@Grubson Hej a czy my czasem nie robimy tego samego? :D Wiele osób po dwumeczu z Atletico bardziej winy szukało w sędziach niż w piłkarzach czy trenerze
@Kgorecki2500 Jedyne na co w sklepie zwracam uwagę to czy produkt mi smakuje czy nie. Ewentualnie czy nie jest ekstremalnie drogi. Skąd pochodzi mam totalnie w nosie :D
@Aequlibre Dokładnie tak. Ja oglądam obu z różnych powodów. Książula raczej dla pośmiania się z żonką przed telewizorem wieczorem, a Macieja bardziej dla ciekawych polecajek.
@Aequlibre Ale on nie robi contentu fine diningowego :D Dużo więcej o jedzeniu i różnych kuchniach wie na przykład Maciej z kanału Maciej Je. No i co? Książulo ma 2.3mln subów, a Maciej 340 tysięcy. Do sukcesu na Youtube nie jest potrzebna wiedza, tylko charyzma i utożsamienie się z widzem.
@Safrani no i to jest podobna sytuacja trochę co z tą strzelaniną w Bystrzycy. Niby człowiek czuje że tym nic aż tak złego nie zrobił a jednak przepisy są jasne
@Derpowsky dokladnie tak. Osobiście uważam że oczywiście gusta są różne ale oni zjedli tyle tych kebabów że jakieś rozeznanie mają. Natomiast filmy z lepszych knajp to typowo dla śmiechu się ogląda jak chłop mówi np że zupa rybna za bardzo daje rybą :D
1
@Eklerek House opierał się na podobnym schemacie a był genialny :D Good Doctor nie aż tak dobry ale też można obejrzeć
2
@D10SLEO to twoja wina! Nie tak się umawialiśmy! Nie za to Perez płacił! :D
1
@Grubson Hej a czy my czasem nie robimy tego samego? :D Wiele osób po dwumeczu z Atletico bardziej winy szukało w sędziach niż w piłkarzach czy trenerze
0
@BISHBASHBOSH ale on dostał za niesportowe zachowanie
2
4? Oj sędzia dziś na dywanik
1
O wreszcie xD co za bezmózg
0
@Krzysztof1987 to też jest dobra opcja. Strasznie szkoda tego Roonego
1
Yamal musi takie zejścia jak Olise poćwiczyć. Mam wrażenie że zbyt rzadko schodzi do strzalu z lewej nawet z dalszej odległości
0
@pt9 a nie no to emocje :D
0
@pt9 nie wiem co ludzie piszą no ale raczej kiepsko gra dziś
1
Neuer się trochę rehabilituje w drugiej połowie
0
@Aequlibre Rudiger to psychol. Rzuca się na typa jak w MMA a sędzia jeszcze daje faul na nim xD
0
@norbi77 no chłop jest psycholem to wiadomo nie od dziś
2
@GeneralXavi jak pokazują Rudigera albo Viniciusa to odwracam wzrok i jest luz xD
2
No nie mówcie fajny mecz do oglądania, radosny futbol xD
0
Hahahaha Bayern jest prześmieszny xD
0
@olejtm spokojnie zaraz się rozkręci
2
Yamalowi by kazał wstawać i nie udawać:D
3
O czuje tu ewidentny rasizm sędziego
0
O dynamiczny mecz :D
2
Dobra my wczoraj mieliśmy wylew Lengleta :D może nie aż tak spektakularny no ale
9
Tego się nie da wymyślić xD ej słuchajcie w pierwszej minucie rewanżu Neuer poda do typa będąc na 30 metrze i chłop mu strzeli bramke xD co? xD
2
@Kgorecki2500 Jedyne na co w sklepie zwracam uwagę to czy produkt mi smakuje czy nie. Ewentualnie czy nie jest ekstremalnie drogi. Skąd pochodzi mam totalnie w nosie :D
1
@Aequlibre kibicuje Hiszpanii ale pewnie wygrają jakieś kasztany typu Portugalia albo Francja
2
@Aequlibre Dokładnie tak. Ja oglądam obu z różnych powodów. Książula raczej dla pośmiania się z żonką przed telewizorem wieczorem, a Macieja bardziej dla ciekawych polecajek.
0
@Aequlibre Ale on nie robi contentu fine diningowego :D Dużo więcej o jedzeniu i różnych kuchniach wie na przykład Maciej z kanału Maciej Je. No i co? Książulo ma 2.3mln subów, a Maciej 340 tysięcy. Do sukcesu na Youtube nie jest potrzebna wiedza, tylko charyzma i utożsamienie się z widzem.
3
@nicniewiem patrząc na United czy Milan to jeszcze nie czekamy aż tak długo.
2
@mmaciass dokładnie takie miałem skojarzenie xD
4
@Safrani no i to jest podobna sytuacja trochę co z tą strzelaniną w Bystrzycy. Niby człowiek czuje że tym nic aż tak złego nie zrobił a jednak przepisy są jasne
1
@Derpowsky dokladnie tak. Osobiście uważam że oczywiście gusta są różne ale oni zjedli tyle tych kebabów że jakieś rozeznanie mają. Natomiast filmy z lepszych knajp to typowo dla śmiechu się ogląda jak chłop mówi np że zupa rybna za bardzo daje rybą :D