@JimMorrisonFCB nic nie szkodzi w wolnej chwili podejść do ZUS i zapytać. Możliwe że tam są jakieś terminy które po takim czasie już upłynęły no ale nic nie tracisz jak się dowiesz na 100%
@fcbarcafan19 tak o tym też słyszałem. W sumie jak oglądałem filmy ze Stanów to nie krzyczeli tylko wołali hej misiu :D Ale oni jednak mają trochę inne te niedźwiedzie
@gumaz czy wracamy do dylematu moralnego czy lepiej spotkać w lesie mężczyznę czy niedźwiedzia? A prawidłowa odpowiedź jest taka że wycofujemy się cały czas patrząc w stronę niedźwiedzia. Jeśli się zbliża to staramy sie jak najbardziej powiększyć obrys ciała i robić jak najwięcej hałasu
@Kozinho. A nie no to wiadomo że trzeba być twardym dla partnerki ale jak ją już zabrali na cesarkę bo nie było innego wyjścia to myślałem że tam wyjdę z siebie w tym pokoiku :D
@Terroriser Zależy. Wiadomo, że "przy łóżku" AI nie zastąpi personelu medycznego w dającej się przewidzieć przyszłości, ale już np radiolodzy mogą się mocno obawiać. Mąż kuzynki prowadzi badania w tym zakresie, sztuczna inteligencja jest w stanie zobaczyć dużo więcej na obrazach rentgenowskich czy tomograficznych.
@LeoMessiiBarcaPepa piękna ale i tak uważam że nie wykorzystana ma maksa. Mieliśmy najlepsze pokolenie wychowanków w historii piłki i najlepszego piłkarza
Fajna ta kamera z oczu sędziego. Powinni robić takie transmisje jak F1 Tv że masz pierdyliard kamer i możesz sobie wybrać z której oglądasz. Taki meczyk sobie obejrzeć oczami sędziego
@ja8215 ale Hiszpanie trochę inaczej podchodzą do czasu. Raczej taka godzina jest normalna do bycia na mieście nawet dla dzieciaków. Mało kto pracuje od 6 rano
1
@JimMorrisonFCB nic nie szkodzi w wolnej chwili podejść do ZUS i zapytać. Możliwe że tam są jakieś terminy które po takim czasie już upłynęły no ale nic nie tracisz jak się dowiesz na 100%
1
@Aragorn33 ale to dotyczy chyba tylko ubezpieczonych którzy byli objęci OFE a nie ogółu
1
@fcbarcafan19 tak o tym też słyszałem. W sumie jak oglądałem filmy ze Stanów to nie krzyczeli tylko wołali hej misiu :D
Ale oni jednak mają trochę inne te niedźwiedzie
2
@Hawajczyk haha :D bardzo możliwe. Polarny to jest kozak, ludzie się boją jakichś popierdółek leniwych lwów a misiek polarny to top predator
1
@gumaz czy wracamy do dylematu moralnego czy lepiej spotkać w lesie mężczyznę czy niedźwiedzia?
A prawidłowa odpowiedź jest taka że wycofujemy się cały czas patrząc w stronę niedźwiedzia. Jeśli się zbliża to staramy sie jak najbardziej powiększyć obrys ciała i robić jak najwięcej hałasu
0
@Kozinho. A nie no to wiadomo że trzeba być twardym dla partnerki ale jak ją już zabrali na cesarkę bo nie było innego wyjścia to myślałem że tam wyjdę z siebie w tym pokoiku :D
1
@Zoker nie zdawałem sobie sprawy że w Rayo taki syf. Fajny materiał. Ten obejrzę dopiero za 4 godzinki bo zawsze sobie puszczam Tomka do spacerków
0
@Kozinho. A przechodziłeś przez to czy tak ci się wydaje na sucho? Ja się bardzo stresowałem
0
@Nazio_87 nie piłem piwa w latach 90tych więc nawet jakbym chciał to nie porównam. Szkoda że nie wyszła równolegle wersja 0%
1
@CLS63AMG ale wiesz jak boomerzy będą łykać takie fejury? :D
1
@Terroriser Zależy. Wiadomo, że "przy łóżku" AI nie zastąpi personelu medycznego w dającej się przewidzieć przyszłości, ale już np radiolodzy mogą się mocno obawiać. Mąż kuzynki prowadzi badania w tym zakresie, sztuczna inteligencja jest w stanie zobaczyć dużo więcej na obrazach rentgenowskich czy tomograficznych.
6
@marcin62 Czyli nie chcieli wpłacić pieniędzy charytatywnie, tylko kupić sobie występ Dody za 60 koła xD
2
@bartekvisca Nie miałem piłkarskich autorytetów. Dzieciaki dzisiaj też raczej nie mając, biorąc jeszcze pod uwagę że coraz więcej ma w nosie piłkę.
2
@Starrk Z Interem to jawny wałek z tą anulowaną bramką Bojana. Śni mi się po nocach ten moment :D
4
@LeoMessiiBarcaPepa piękna ale i tak uważam że nie wykorzystana ma maksa. Mieliśmy najlepsze pokolenie wychowanków w historii piłki i najlepszego piłkarza
0
Oj panie Javier dzisiaj była idealna okazja na odrobienie 2 punktów i nie siadło. Może braknąć do końca :D
0
O i brama z wolniaka xD
0
xD o matko jedyna. Kompromitacja kolejna
0
@Batys no ta wiadomo :D ale wyglada jakby jego oczami :D
0
Fajna ta kamera z oczu sędziego. Powinni robić takie transmisje jak F1 Tv że masz pierdyliard kamer i możesz sobie wybrać z której oglądasz. Taki meczyk sobie obejrzeć oczami sędziego
7
No sorry to nie jest spalony. Idealnie w linii mają te barki. Ferranowi wzięli linię z ręki już a tamtemu z początku barku
1
@Hosh był wychylony dokladnie tak samo jak obrońca :D
4
Wiedziałem że dadzą taką klatkę żeby mu wystawał milimetr barku xD
1
Ale bramka! Wow
1
@Roobo uuu kierowcy F1 też. Fajnie fajnie xD trzeba będzie baczniej śledzić
1
@Marcelinho132 piękny strzał. Dobrze szła pod poprzekę
0
@Roobo nie kumam chyba o co chodzi? Gaz rozweselający jest nielegalny we Włoszech?
0
@ja8215 ale Hiszpanie trochę inaczej podchodzą do czasu. Raczej taka godzina jest normalna do bycia na mieście nawet dla dzieciaków. Mało kto pracuje od 6 rano
0
@Aequlibre hahahaha xDDD
1
@Filipem no ta bo co mecz jest taka akcja :D nie każdy idzie na 6 do roboty