0

@Chimera Nie ale jak Pedri zagra znowu padlinę z Atletico to ja będę miał pretensje do trenera o te 90min dzisiaj. O Yamala się mniej boję

1

@sokot O proszę, zwierzęta przemówiły ludzkim głosem :D

1

@Aequlibre Znowu sędzia? xD

1

@sokot Daj jakiegoś smaczka :D

0

@clyde Ja z kolei będę miał totalnie w dupie to 4:1 jeśli odpadniemy z Atletico. Wystarczyło tu wygrać 1:0 bez fajerwerków

1

@Esteban_ Tak myślę, że na pewno gdyby nie wygrali z Espanyolem to na ćwierćfinał LM wyszli by ze spuszczonymi głowami bez motywacji xD

1

Terrorysta z Heidelbergu cholera... Yamal i Pedri po 90min
Oby wiedział co robi

1

@Kinginiesta bez kozery powiem że nawet 46 powinien

0

Jedna zmiana czym żeśmy zasłużyli na taki luksus

4

@Tigermaus we wtorek a teraz będzie w środę

4

Panie Fliczku zmiany! Ten Espanyol jest w drugiej części sezonu cienki

0

@bart_azz jak połowa kibiców na tym forum

0

@dariooo Real ma już dawno tytuł z głowy wybity xD ten mecz niczego nie zmieni

0

@Lisek xD FIFA lubi to, myślę że w przyszłym sezonie jeszcze dołożymy meczów bo trochę za mało grają.
Ps ciekawe czy Raphinia też tak sobie myślał przed towarzyskim

0

@Lisek jak nam wypadnie dziś Yamal i skończymy bez niczego to dopiero będzie tytuł prze-frajerów

0

Ludzie jak wy się boicie o mecz z Espanyolem przy 6 punktach przewagi i meczu więcej do zagrania to może idźcie kibicować jakiejś Ibizie albo innej Mallorce...
Jak ktoś może nie traktować w 100% priorytetowo meczu z Atletico?

0

@LukaszFan no ta pewnie dlatego Pedri gra gówno i co mecz narzeka na mięśnie

0

@BulaKG a jak nam jakiś rzeźnik połamie jednego albo drugiego to?

0

@Rifek xD niezły bait
@dariooo tak. Z taką przewagą i z tak grającym Realem liga jest już wygrana.
LM to jest nasz absolutny priorytet... nie zdobyliśmy jej od 10 lat po drodze ciągle się kompromitując

0

@BulaKG nie wiem może po to żeby nie ryzykować kontuzji przed najważniejszym meczem w sezonie?

2

Wystawienie dziś Pedriego i Yamala to jest jawna głupota

1

@Criss18Barca skurczysyny naprawdę to wypuszczą :D

0

@Popitek12 matko jedyna niech to dunder świśnie ty świrze

0

@konajoncek jak dla mnie Yamal i Pedri w ogóle nie powinni powąchać boiska. Jeszcze tego brakuje żeby jakiś rzeźnik z Espanyolu ich połamał

3

@fcbarcafan19 to są właśnie skutki działań Donaldinho Pomarańcinio. USA ma niesamowity soft power między innymi przez swoich gigantów technologicznych, który zacznie tracić

2

@Toretto o tak to widzę również

4

@baster82 Powinien ktoś jeszcze zagrać za Pedriego i Yamala.

3

@ZwyklyCuler48 Nie no bądźmy poważni :D Ewidentny karny nieodgwizdany. Kolejny przykład poziomu mułu hiszpańskich sędziów

0

@insp1re Przy czym Garcia nam uratował 9.5 bramki według statystyk. Kosmos. W LM już to nie wygląda tak kolorowo

2

@Aequlibre w lidze grasz z ogórkami na których nasza tragiczna obrona starcza. Trochę lepsi rywale w LM i co roku efekt podobny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?