@MessiForeverTheBest Trzeba być kompletnym osiołkiem żeby się przypieprzać do czegoś takiego, a co więcej nie mieć pojęcia o dietetyce :D Jak trzymasz zdrową michę cały miesiąc i raz sobie zjesz zestaw z Maca to się świat nie zawali.
@clyde Ja na przykład nie wyobrażałem sobie życia bez napojów słodzonych typu cola, monster itd. Teraz nie wyobrażam sobie pić ich wersji z cukrem :D Jak przez przypadek z żoną wzięliśmy kiedyś cole normalną to poszła do zlewu bo nie dało się tego ulepu wypić. Czyli odpowiedź - kwestia czasu
@urbipl traktowałem moją partnerkę tak samo poważnie przed ślubem jak i po. Papierek i przysięga przed urzędnikiem nic nie zmieniły w naszej relacji. Ułatwiły tylko kwestie formalno-urzędowe
@maroon pewnie tak by było że stopniowa tranzycja. No to mam stosunek totalnie obojętny :D wejdą ok, nie wejdą też ok. Śmiałem się z "Bóg honor ojczyzna" w paszporcie a prawda taka że raz na to spojrzałem i więcej tego nie zrobię bo nie ma potrzeby
@Kgorecki2500 tylko pod warunkiem że każdemu wyślą tablice bez żadnej papierologii na adres domowy... i tak nie patrzę na tablice więc mam w nosie jakie będą
@RosjaninBut miałem Tomkowi napisać komentarz bo śmiechłem w pewnym momencie. Jak powiedział że Simeone to niezwykle elastyczny taktycznie trener :D czy ta elastyczność objawia się w tym czy dziś bronimy w 11 czy w 9?
@Cochise ja tylko jeszcze dodam, wow, dyskusja w gorących grubo w ponad 50% o rosyjskiej literaturze, bez nawalanki politycznej. Tą datę trzeba zapisać!
@Cochise to jest bardzo ważna uwaga właśnie w kontekście działań Rosji i Izraela. Bo oni to oczywiście ubierają w mniej lub bardziej pomysłowe dyplomatyczne słówka ale podstawą do ich działań jest właśnie dehumanizacja czy to Ukraińców czy Palestyńczyków
@Cochise z jednej strony oczywiście się zgadzam. Mimo Hamasu to dla mnie sytuacja jest absolutnie zero-jedynkowa, czarno-biała. Ale też w kwestii Berkowicza zgadzam się z tym co pisał @maroon po co nam to? Co zyskujemy jako kraj? Czy klasycznie jak to Polscy rzucamy się jak Rejtan w obronie moralności i wszyscy na nas patrzą z sympatią ale też lekkim politowaniem
@Arden ale ja nie chce panie prezydencie żeby ze świeckiej szkoły w świeckim państwie wychodził Polak z wartościami chrześcijańskimi... U nas w domu to nie jest temat tabu więc tak czy tak córka wiedzę będzie mieć ale wolałbym żeby była edukacja seksualna na wysokim poziomie
5
9 punktów przewagi 6.5 meczu do końca sezonu. Skąd w was tyle pesymizmu? :D przecież to Barcą B powinniśmy dociągnąć już
5
Chłopie jak nie da się zatrzymać czasu i szybko tego ogarnąć to skończ połowę
3
Ale co wy tak płaczecie? No szkoda kontuzji ale przecież i tak już po sezonie
2
Za dużo tego Maca się nażarł xD
0
@regatta52 no to wrażenie optyczne robi gigantyczne :D
8
Ale szwagry mocno poszły w zyski z reklam xD chyba na żadnym stadionie nie ma takich ogromnych band reklamowych
6
@TR3YWAY A ciekawe ilu chłopców w tym wieku ma poglądy skrajnie prawicowe. Bo coś mi się zdaje, że to nawet mocniej się przyczynia do tego trendu
2
@Terroriser Nie ma takich badań.
4
@MessiForeverTheBest Trzeba być kompletnym osiołkiem żeby się przypieprzać do czegoś takiego, a co więcej nie mieć pojęcia o dietetyce :D Jak trzymasz zdrową michę cały miesiąc i raz sobie zjesz zestaw z Maca to się świat nie zawali.
0
@clyde Ja na przykład nie wyobrażałem sobie życia bez napojów słodzonych typu cola, monster itd. Teraz nie wyobrażam sobie pić ich wersji z cukrem :D Jak przez przypadek z żoną wzięliśmy kiedyś cole normalną to poszła do zlewu bo nie dało się tego ulepu wypić. Czyli odpowiedź - kwestia czasu
0
@urbipl traktowałem moją partnerkę tak samo poważnie przed ślubem jak i po. Papierek i przysięga przed urzędnikiem nic nie zmieniły w naszej relacji. Ułatwiły tylko kwestie formalno-urzędowe
0
@urbipl tzn ja na przykład żyłem 13 lat bez małżeństwa. Teraz żyje 5 rok w małżeństwie i nie widzę różnicy :D
5
@urbipl a jakie to ma znaczenie czy dziecko urodzi się w związku małżeńskim?
Ludzie coraz rzadziej biorę śluby po prostu
0
@Azazel_Pazuzu co wolno panu Janowi to nie Tobie smrodzie :D
2
@maroon pewnie tak by było że stopniowa tranzycja. No to mam stosunek totalnie obojętny :D wejdą ok, nie wejdą też ok. Śmiałem się z "Bóg honor ojczyzna" w paszporcie a prawda taka że raz na to spojrzałem i więcej tego nie zrobię bo nie ma potrzeby
0
@Kgorecki2500 tylko pod warunkiem że każdemu wyślą tablice bez żadnej papierologii na adres domowy... i tak nie patrzę na tablice więc mam w nosie jakie będą
2
@RosjaninBut miałem Tomkowi napisać komentarz bo śmiechłem w pewnym momencie. Jak powiedział że Simeone to niezwykle elastyczny taktycznie trener :D czy ta elastyczność objawia się w tym czy dziś bronimy w 11 czy w 9?
0
@Cochise ja tylko jeszcze dodam, wow, dyskusja w gorących grubo w ponad 50% o rosyjskiej literaturze, bez nawalanki politycznej. Tą datę trzeba zapisać!
1
@tadzik447 nie ma przymusu instalowania wszystkich aktualizacji ;)
1
@Zoker w naszej obecnej sytuacji
6
3
1
Tzn oddałbym dwa mistrzostwa za LM. Ale w normalnych okolicznościach zgadzam się z Twoją klasyfikacją
1
@ZuczekFCB1899 Robię w zasadzie :D Tylko nie rzuciłem roboty, robota rzuciła mnie ze względu na stan zdrowia xD Ale ślub mam, gosposiem jestem :D
16
@TR3YWAY a co to za dyskryminacja? :D ja jakbym mógł rzucić pracę wziąć ślub i wieść spokojne życie gosposia domowego to jak najbardziej :D
15
@Cochise to jest bardzo ważna uwaga właśnie w kontekście działań Rosji i Izraela. Bo oni to oczywiście ubierają w mniej lub bardziej pomysłowe dyplomatyczne słówka ale podstawą do ich działań jest właśnie dehumanizacja czy to Ukraińców czy Palestyńczyków
1
@DIPENSE może jeszcze zrobimy podmiankę za Yamala? xD jak Alvarez miałby kosztować 200 to Yamal ile? 400? :D
0
@RosjaninBut nie no te droższe zestawy Lego to są dla dorosłych :D ja na przykład żonie kupiłem 3 kwiatki już a ona mi 2 auta f1 :D
4
@MateS u mnie dzisiaj w opór nie. Tragicznie jest
0
@Cochise z jednej strony oczywiście się zgadzam. Mimo Hamasu to dla mnie sytuacja jest absolutnie zero-jedynkowa, czarno-biała. Ale też w kwestii Berkowicza zgadzam się z tym co pisał @maroon po co nam to? Co zyskujemy jako kraj? Czy klasycznie jak to Polscy rzucamy się jak Rejtan w obronie moralności i wszyscy na nas patrzą z sympatią ale też lekkim politowaniem
1
@mekston Raczej tak ale u 15 latka to w ogóle jeszcze trudno cokolwiek wróżyć :D Może mu się odwidzi i pojedzie w Bieszczady :D
0
@APTAPT Wstydu nie ma z takim przeciwnikiem odpaść. Trzeba będzie obserwować karierę bo jeszcze mnóstwo gry przed nim :)
2
@Arden ale ja nie chce panie prezydencie żeby ze świeckiej szkoły w świeckim państwie wychodził Polak z wartościami chrześcijańskimi...
U nas w domu to nie jest temat tabu więc tak czy tak córka wiedzę będzie mieć ale wolałbym żeby była edukacja seksualna na wysokim poziomie