0

@clyde piękna klamra :D

0

@Dawid66 nie mam genetycznej ale przewlekłą i jest to uciążliwe w uj

1

@Pedri16Future a co się dzieje bo średnio teraz mogę śledzić

2

@maroon oby się go kurczowo trzymali. To będzie kolejna porażka transferowa dekady

0

@Arkon dostali ostatnio obrońcy Barcy dwa czerwa z tyłka. Żyćko

0

@bartekvisca o to musisz dorzucić bąbel. Ja mam 1350 przychodu netto a też wpłaciłem 20 zl xD

1

@Arkon ale piecze :D

1

@Kgorecki2500 można też napisać że to roczny koszt leczenia ok. 1500 osób takich jak ja. A takich osób jest ok. 20-21 tysięcy

0

@ketrab321 tak. Tani, w razie W da radę jako zmiennik a do tego dobra atmosferka i mentoring młodzieży w szatni

1

@Pedri16Future na szczęście w nocy to mniejsza oglądalność była

3

@ProMILs ta Zandberga akurat najmniej bym się tu czepiał. Największego błazna zrobił z siebie Robercik

6

@Kgorecki2500 no to nie za fajnie o tobie świadczy. Zdanie można zmienić ale głupio się na coś zadeklarować oficjalnie (albo podpisem to już w ogóle) i potem powiedzieć hehe jednak żartowałem

1

@turhiay no worries. Przy dużych akcjach zawsze lata dużo informacji różnych

0

@Hosh może się okazać że klasyk Legia-Widzew będzie o utrzymanie

2

@Janas11224 w tym że 50% jest na dzieci xD czytałeś to sprawozdanie? Na pomoc jest przeznaczone ponad 70% czyli standard w takich fundacjach. Koszty administracyjne to jakieś 13.5%, reszta to reklama fundacji i inne koszty

3

@turhiay też nie :D wszystko mylicie za duży szum informacyjny. Normalne jest że takie portale jak siepomaga pobierają procent od zbiórek na działalność. U nich jest to akurat 6%. Przy 10 milionach zebranych Łatwo dzwonił do nich na live i ustalili że z tej zbiórki nie będzie pobrana prowizja.
Fundacja Cancer Fighters nigdy nic nie mówiła że 100% pójdzie na pomoc bo to po prostu niemożliwe. Najlepsze fundacje jak WOŚP mają współczynnik na poziomie 93%

2

@Pedri16Future druid w roli szeryfa :D on to jest jednak przy okazji każdego dużego tematu na yt

3

@Janas11224 xD następny powiela fake newsy

0

@PietrasCoelho nie chce studzić deferyzmu ale wystarczy przeczytać to sprawozdanie żeby wiedzieć że powieliłeś kłamstwa :D
Nawet nie chciało ci się też sprawdzić że powielasz nieprawdę o Caritas. Caritas ok. 85% przeznacza na pomoc a 14-15% to koszty. WOŚP natomiast przeznacza ok. 92-93% i ok. 7% to koszty

0

@Tasde jasne, ważne żeby to było przypilnowane i jestem pewien że będzie. Ja miałem wrażenie że to było pisane w złej wierze żeby zdyskredytować całą akcję

0

@enders bo to prosty chłopek nie ma co szału oczekiwać. Ale gest był

19

Świetna decyzja. Ostatnie 4 godzinki już na spokojnie, z głównymi bohaterami. Szacun

3

Jezu to się stało! Haha :D

0

@Tasde no np to że to nie są jakieś losowe lokaty tylko już na konkretne dzieci tylko czekają na faktury. A jest to przedstawione jakby to były jakieś szemrane inwestycje. Koszty administracyjne to tez 14% a nie 33

0

@Piotrek1993 ziomek wiesz czym jest aktorstwo?

1

@Fantastyczny Chłopiec chyba chciałeś napisać że TEDE się nie pogodzi z tym kiepem xD

0

@Tasde nie nie to jest właśnie fake.

4

@Karzel bo chcą być na 1 miejscu :D i bardzo dobrze niech się ścigają

1

@Karamba koszty działania fundacji to ok. 13.5% mniej wiecej tyle co Caritas. Więcej niż WOŚP ale to nadal niezły wynik. Sam się początkowo nabrałem na tego fejka

0

@Piotrek1993 lokaty oznaczają że te pieniądze już są na kontach konkretnych dzieci i czekają na faktury do rozliczenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?