@Kgorecki2500 no to nie za fajnie o tobie świadczy. Zdanie można zmienić ale głupio się na coś zadeklarować oficjalnie (albo podpisem to już w ogóle) i potem powiedzieć hehe jednak żartowałem
@Janas11224 w tym że 50% jest na dzieci xD czytałeś to sprawozdanie? Na pomoc jest przeznaczone ponad 70% czyli standard w takich fundacjach. Koszty administracyjne to jakieś 13.5%, reszta to reklama fundacji i inne koszty
@turhiay też nie :D wszystko mylicie za duży szum informacyjny. Normalne jest że takie portale jak siepomaga pobierają procent od zbiórek na działalność. U nich jest to akurat 6%. Przy 10 milionach zebranych Łatwo dzwonił do nich na live i ustalili że z tej zbiórki nie będzie pobrana prowizja. Fundacja Cancer Fighters nigdy nic nie mówiła że 100% pójdzie na pomoc bo to po prostu niemożliwe. Najlepsze fundacje jak WOŚP mają współczynnik na poziomie 93%
@PietrasCoelho nie chce studzić deferyzmu ale wystarczy przeczytać to sprawozdanie żeby wiedzieć że powieliłeś kłamstwa :D Nawet nie chciało ci się też sprawdzić że powielasz nieprawdę o Caritas. Caritas ok. 85% przeznacza na pomoc a 14-15% to koszty. WOŚP natomiast przeznacza ok. 92-93% i ok. 7% to koszty
@Tasde jasne, ważne żeby to było przypilnowane i jestem pewien że będzie. Ja miałem wrażenie że to było pisane w złej wierze żeby zdyskredytować całą akcję
@Tasde no np to że to nie są jakieś losowe lokaty tylko już na konkretne dzieci tylko czekają na faktury. A jest to przedstawione jakby to były jakieś szemrane inwestycje. Koszty administracyjne to tez 14% a nie 33
@Karamba koszty działania fundacji to ok. 13.5% mniej wiecej tyle co Caritas. Więcej niż WOŚP ale to nadal niezły wynik. Sam się początkowo nabrałem na tego fejka
0
@clyde piękna klamra :D
0
@Dawid66 nie mam genetycznej ale przewlekłą i jest to uciążliwe w uj
1
@Pedri16Future a co się dzieje bo średnio teraz mogę śledzić
2
@maroon oby się go kurczowo trzymali. To będzie kolejna porażka transferowa dekady
0
@Arkon dostali ostatnio obrońcy Barcy dwa czerwa z tyłka. Żyćko
0
@bartekvisca o to musisz dorzucić bąbel. Ja mam 1350 przychodu netto a też wpłaciłem 20 zl xD
1
@Arkon ale piecze :D
1
@Kgorecki2500 można też napisać że to roczny koszt leczenia ok. 1500 osób takich jak ja. A takich osób jest ok. 20-21 tysięcy
0
@ketrab321 tak. Tani, w razie W da radę jako zmiennik a do tego dobra atmosferka i mentoring młodzieży w szatni
1
@Pedri16Future na szczęście w nocy to mniejsza oglądalność była
3
@ProMILs ta Zandberga akurat najmniej bym się tu czepiał. Największego błazna zrobił z siebie Robercik
6
@Kgorecki2500 no to nie za fajnie o tobie świadczy. Zdanie można zmienić ale głupio się na coś zadeklarować oficjalnie (albo podpisem to już w ogóle) i potem powiedzieć hehe jednak żartowałem
1
@turhiay no worries. Przy dużych akcjach zawsze lata dużo informacji różnych
0
@Hosh może się okazać że klasyk Legia-Widzew będzie o utrzymanie
2
@Janas11224 w tym że 50% jest na dzieci xD czytałeś to sprawozdanie? Na pomoc jest przeznaczone ponad 70% czyli standard w takich fundacjach. Koszty administracyjne to jakieś 13.5%, reszta to reklama fundacji i inne koszty
3
@turhiay też nie :D wszystko mylicie za duży szum informacyjny. Normalne jest że takie portale jak siepomaga pobierają procent od zbiórek na działalność. U nich jest to akurat 6%. Przy 10 milionach zebranych Łatwo dzwonił do nich na live i ustalili że z tej zbiórki nie będzie pobrana prowizja.
Fundacja Cancer Fighters nigdy nic nie mówiła że 100% pójdzie na pomoc bo to po prostu niemożliwe. Najlepsze fundacje jak WOŚP mają współczynnik na poziomie 93%
2
@Pedri16Future druid w roli szeryfa :D on to jest jednak przy okazji każdego dużego tematu na yt
3
@Janas11224 xD następny powiela fake newsy
0
@PietrasCoelho nie chce studzić deferyzmu ale wystarczy przeczytać to sprawozdanie żeby wiedzieć że powieliłeś kłamstwa :D
Nawet nie chciało ci się też sprawdzić że powielasz nieprawdę o Caritas. Caritas ok. 85% przeznacza na pomoc a 14-15% to koszty. WOŚP natomiast przeznacza ok. 92-93% i ok. 7% to koszty
0
@Tasde jasne, ważne żeby to było przypilnowane i jestem pewien że będzie. Ja miałem wrażenie że to było pisane w złej wierze żeby zdyskredytować całą akcję
0
@enders bo to prosty chłopek nie ma co szału oczekiwać. Ale gest był
19
Świetna decyzja. Ostatnie 4 godzinki już na spokojnie, z głównymi bohaterami. Szacun
3
Jezu to się stało! Haha :D
0
@Tasde no np to że to nie są jakieś losowe lokaty tylko już na konkretne dzieci tylko czekają na faktury. A jest to przedstawione jakby to były jakieś szemrane inwestycje. Koszty administracyjne to tez 14% a nie 33
0
@Piotrek1993 ziomek wiesz czym jest aktorstwo?
1
@Fantastyczny Chłopiec chyba chciałeś napisać że TEDE się nie pogodzi z tym kiepem xD
0
@Tasde nie nie to jest właśnie fake.
4
@Karzel bo chcą być na 1 miejscu :D i bardzo dobrze niech się ścigają
1
@Karamba koszty działania fundacji to ok. 13.5% mniej wiecej tyle co Caritas. Więcej niż WOŚP ale to nadal niezły wynik. Sam się początkowo nabrałem na tego fejka
0
@Piotrek1993 lokaty oznaczają że te pieniądze już są na kontach konkretnych dzieci i czekają na faktury do rozliczenia.