@Lisek xD FIFA lubi to, myślę że w przyszłym sezonie jeszcze dołożymy meczów bo trochę za mało grają. Ps ciekawe czy Raphinia też tak sobie myślał przed towarzyskim
Ludzie jak wy się boicie o mecz z Espanyolem przy 6 punktach przewagi i meczu więcej do zagrania to może idźcie kibicować jakiejś Ibizie albo innej Mallorce... Jak ktoś może nie traktować w 100% priorytetowo meczu z Atletico?
@Rifek xD niezły bait @dariooo tak. Z taką przewagą i z tak grającym Realem liga jest już wygrana. LM to jest nasz absolutny priorytet... nie zdobyliśmy jej od 10 lat po drodze ciągle się kompromitując
@fcbarcafan19 to są właśnie skutki działań Donaldinho Pomarańcinio. USA ma niesamowity soft power między innymi przez swoich gigantów technologicznych, który zacznie tracić
0
@Chimera Nie ale jak Pedri zagra znowu padlinę z Atletico to ja będę miał pretensje do trenera o te 90min dzisiaj. O Yamala się mniej boję
1
@sokot O proszę, zwierzęta przemówiły ludzkim głosem :D
1
@Aequlibre Znowu sędzia? xD
1
@sokot Daj jakiegoś smaczka :D
0
@clyde Ja z kolei będę miał totalnie w dupie to 4:1 jeśli odpadniemy z Atletico. Wystarczyło tu wygrać 1:0 bez fajerwerków
1
@Esteban_ Tak myślę, że na pewno gdyby nie wygrali z Espanyolem to na ćwierćfinał LM wyszli by ze spuszczonymi głowami bez motywacji xD
1
Terrorysta z Heidelbergu cholera... Yamal i Pedri po 90min
Oby wiedział co robi
1
@Kinginiesta bez kozery powiem że nawet 46 powinien
0
Jedna zmiana czym żeśmy zasłużyli na taki luksus
4
@Tigermaus we wtorek a teraz będzie w środę
4
Panie Fliczku zmiany! Ten Espanyol jest w drugiej części sezonu cienki
0
@bart_azz jak połowa kibiców na tym forum
0
@dariooo Real ma już dawno tytuł z głowy wybity xD ten mecz niczego nie zmieni
0
@Lisek xD FIFA lubi to, myślę że w przyszłym sezonie jeszcze dołożymy meczów bo trochę za mało grają.
Ps ciekawe czy Raphinia też tak sobie myślał przed towarzyskim
0
@Lisek jak nam wypadnie dziś Yamal i skończymy bez niczego to dopiero będzie tytuł prze-frajerów
0
Ludzie jak wy się boicie o mecz z Espanyolem przy 6 punktach przewagi i meczu więcej do zagrania to może idźcie kibicować jakiejś Ibizie albo innej Mallorce...
Jak ktoś może nie traktować w 100% priorytetowo meczu z Atletico?
0
@LukaszFan no ta pewnie dlatego Pedri gra gówno i co mecz narzeka na mięśnie
0
@BulaKG a jak nam jakiś rzeźnik połamie jednego albo drugiego to?
0
@Rifek xD niezły bait
@dariooo tak. Z taką przewagą i z tak grającym Realem liga jest już wygrana.
LM to jest nasz absolutny priorytet... nie zdobyliśmy jej od 10 lat po drodze ciągle się kompromitując
0
@BulaKG nie wiem może po to żeby nie ryzykować kontuzji przed najważniejszym meczem w sezonie?
2
Wystawienie dziś Pedriego i Yamala to jest jawna głupota
1
@Criss18Barca skurczysyny naprawdę to wypuszczą :D
0
@Popitek12 matko jedyna niech to dunder świśnie ty świrze
0
@konajoncek jak dla mnie Yamal i Pedri w ogóle nie powinni powąchać boiska. Jeszcze tego brakuje żeby jakiś rzeźnik z Espanyolu ich połamał
3
@fcbarcafan19 to są właśnie skutki działań Donaldinho Pomarańcinio. USA ma niesamowity soft power między innymi przez swoich gigantów technologicznych, który zacznie tracić
2
@Toretto o tak to widzę również
4
@baster82 Powinien ktoś jeszcze zagrać za Pedriego i Yamala.
3
@ZwyklyCuler48 Nie no bądźmy poważni :D Ewidentny karny nieodgwizdany. Kolejny przykład poziomu mułu hiszpańskich sędziów
0
@insp1re Przy czym Garcia nam uratował 9.5 bramki według statystyk. Kosmos. W LM już to nie wygląda tak kolorowo
2
@Aequlibre w lidze grasz z ogórkami na których nasza tragiczna obrona starcza. Trochę lepsi rywale w LM i co roku efekt podobny