1

@Eklerek House opierał się na podobnym schemacie a był genialny :D Good Doctor nie aż tak dobry ale też można obejrzeć

2

@D10SLEO to twoja wina! Nie tak się umawialiśmy! Nie za to Perez płacił! :D

1

@Grubson Hej a czy my czasem nie robimy tego samego? :D Wiele osób po dwumeczu z Atletico bardziej winy szukało w sędziach niż w piłkarzach czy trenerze

0

@BISHBASHBOSH ale on dostał za niesportowe zachowanie

2

4? Oj sędzia dziś na dywanik

1

O wreszcie xD co za bezmózg

0

@Krzysztof1987 to też jest dobra opcja. Strasznie szkoda tego Roonego

1

Yamal musi takie zejścia jak Olise poćwiczyć. Mam wrażenie że zbyt rzadko schodzi do strzalu z lewej nawet z dalszej odległości

0

@pt9 a nie no to emocje :D

0

@pt9 nie wiem co ludzie piszą no ale raczej kiepsko gra dziś

1

Neuer się trochę rehabilituje w drugiej połowie

0

@Aequlibre Rudiger to psychol. Rzuca się na typa jak w MMA a sędzia jeszcze daje faul na nim xD

0

@norbi77 no chłop jest psycholem to wiadomo nie od dziś

2

@GeneralXavi jak pokazują Rudigera albo Viniciusa to odwracam wzrok i jest luz xD

2

No nie mówcie fajny mecz do oglądania, radosny futbol xD

0

Hahahaha Bayern jest prześmieszny xD

0

@olejtm spokojnie zaraz się rozkręci

2

Yamalowi by kazał wstawać i nie udawać:D

3

O czuje tu ewidentny rasizm sędziego

0

O dynamiczny mecz :D

2

Dobra my wczoraj mieliśmy wylew Lengleta :D może nie aż tak spektakularny no ale

9

Tego się nie da wymyślić xD ej słuchajcie w pierwszej minucie rewanżu Neuer poda do typa będąc na 30 metrze i chłop mu strzeli bramke xD co? xD

2

@Kgorecki2500 Jedyne na co w sklepie zwracam uwagę to czy produkt mi smakuje czy nie. Ewentualnie czy nie jest ekstremalnie drogi. Skąd pochodzi mam totalnie w nosie :D

1

@Aequlibre kibicuje Hiszpanii ale pewnie wygrają jakieś kasztany typu Portugalia albo Francja

2

@Aequlibre Dokładnie tak. Ja oglądam obu z różnych powodów. Książula raczej dla pośmiania się z żonką przed telewizorem wieczorem, a Macieja bardziej dla ciekawych polecajek.

0

@Aequlibre Ale on nie robi contentu fine diningowego :D Dużo więcej o jedzeniu i różnych kuchniach wie na przykład Maciej z kanału Maciej Je. No i co? Książulo ma 2.3mln subów, a Maciej 340 tysięcy. Do sukcesu na Youtube nie jest potrzebna wiedza, tylko charyzma i utożsamienie się z widzem.

3

@nicniewiem patrząc na United czy Milan to jeszcze nie czekamy aż tak długo.

2

@mmaciass dokładnie takie miałem skojarzenie xD

4

@Safrani no i to jest podobna sytuacja trochę co z tą strzelaniną w Bystrzycy. Niby człowiek czuje że tym nic aż tak złego nie zrobił a jednak przepisy są jasne

1

@Derpowsky dokladnie tak. Osobiście uważam że oczywiście gusta są różne ale oni zjedli tyle tych kebabów że jakieś rozeznanie mają. Natomiast filmy z lepszych knajp to typowo dla śmiechu się ogląda jak chłop mówi np że zupa rybna za bardzo daje rybą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?