bo to nie są flagi
@PatrychoO aa to ok, taka sama sytuacja w tym względzie. No trochę bardziej wrażliwa międzynarodowo wiadomo. Jakoś miałem obraz w głowie że on flage miał
5
@AmigoBlancos jedyny plus Viniego na kapitanie to że może się wydzierać na sędziego i mniejsza szansa na kartkę
1
@FCB24 pewnie nie przy tym chorym rynku. A jak mamy niby 180 to pewnie pójdzie obrońca i napastnik na bogato
0
@FCB24 no ok. Ja mam z nim problem bo ma tak zajebiste momenty, a czasami bez glowy gorzej niż Dembele :D
0
@FCB24 no gdzie klasa Ivana do tego pazia xD
9
Czułameni jakby celował w kolegę to by trafił
1
Ericzku ale interwencja teraz
1
Manite im wpieprzyć i się Real rozpadnie
0
@VeB 1899 dobrze dobrze. Mój ziomek zagrał 500 do 1 że dostanie czerwoną po wypłaceniu ciosu swojemu koledze z drużyny xD
0
Pa tera jaki Marcusik kochany
1
@Inko że się ciągnie bramkarza za koszulkę? xD bramkarz jest nietykalny w 5tce
0
Arsenalu co ty czynisz :( nie wypuść tego mistrza no
1
@PatrykBarca gdyby nie odjęte punkty byliby na 8 miejscu taka płaska jest ta tabela plus mają najwięcej straconych. Wesoły futbol
1
@BorzyKrzys Łeee bo Kane odpuścił ligę żeby cisnąć w LM xD Już widzę oczami wyobraźni takie komentarze
3
@messi564 Wolałbym mieć czystą koszulkę i nadal się wyróżniać w świecie piłki, ale wiem że to marzenie ściętej głowy. Spotify jest ok, a te współprace to ciekawy pomysł
2
@Borneo oczywiście że na papierze jest mocniejszy. Pytanie czy się zepną czy zesrają całkowicie
1
@Czajka90 wiadomo że przegrać można z każdym ale Arsenal ma wybitnie łatwe ostatnie 3 mecze
2
@mordini123 Nie No Michaela Buble też znasz, może nie wiesz, ale znasz :D
0
@Bernard777 no tak bo etanol sobie myśli hmm ten to pije z głową, jak szef prawdziwy, jemu nie rozwalimy mózgu i wątroby :D dobra mordeczka ten etanol
1
@Pedri16Future wygrają puchar lepszego bilansu bramkowego xD
1
@Bzyczekk trzeba by zgodność sprawdzić ale ja chętny xD
5
@maroon ona robi fame na śmierci syna pirata drogowego, a on na pokazywaniu patologii kierowców. U mnie skala zdecydowanie nie jest na równi
8
@BorzyKrzys myślę że u nas na forum również znajdą się bez problemu osoby które sympatyzują z tą panią a dla których konfitura jest degeneratem
0
@addept No tak wiem, ale ja bym go za darmo po prostu nie chciał oddawać. Zdecydowanie bym wolał żeby jeszcze ten rok był jokerem z ławki. Ale pewnie będzie wolał jeszcze trochę więcej siana zarobić, nie dziwię się w sumie.
0
@addept No jak nie Barcelonie? Przedłużyć kontrakt o rok i niech chociaż skromne 10 baniek dają a nie tak za darmoszkę
0
@ranger3120 Karuzele szurstwa chyba xD
19
@John_Doe Brawo, na tak długą wypowiedź, prawdą są tylko 3 pierwsze wyrazy xD Nowy rekord La Bamby? Bardzo możliwe
@Arden Ja nie jestem fanem zwiększania wydatków na wojsko. Więc raczej tak średnio jestem zadowolony
0
Jak zapłacą jakiś pitos to niech idzie do tej Hameryki
3
@Sulimo Grupa która dominowała pod każdym względem, chciała żyć pokojowo, ale się przeliczyli i zostali przytłoczeni liczebnie, nic dziwnego, że chcieli się krwawo zemścić.
0
@PatrychoO nie no miała być ale ten przepis jest bardzo specyficzny. To jest ta sama dyskusja która jest zawsze przy okazji flag z nazwami miast na skokach. Że to nie jest zniewaga wizerunku bo to nie są flagi
1
@PatrychoO aa to ok, taka sama sytuacja w tym względzie. No trochę bardziej wrażliwa międzynarodowo wiadomo.
Jakoś miałem obraz w głowie że on flage miał