5

9 punktów przewagi 6.5 meczu do końca sezonu. Skąd w was tyle pesymizmu? :D przecież to Barcą B powinniśmy dociągnąć już

5

Chłopie jak nie da się zatrzymać czasu i szybko tego ogarnąć to skończ połowę

3

Ale co wy tak płaczecie? No szkoda kontuzji ale przecież i tak już po sezonie

2

Za dużo tego Maca się nażarł xD

0

@regatta52 no to wrażenie optyczne robi gigantyczne :D

8

Ale szwagry mocno poszły w zyski z reklam xD chyba na żadnym stadionie nie ma takich ogromnych band reklamowych

6

@TR3YWAY A ciekawe ilu chłopców w tym wieku ma poglądy skrajnie prawicowe. Bo coś mi się zdaje, że to nawet mocniej się przyczynia do tego trendu

2

@Terroriser Nie ma takich badań.

4

@MessiForeverTheBest Trzeba być kompletnym osiołkiem żeby się przypieprzać do czegoś takiego, a co więcej nie mieć pojęcia o dietetyce :D Jak trzymasz zdrową michę cały miesiąc i raz sobie zjesz zestaw z Maca to się świat nie zawali.

0

@clyde Ja na przykład nie wyobrażałem sobie życia bez napojów słodzonych typu cola, monster itd. Teraz nie wyobrażam sobie pić ich wersji z cukrem :D Jak przez przypadek z żoną wzięliśmy kiedyś cole normalną to poszła do zlewu bo nie dało się tego ulepu wypić. Czyli odpowiedź - kwestia czasu

0

@urbipl traktowałem moją partnerkę tak samo poważnie przed ślubem jak i po. Papierek i przysięga przed urzędnikiem nic nie zmieniły w naszej relacji. Ułatwiły tylko kwestie formalno-urzędowe

0

@urbipl tzn ja na przykład żyłem 13 lat bez małżeństwa. Teraz żyje 5 rok w małżeństwie i nie widzę różnicy :D

5

@urbipl a jakie to ma znaczenie czy dziecko urodzi się w związku małżeńskim?
Ludzie coraz rzadziej biorę śluby po prostu

0

@Azazel_Pazuzu co wolno panu Janowi to nie Tobie smrodzie :D

2

@maroon pewnie tak by było że stopniowa tranzycja. No to mam stosunek totalnie obojętny :D wejdą ok, nie wejdą też ok. Śmiałem się z "Bóg honor ojczyzna" w paszporcie a prawda taka że raz na to spojrzałem i więcej tego nie zrobię bo nie ma potrzeby

0

@Kgorecki2500 tylko pod warunkiem że każdemu wyślą tablice bez żadnej papierologii na adres domowy... i tak nie patrzę na tablice więc mam w nosie jakie będą

2

@RosjaninBut miałem Tomkowi napisać komentarz bo śmiechłem w pewnym momencie. Jak powiedział że Simeone to niezwykle elastyczny taktycznie trener :D czy ta elastyczność objawia się w tym czy dziś bronimy w 11 czy w 9?

0

@Cochise ja tylko jeszcze dodam, wow, dyskusja w gorących grubo w ponad 50% o rosyjskiej literaturze, bez nawalanki politycznej. Tą datę trzeba zapisać!

1

@tadzik447 nie ma przymusu instalowania wszystkich aktualizacji ;)

1

@Zoker w naszej obecnej sytuacji
6
3
1
Tzn oddałbym dwa mistrzostwa za LM. Ale w normalnych okolicznościach zgadzam się z Twoją klasyfikacją

1

@ZuczekFCB1899 Robię w zasadzie :D Tylko nie rzuciłem roboty, robota rzuciła mnie ze względu na stan zdrowia xD Ale ślub mam, gosposiem jestem :D

16

@TR3YWAY a co to za dyskryminacja? :D ja jakbym mógł rzucić pracę wziąć ślub i wieść spokojne życie gosposia domowego to jak najbardziej :D

15

@Cochise to jest bardzo ważna uwaga właśnie w kontekście działań Rosji i Izraela. Bo oni to oczywiście ubierają w mniej lub bardziej pomysłowe dyplomatyczne słówka ale podstawą do ich działań jest właśnie dehumanizacja czy to Ukraińców czy Palestyńczyków

1

@DIPENSE może jeszcze zrobimy podmiankę za Yamala? xD jak Alvarez miałby kosztować 200 to Yamal ile? 400? :D

0

@RosjaninBut nie no te droższe zestawy Lego to są dla dorosłych :D ja na przykład żonie kupiłem 3 kwiatki już a ona mi 2 auta f1 :D

4

@MateS u mnie dzisiaj w opór nie. Tragicznie jest

0

@Cochise z jednej strony oczywiście się zgadzam. Mimo Hamasu to dla mnie sytuacja jest absolutnie zero-jedynkowa, czarno-biała. Ale też w kwestii Berkowicza zgadzam się z tym co pisał @maroon po co nam to? Co zyskujemy jako kraj? Czy klasycznie jak to Polscy rzucamy się jak Rejtan w obronie moralności i wszyscy na nas patrzą z sympatią ale też lekkim politowaniem

1

@mekston Raczej tak ale u 15 latka to w ogóle jeszcze trudno cokolwiek wróżyć :D Może mu się odwidzi i pojedzie w Bieszczady :D

0

@APTAPT Wstydu nie ma z takim przeciwnikiem odpaść. Trzeba będzie obserwować karierę bo jeszcze mnóstwo gry przed nim :)

2

@Arden ale ja nie chce panie prezydencie żeby ze świeckiej szkoły w świeckim państwie wychodził Polak z wartościami chrześcijańskimi...
U nas w domu to nie jest temat tabu więc tak czy tak córka wiedzę będzie mieć ale wolałbym żeby była edukacja seksualna na wysokim poziomie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?