@RivaldoVitorBorba wiadomo że dobrze się podpromować przy okazji szczytnej akcji ale mogli powpłacać hajs i tyle, a jednak przychodzą, kończą konflikty, ścinają włosy. Ja uważam że to coś więcej
@arasz1819 No staram się mieć jednak ludzkie odruchy. Ale też skłaniam się do tej opcji którą opisałeś :D Plus dodam jeszcze, Izrael to są cwane lisy, jak już będzie 100% pewne że jest śmiertelnie chory, to jeszcze tak to upozorują, że zostanie męczennikiem zabitym przez jakiegoś Palestyńczyka.
@Dari0G Prostatę mu wyleczyli, mózgu widocznie nie dali rady :D @Kgorecki2500 No i weź tu bądź człowiekiem i życz takiemu zdrowia, eh ciężkie dylematy moralne
@Dari0G Ja nie twierdzę, że chciał coś ekstra. Dla mnie to brzmi tak, że kasę może wpłacić ale koszulki nie da bo to już przegięcie. Może jak ktoś go bardzo lubi to to odebrał inaczej. Wiem jak to odebrała moja siostra, która mi to przekazała i wiem, że się z nią zgadzam. Dla mnie to jest wtopa. A że pieniądze wpłacić to chwała mu za to.
@Dari0G "To jest taka rzecz co jest ekstra" xD No faktycznie nie powiedział słowo w słowo tego co ja napisałem. Lewy mógł dać koszulki z autografami a dla Błaszczykowskiego to jest coś nieosiągalnego ekstra? No kurde jak to brzmi... Fajnie, że wsparł akcję finansowo ale bez jaj
@urbipl ciekawe ile pani ma lat. Moja "ciotka" jeździła jeszcze 80+ widząc ledwo na jedno oko. Szczyt odpowiedzialności. Ta pani z filmiku nawet nie skumała że policja za nią jedzie xD
3
@Nazio_87 chłopu się już po prostu nie chce grać tej końcówki sezonu :D dla nas to akurat kiepska informacja bo z nim grają gorzej
0
@Aequlibre naturalnie ułożona xD ale akurat wczoraj sędzia dał ciała w obie strony
0
@RivaldoVitorBorba wiadomo że dobrze się podpromować przy okazji szczytnej akcji ale mogli powpłacać hajs i tyle, a jednak przychodzą, kończą konflikty, ścinają włosy. Ja uważam że to coś więcej
0
@Encore bo niektóre leśne dziadki nie kumają internetu.
0
@Piotrek1993 leciutko. Jeszcze 40h a się rozkręcają
3
Jaka tam jest atmosferka na tym streamie fajna xD z charytatywnej zbiórki się zrobił social event
0
@clyde xD Fabijański też by golił ale mówi że ma jakieś zobowiązania za chwilę i byłby problem
5
Nie wiem ale byłem w szoku że nie cofnął. Miał wyraźną podkładkę pod taką decyzję
18
To uniwersum jest lepsze od Marvela xD
0
@Criss18Barca ale by była znowu drama o szpaler xD
@Kitek1640 ta zrobią tego ludziki bez honoru
5
Nie cofnął?! Święto lasu
2
Ciekawe za co cofnie?
1
Skurczybyk Łunin no
0
@Czajka90 KdB gra w Napoli? :D O matko ale człowiek nie śledzi transferów
1
@arasz1819 No staram się mieć jednak ludzkie odruchy. Ale też skłaniam się do tej opcji którą opisałeś :D
Plus dodam jeszcze, Izrael to są cwane lisy, jak już będzie 100% pewne że jest śmiertelnie chory, to jeszcze tak to upozorują, że zostanie męczennikiem zabitym przez jakiegoś Palestyńczyka.
3
@Dari0G Prostatę mu wyleczyli, mózgu widocznie nie dali rady :D
@Kgorecki2500 No i weź tu bądź człowiekiem i życz takiemu zdrowia, eh ciężkie dylematy moralne
1
@Dari0G Ja nie twierdzę, że chciał coś ekstra. Dla mnie to brzmi tak, że kasę może wpłacić ale koszulki nie da bo to już przegięcie. Może jak ktoś go bardzo lubi to to odebrał inaczej. Wiem jak to odebrała moja siostra, która mi to przekazała i wiem, że się z nią zgadzam. Dla mnie to jest wtopa. A że pieniądze wpłacić to chwała mu za to.
9
@LAMC_10 Pentagon nie może zawiesić członkostwa kraju w NATO xD
0
@Dari0G "To jest taka rzecz co jest ekstra" xD No faktycznie nie powiedział słowo w słowo tego co ja napisałem. Lewy mógł dać koszulki z autografami a dla Błaszczykowskiego to jest coś nieosiągalnego ekstra? No kurde jak to brzmi... Fajnie, że wsparł akcję finansowo ale bez jaj
0
@Dari0G jak do nich dzwonił. Lewy dal koszulkę spytali czy on też by nie dał i powiedział że to za dużo
6
@Encore ten drugi strzał to klasyczek Titiego. Dawać go na końcówkę sezonu
1
@Comfortable_ trochę tak to brzmi bez kitu
2
@Popitek12 oby zastąpiło sędziów :D
0
@MagFCB w trzech tematach się dziś skompromitowałeś, daj już spokój ze swoją wyniosłością :D
1
@Dari0G no ale faktycznie tak powiedział, że jego koszulka z autografem to jednak za dużo
3
@urbipl ciekawe ile pani ma lat. Moja "ciotka" jeździła jeszcze 80+ widząc ledwo na jedno oko. Szczyt odpowiedzialności. Ta pani z filmiku nawet nie skumała że policja za nią jedzie xD
1
@BojanKriKicz na eleven więc sobie włączę z ciekawości
0
@draxidox mi się już nie chce jednak bo chłop przegina
2
@draxidox a już nie będę mówił bo jestem niedouczonym głupkiem xD
1
@matador świetna sprawa. I na żywo i na YT