@PatrychoO aa to ok, taka sama sytuacja w tym względzie. No trochę bardziej wrażliwa międzynarodowo wiadomo. Jakoś miałem obraz w głowie że on flage miał
@Arden czyli podwajanie Olise było uzależnione od wybić w aut bramkarza? :D Yamala nam podwajają i potrajają bez takich "sztuczek" :D Po prostu zajebiście zagrali w pressingu i obronie
@draxidox Ja tak na serio to nie widzę minusów Żabek z punktu widzenia klienta. Wiadomo, że franczyzobiorcy raczej mają ciężko i tylko naprawdę topowe punkty pozwalają dobrze zarobić. U nas w mieście oczywiście są dziesiątki Żabek ale jeden punkt co niedzielę podejrzewam, że robi dziesiątki tysięcy obrotu. Od rana do wieczora jest kolejka, bułki w piecu siedzą non stop i znikają w kilka minut, szaleństwo generalnie.
@PatrychoO Ale wykopalisko xD No dobra jasne, filmik głupiutki tylko co jej tam chcą podciągnąć? Publiczne propagowanie ustrojów totalitarnych? No bez jaj xD To w książkach też nie można pokazać znaku swastyki? Albo na filmie dokumentalnym? Znieważenie symboli narodowych już prędzej chociaż na tej kartce nie ma na pewno symbolu polskiej flagi, nie zgadza się nic, kolory, rozmiary U niego sytuacja jest inna bo po pierwsze zrobił to na mównicy SEJMU RP, po drugie użył faktycznej flagi Izraela.
@heniusss No dobra ale to jest kwestia tego z kim gra Yamal a z kim gra Olise w zespole :D W sensie ja się nie chce wymądrzać bo oglądałem tylko skrót z wczorajszego meczu, ale nie ma co umniejszać Olise bo jest genialny
@draxidox jak to mówi dr House, skan całego ciała jest bez sensu bo zawsze się coś znajdzie ale najczęściej pierdoły które tylko zamazują obraz. Ja bym zrobił jakieś solidne badania po prostu. Najlepiej spytał jakiegoś znajomego lekarza któremu się ufa co poleca zrobić. Takie screeningi to skok na kasę
Troszkę się cieszę po wczorajszym meczu a troszkę nie. Uważam, że z Bayernem Arsenal by miał większe szanse no ale dobrze, że Bayern odpadł i już na pewno nie wygra :D
@mientusek1407 Jakiego karnego jak gra w tamtym momencie już była przerwana? :D Pytanie dlaczego nie było karnego po wpadnięciu Griezmanna w zawodnika Arsenalu, gdzie nasz obrońca to by jeszcze czerwo zarobił
1
@PatrychoO aa to ok, taka sama sytuacja w tym względzie. No trochę bardziej wrażliwa międzynarodowo wiadomo.
Jakoś miałem obraz w głowie że on flage miał
0
@Arden czyli podwajanie Olise było uzależnione od wybić w aut bramkarza? :D Yamala nam podwajają i potrajają bez takich "sztuczek" :D
Po prostu zajebiście zagrali w pressingu i obronie
1
@Arden No tak, nie uważam, żeby to był przypadek, ale nie uważam też żeby to dało jakiś wymierny efekt. Ten montaż na pewno tego nie pokazuje.
3
@draxidox Ja tak na serio to nie widzę minusów Żabek z punktu widzenia klienta. Wiadomo, że franczyzobiorcy raczej mają ciężko i tylko naprawdę topowe punkty pozwalają dobrze zarobić. U nas w mieście oczywiście są dziesiątki Żabek ale jeden punkt co niedzielę podejrzewam, że robi dziesiątki tysięcy obrotu. Od rana do wieczora jest kolejka, bułki w piecu siedzą non stop i znikają w kilka minut, szaleństwo generalnie.
0
@Arden Trochę szukanie kwadratowych jaj :D Albo po prostu dorabianie filozofii tam gdzie nie potrzeba.
0
@PatrychoO Ale wykopalisko xD No dobra jasne, filmik głupiutki tylko co jej tam chcą podciągnąć? Publiczne propagowanie ustrojów totalitarnych? No bez jaj xD To w książkach też nie można pokazać znaku swastyki? Albo na filmie dokumentalnym?
Znieważenie symboli narodowych już prędzej chociaż na tej kartce nie ma na pewno symbolu polskiej flagi, nie zgadza się nic, kolory, rozmiary
U niego sytuacja jest inna bo po pierwsze zrobił to na mównicy SEJMU RP, po drugie użył faktycznej flagi Izraela.
5
@Foton a jakbyś mógł dostarczyć więcej szczegółów do dyskusji? :D wpisałem Klaudia Jachira potencjalnie ukarana i nie ma żadnych ostatnich wyników
10
@heniusss cały Real xD nie jest problemem że się piorą po mordach tylko że ktoś o tym głośno mówi
5
@LAMC_10 hmm z jego pensją na pewno nie
0
@Arn3th nie wiem jak regularnie śledzisz forum ale panuje obiegowa opinia że finał już się odbył i zwycięzca LM jest już znany
4
@Sinirsey jak wy tego Arsenalu nie doceniacie to szok xD
0
@vangoor ale po co? :D jeżdżę na all season 4 lata dopiero w tym miesiącu wymieniłem 2 przednie
0
@buglikos jeżdżę na Pirelli ale nie wiem czy są premium
0
@Foton a w czym pomaga wysoki testosteron? Masz w normie więc nie sądzę żeby było się o co martwić
8
@Zoker co więcej nie są już gatunkiem zagrożonym
13
@FioletoweOczy ja pieprze jaki tam jest nastrój że takie rzeczy otwartym tekstem mówią w tv
1
@heniusss No dobra ale to jest kwestia tego z kim gra Yamal a z kim gra Olise w zespole :D W sensie ja się nie chce wymądrzać bo oglądałem tylko skrót z wczorajszego meczu, ale nie ma co umniejszać Olise bo jest genialny
1
@draxidox jak to mówi dr House, skan całego ciała jest bez sensu bo zawsze się coś znajdzie ale najczęściej pierdoły które tylko zamazują obraz. Ja bym zrobił jakieś solidne badania po prostu. Najlepiej spytał jakiegoś znajomego lekarza któremu się ufa co poleca zrobić. Takie screeningi to skok na kasę
2
@heniusss ale podobnie jak Yamal i tak miał dwie sytuacje które spokojnie mógł zamienić na gola. Zabrakło trochę precyzji
0
Troszkę się cieszę po wczorajszym meczu a troszkę nie. Uważam, że z Bayernem Arsenal by miał większe szanse no ale dobrze, że Bayern odpadł i już na pewno nie wygra :D
1
@Laminedependencia po skrócie stwierdzam że i tak mógł spokojnie dwie załadować jakby miał swój dzień
1
@kuczyniak no niestety w tym roku jest lipa totalna. TVP dostaje ochłapy
0
@kuczyniak Jest przedostatni mecz LM w tym roku i dalej nie wiesz jak działają prawa do transmisji? :D
3
@Luciano99 Otóż nie :D Wczoraj poznaliśmy
0
@Drozdu7 co ty gadasz xD całkiem dobry mecz, nie tak źle się oglądało. Arsenal oprócz słabej skuteczności zagrał dobry mecz
4
@MiloszFCB1899 to prawda. Szkoda że u mnie na wiosnę jeszcze nie padało...
1
@Kgorecki2500 z parówka i serem żółtym też sztos
9
@Zoker Ludzie mają pamięć złotych rybek :D
1
@Zoker Nie no wiadomo że nie :D Chciałbym żeby został odgwizdany przeciwko madryciokom :D
3
@mientusek1407 Jakiego karnego jak gra w tamtym momencie już była przerwana? :D Pytanie dlaczego nie było karnego po wpadnięciu Griezmanna w zawodnika Arsenalu, gdzie nasz obrońca to by jeszcze czerwo zarobił