0

@Damian11 no gdzie De Jonga ludzie :D ktoś musi grać w tym środku pola. Nawet zakładając że Pedri znowu nie będzie pół sezonu połamany to i tak najlepiej mu się grało wlasnie z De Jongiem na boisku

6

@misterio mam wrażenie że w fake lądowanie na Księżycu nawet wiecej osób wierzy niż w płaską Ziemię :D dramatyczne to jest

1

@4drian0 Nie no wiadomo, że to wszystko dobrze rozkminiają firmy, ale też uważam, że łapanie się na te chwyty tylko jeszcze zachęca firmy do takich scamerskich zagrywek... Już i tak w niemal każdej grze mamy płatne sklepiki.

8

@4drian0 Trzeba być nieźle chorym psychicznie żeby płacić dodatkowe siano żeby pograć kilka dni wcześniej :D

1

@Laminedependencia o kurnia xD to nie były pojedyncze gwizdy :D

3

@MesQueUnClub_87 O ty ty! Ale smaka narobiłeś na szparagi

1

@Eklerek Widziałem kiedyś, ale ta dolna wyjątkowo "ostra" :D

1

@Bocheno1 Jak gdzieś w środkowej Anglii urzędujesz to polecam podjechać do Big Buły, chłop robi knysze z foodtracka, nie próbowałem rzecz jasna, ale wyglądają tak kozacko!

1

@alone49 zgoda! Ja bym się nawet skusił gdyby ryby i pierś z kurczaka podciągnęli pod rośliny :D mogę odpuścić całą resztę

1

@alone49 aha czyli od niemożliwości wegetarianizmu przeszliśmy już do weganizmu bo nie da się uargumentować że wegetarianie muszą się suplementować? No ok jak uważasz.
A i nie zaprzeczam, że w kwestii B12 będzie tak jak piszesz przy diecie wegańskiej. Uważam że jest zdecydowanie zbyt hardcorowa i ekstremalnie ciężko ją sensownie zbilansować. Natomiast wegetarianie mogą zdrowo przeżyć całe życie bez żadnych suplementów

1

@Encore myślę że jest głupi :D Olie to dobry kierowca ale Charles to jest absolutny top

3

@Kgorecki2500 muszę z dzieckiem pogadać czy wystarczą jej bajki na youtube. Płacenie za tego netflixa go się robi paranoja

2

@Tigermaus xD to jest myślenie człowieka który żyje od 10go do 10go za 4tys. Czy 80 milionów różnicy coś zmieni? Hmmm no będzie miał 80 baniek wiecej. Na rozrywkę, ekstrawaganckie zachcianki, na przyszłość bliższej i dalszej rodziny.

1

@Tigermaus leżeć w Barcelonie za 10 albo pograć 2 sezony w Arabii za 90? Napiwno

0

@alone49 bzdura. Rezygnacja z mięsa wymaga ewentualnie suplementowania B12, ale niekoniecznie. Siostra jest wegetarianką od 10 lat, weganką od 2 i ma B12 w normie bez suplementacji. Wszystkie inne wyniki również w normach. Nie wiem kto ci naopowiadał takich farmazonów, ale to zwyczajnie nie jest prawda.

1

@Faro biedny piesek nie mógł się doczekać aż zje mięsko. U ludzi jest jednak trochę inaczej

3

@clyde pewnie że Hiszpania, not even close

2

@Encore no za 90 baniek to myślę że się przemęczą. Ewentualnie Anka z dziećmi zostanie w Barcelonie

1

@Roobo kaszankaaaa!

5

@PatrychoO Dokładnie, Eleven mam za jakieś grosze a Canal 6 dych na miesiąc, pogięło ich totalnie z tym abonamentem

0

@Aequlibre a jak wybierzesz te 10 zespołów? To jest zdecydowanie za mało a przy większej ilości robi się chora liczba meczów dodatkowych

2

@MOLESTA w której sytuacji na filmiku ktoś ordynarnie łapie bramkarza za koszulkę? :D Arsenal wygra ligę, jest w finale LM, piecze was to okrutnie widzę

4

Dobra o karnego jeszcze można się na siłę kłócić chociaż ja bym nie dał. Ale czerwona? xD jakaś czerwona dla Olmo? xD what

2

@masa11 no chyba nie ma zbytnio konkurencji dla Yamalka? No może Garcia w bramce

2

@MOLESTA co to ma za znaczenie do czego jechał xD mógł nawet papieża przewozić. Nie jest pojazdem w żaden sposób uprzywilejowanym

0

@AmigoBlancos dzięki. Widać było że już raczej wywalone. Nie chciało im się za bardzo biegać

0

Aj już myślałem ale rozeszli się pokojowo

5

@AmigoBlancos jedyny plus Viniego na kapitanie to że może się wydzierać na sędziego i mniejsza szansa na kartkę

1

@FCB24 pewnie nie przy tym chorym rynku. A jak mamy niby 180 to pewnie pójdzie obrońca i napastnik na bogato

0

@FCB24 no ok. Ja mam z nim problem bo ma tak zajebiste momenty, a czasami bez glowy gorzej niż Dembele :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?