28

@MessiForeverTheBest Czemu pani Ewie nikt nie powiedział, że się znowu ośmiesza? Oni celebrują, a płacze Trump Putin Łukaszenka, szkoda, że Ewcia boli być w ekipie tych drugich lunatyków

3

@jedrek7000 Raphinia nie zagra. Nie jestem pewien co do Cancelo

9

@marcin62 Kurnia MAGA to jest jednak w dużej mierze ostro chrześcijański ruch, nie wiem czy jakimś ortodoksom z głębokiego południa będą się podobać takie graficzki

7

@Hosh A to niespodziewany zwrot akcji xD

1

@RozowaPantera o tak to nie, nie do nas tak.
@clyde No niezbyt fortunnie to wygląda. Oczywiście się tłumaczą, że to ze względu na występy artystów tych narodowości, ale nie kupuję tego

0

@agaFCB O Ty ale system oszukany :D

1

@agaFCB można wymienić na hajs. Ale średni ma to sens bo i tak przecież zakupy trzeba zrobić. Chyba że plujesz na markety i robisz w osiedlowym sklepiku

1

@Kgorecki2500 a wiemy co na to prezydent? Zgaduję że on z opcji Orbanistów

1

@Karol145 no tak mi się wydaje

0

@Karol145 ciekawe jak to się finalnie rozłoży. Bo jak Orban dostał 30kilka i nikt inny nie wejdzie to chyba będą mieć większość konstytucyjną?

1

@kanver_ Mallorca 15ta w lidze i będzie miała króla strzelców? xD dobre jaja by były. Ale Mapecik jeszcze dostanie kilka jedenastek na podreperowanie bilansu

0

@Chimera hmm nie wiem skąd ta pewność. Po obecnych sondażach wygląda mi to bardziej na rząd KO z Kondederacją.

1

@Messi1992 na pierwszy rzut pytanie absurdalne a jednak wcale nie :D chociaż dla płaskoziemców dalej nie do ogarnięcia

1

@Transu96 a nie no ten to odklejeniec wiadomo.
@marcin62 jasne. Chodzi mi o to że w takiej sytuacji nigdy nie będzie pewności chyba że akurat całe zajście będzie na kamerze

1

@marcin62 ja nie jestem za ułatwieniem posiadania broni właśnie między innymi z takiego powodu. Kamer brak, zeznania świadków pewnie w cały świat, chłop nie żyje i co teraz? Instruktor twierdzi że w obronie życia strzelał i jak to udowodnić? Zaraz mi ktoś powie że bronię patusiarstwa. W żadnym wypadku.

1

@ranger3120 my jeździliśmy do Jurgowa. Piękna okolica a do Zakopca podskoczyć też można bez problemu
Pół godzinki do centrum Zakopca a cisza i spokój

2

@Prorokk a to jak szukasz w takim razie?

1

@ranger3120 ja również wszystko booking

6

@Gall Nie jestem, nie znam człowieka. Raczej wątpię, że będzie gorszy :D

21

@Criss18Barca Czy lepiej mieć w UE jawnego rosyjskiego pachołka czy nie hmm trudny dylemat xD

3

@LukaszFan Dokładnie tak, też bym tą trójkę wskazał. Ale Pedriemu końcówkę popsuła kontuzja, a Garcia to jednak bramkarz a rzadko się ich aż tak docenia. Yamal wygra i to zasłużenie. Co on za czary wyprawia w tej końcówce sezonu to aż człowiek nie wierzy

2

@VeB 1899 Nie wiem skąd te ceny bierzesz. 50-60 milionów dają za graczy głębokich rezerw którzy mało co wąchają boisko w trakcie sezonu? No raczej bym tak nie szalał :D

1

@Messibestplayerintheworld Oczywiście, że jest, wygraliśmy praktycznie ligę więc jest pewniaczkiem. Jakby wygrał Real to jeszcze by pewnie próbowali forsować Mapeta

5

@messi564 niesamowite to będzie jeśli Arsenal wypuści tego mistrza.

25

Za dużo posiadania piłki, hit xD Chłop jest dumny, że grają taki ściek. Jak można kibicować takiemu stylowi?

4

@NeroTFP1 oj tak wolny przez wielkie W. Dziadkowie biorą dziecko do zoo :D

5

@TR3YWAY nie dodała tylko że jak jej zaproponowali minimalną to się odwróciła na pięcie i wyszła

17

Ale powiem, że nawet pomijając te dwie bramki, to Ferran dzisiaj grał imponująco. Ciekawe czy to ten słynny jeden mecz na rozpalenie nadziei i znowu wracamy do mułu? :D

0

@Chimera Zgadzam się, 11 na 10 grali z pełnymi portkami :D Może ten De Jong to jest brakujące ogniwo, oby.

0

@Chimera Nie ale jak Pedri zagra znowu padlinę z Atletico to ja będę miał pretensje do trenera o te 90min dzisiaj. O Yamala się mniej boję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?