@MessiForeverTheBest Czemu pani Ewie nikt nie powiedział, że się znowu ośmiesza? Oni celebrują, a płacze Trump Putin Łukaszenka, szkoda, że Ewcia boli być w ekipie tych drugich lunatyków
@marcin62 Kurnia MAGA to jest jednak w dużej mierze ostro chrześcijański ruch, nie wiem czy jakimś ortodoksom z głębokiego południa będą się podobać takie graficzki
@RozowaPantera o tak to nie, nie do nas tak. @clyde No niezbyt fortunnie to wygląda. Oczywiście się tłumaczą, że to ze względu na występy artystów tych narodowości, ale nie kupuję tego
@agaFCB można wymienić na hajs. Ale średni ma to sens bo i tak przecież zakupy trzeba zrobić. Chyba że plujesz na markety i robisz w osiedlowym sklepiku
@kanver_ Mallorca 15ta w lidze i będzie miała króla strzelców? xD dobre jaja by były. Ale Mapecik jeszcze dostanie kilka jedenastek na podreperowanie bilansu
@Transu96 a nie no ten to odklejeniec wiadomo. @marcin62 jasne. Chodzi mi o to że w takiej sytuacji nigdy nie będzie pewności chyba że akurat całe zajście będzie na kamerze
@marcin62 ja nie jestem za ułatwieniem posiadania broni właśnie między innymi z takiego powodu. Kamer brak, zeznania świadków pewnie w cały świat, chłop nie żyje i co teraz? Instruktor twierdzi że w obronie życia strzelał i jak to udowodnić? Zaraz mi ktoś powie że bronię patusiarstwa. W żadnym wypadku.
@LukaszFan Dokładnie tak, też bym tą trójkę wskazał. Ale Pedriemu końcówkę popsuła kontuzja, a Garcia to jednak bramkarz a rzadko się ich aż tak docenia. Yamal wygra i to zasłużenie. Co on za czary wyprawia w tej końcówce sezonu to aż człowiek nie wierzy
@VeB 1899 Nie wiem skąd te ceny bierzesz. 50-60 milionów dają za graczy głębokich rezerw którzy mało co wąchają boisko w trakcie sezonu? No raczej bym tak nie szalał :D
@Messibestplayerintheworld Oczywiście, że jest, wygraliśmy praktycznie ligę więc jest pewniaczkiem. Jakby wygrał Real to jeszcze by pewnie próbowali forsować Mapeta
Ale powiem, że nawet pomijając te dwie bramki, to Ferran dzisiaj grał imponująco. Ciekawe czy to ten słynny jeden mecz na rozpalenie nadziei i znowu wracamy do mułu? :D
28
@MessiForeverTheBest Czemu pani Ewie nikt nie powiedział, że się znowu ośmiesza? Oni celebrują, a płacze Trump Putin Łukaszenka, szkoda, że Ewcia boli być w ekipie tych drugich lunatyków
3
@jedrek7000 Raphinia nie zagra. Nie jestem pewien co do Cancelo
9
@marcin62 Kurnia MAGA to jest jednak w dużej mierze ostro chrześcijański ruch, nie wiem czy jakimś ortodoksom z głębokiego południa będą się podobać takie graficzki
7
@Hosh A to niespodziewany zwrot akcji xD
1
@RozowaPantera o tak to nie, nie do nas tak.
@clyde No niezbyt fortunnie to wygląda. Oczywiście się tłumaczą, że to ze względu na występy artystów tych narodowości, ale nie kupuję tego
0
@agaFCB O Ty ale system oszukany :D
1
@agaFCB można wymienić na hajs. Ale średni ma to sens bo i tak przecież zakupy trzeba zrobić. Chyba że plujesz na markety i robisz w osiedlowym sklepiku
1
@Kgorecki2500 a wiemy co na to prezydent? Zgaduję że on z opcji Orbanistów
1
@Karol145 no tak mi się wydaje
0
@Karol145 ciekawe jak to się finalnie rozłoży. Bo jak Orban dostał 30kilka i nikt inny nie wejdzie to chyba będą mieć większość konstytucyjną?
1
@kanver_ Mallorca 15ta w lidze i będzie miała króla strzelców? xD dobre jaja by były. Ale Mapecik jeszcze dostanie kilka jedenastek na podreperowanie bilansu
0
@Chimera hmm nie wiem skąd ta pewność. Po obecnych sondażach wygląda mi to bardziej na rząd KO z Kondederacją.
1
@Messi1992 na pierwszy rzut pytanie absurdalne a jednak wcale nie :D chociaż dla płaskoziemców dalej nie do ogarnięcia
1
@Transu96 a nie no ten to odklejeniec wiadomo.
@marcin62 jasne. Chodzi mi o to że w takiej sytuacji nigdy nie będzie pewności chyba że akurat całe zajście będzie na kamerze
1
@marcin62 ja nie jestem za ułatwieniem posiadania broni właśnie między innymi z takiego powodu. Kamer brak, zeznania świadków pewnie w cały świat, chłop nie żyje i co teraz? Instruktor twierdzi że w obronie życia strzelał i jak to udowodnić? Zaraz mi ktoś powie że bronię patusiarstwa. W żadnym wypadku.
1
@ranger3120 my jeździliśmy do Jurgowa. Piękna okolica a do Zakopca podskoczyć też można bez problemu
Pół godzinki do centrum Zakopca a cisza i spokój
2
@Prorokk a to jak szukasz w takim razie?
1
@ranger3120 ja również wszystko booking
6
@Gall Nie jestem, nie znam człowieka. Raczej wątpię, że będzie gorszy :D
21
@Criss18Barca Czy lepiej mieć w UE jawnego rosyjskiego pachołka czy nie hmm trudny dylemat xD
3
@LukaszFan Dokładnie tak, też bym tą trójkę wskazał. Ale Pedriemu końcówkę popsuła kontuzja, a Garcia to jednak bramkarz a rzadko się ich aż tak docenia. Yamal wygra i to zasłużenie. Co on za czary wyprawia w tej końcówce sezonu to aż człowiek nie wierzy
2
@VeB 1899 Nie wiem skąd te ceny bierzesz. 50-60 milionów dają za graczy głębokich rezerw którzy mało co wąchają boisko w trakcie sezonu? No raczej bym tak nie szalał :D
1
@Messibestplayerintheworld Oczywiście, że jest, wygraliśmy praktycznie ligę więc jest pewniaczkiem. Jakby wygrał Real to jeszcze by pewnie próbowali forsować Mapeta
5
@messi564 niesamowite to będzie jeśli Arsenal wypuści tego mistrza.
25
Za dużo posiadania piłki, hit xD Chłop jest dumny, że grają taki ściek. Jak można kibicować takiemu stylowi?
4
@NeroTFP1 oj tak wolny przez wielkie W. Dziadkowie biorą dziecko do zoo :D
5
@TR3YWAY nie dodała tylko że jak jej zaproponowali minimalną to się odwróciła na pięcie i wyszła
17
Ale powiem, że nawet pomijając te dwie bramki, to Ferran dzisiaj grał imponująco. Ciekawe czy to ten słynny jeden mecz na rozpalenie nadziei i znowu wracamy do mułu? :D
0
@Chimera Zgadzam się, 11 na 10 grali z pełnymi portkami :D Może ten De Jong to jest brakujące ogniwo, oby.
0
@Chimera Nie ale jak Pedri zagra znowu padlinę z Atletico to ja będę miał pretensje do trenera o te 90min dzisiaj. O Yamala się mniej boję