0

@Bilon87 xD Fajnie ziomeczku ale ja bez codziennego leczenia nie przeżyję miesiąca :D Rozumiem, że moje życie można wywalić do śmietnika ale ważne żeby dziecko chore na raka może uratować? Dobra moralność

4

@budel17 I dlatego to się tak poniosło, że tyle różnych osób się tam pojawiło. Tu się ludzie śmieją, że nie znają tych influencerów, no i dobrze, a ktoś inny zna i go przyciągnęli swoją obecnością do wspaniałej akcji.
Ktoś zna Borka, Pola czy Stanowskiego
Ktoś Pazurę czy Karolaka
Ktoś Wardęgę czy Gimpera
A ktoś inny Mafaszyn czy Fagatę
Ktoś jest fanem rodzinki.pl a ktoś ekipy Friza
Ktoś przyszedł bo słyszał piosenkę Bedoesa.
Ostatecznie nie ma żadnej różnicy bo wszyscy zagrali do jednej bramki.

0

@Kgorecki2500 A to chodzisz do kasy po te pieniądze zamiast zrobić sobie zakupy od razu? :D

0

@Bilon87 A na jakiej podstawie chcesz wybierać na co musi być kasa a na co może nie być? Łatwo się zbiera pieniądze na zbiórkach na biedne dzieciaczki, ale jakbym ja miał założyć zbiórkę na swoje leczenie, 35letniego typa, z nie za piękną aparycją, to już pieniążki by nie płynęły takim strumieniem.

12

@draxidox Ludziom zawsze jest najłatwiej rozporządzać czyimiś pieniędzmi :D Standard.

1

Oho 21:00 w sobotę a mają dzwonić do Peszki i Janka Urbana :D No to mogą nie być połączenia na trzeźwo :D

1

@BorzyKrzys a nie no to przepraszam myślałem że to typowe jęczenie że nie ma pieniędzy ale od moich zarobków won. No to trzeba pisać otwartym tekstem że trzeba zwiększyć składkę zdrowotną i już

2

@Bilon87 aha czyli składki jak najniższe, podatków najlepiej nie płacić ale hajs ma być na wszystkie choroby i wszystkie nowoczesne terapie? No fajny pomysł!

0

@Katalończyk 99 ja go delikatnie rozumiem pod tym kątem że ludzie odlatują i mówią że zbiórki muszą zastępować państwo xD no sorry ale to jest takie biadolenie bobasa który nie ma pojęcie o budżecie.
Ale odbieranie im zasług za tak wspaniałą akcję, takie wydarzenie społeczne, jest równie niepoważne

0

@krefi10 to jest jednak dużo większy spontan niż WOŚP. Nie wiem czy ludzi będzie to aż tak "kręciło" jeśli będzie cyklicznym eventem. WOŚP pod tym kątem to fenomen

1

@Safinetka no ona akurat za to jak wykorzystuje dziecko jest dla mnie totalnym dnem. Ale wkurza mnie pisanie że 3/4 są irytujący jak się nawet nie wie o kim się pisze

1

@Kgorecki2500 wow xD himalaje głupoty

1

@Faro i na podstawie kilku minut na streamie charytatywnym już wiesz że są irytujący i mają bezwartościowy kontent? No oki :D
A dodam jeszcze że ja nikogo nie bronię bo ktoś zaraz pomyśli że jestem fanem Andziaks.
Ale bylo na tym streamie wielu wartościowych twórców internetowych

8

@Faro to skąd wiesz że są irytujący jak ich nawet nie znasz?

2

@macio_944 Olise Halland Vitinha Klopp widzę że kogoś mocno poniosło przy sobocie :D

0

@gumaz prywatne firmy mogą sobie brać za sponsora kogokolwiek i patrzeć tylko na hajs. Ty śmietniku reprezentujesz instytucję państwową

2

@Pedri16Future oni po prostu potrafią w internet. Nie każdy to rozumie. Jakieś firmy się ośmieszają próbując sobie kupić reklamę. W internecie trzeba robić wszystko naturalnie albo doskonale pozorować naturalność

2

@bartekvisca i to ubaj porządni ludzie. Szkoda

0

@vangoor ale by się okazał miękką fają :D

7

Jak ktoś ten stream na bombie ogląda to ma niezły odlot :D w ciągu 30 sekund, no mogliby politycy przejechać podać sobie rękę na zgodę i wyjść bez gadki politycznej, Mati co byś zmienił w składzie Realu Madryt, Julka zaśpiewaj jakąś tam piosenkę xD tempo jest srogie

0

@Piotrek1993 już dawno by politycy byli gdyby na to pozwolili. Lepiej nie, atmosfera jest dobra po co to psuć

0

@Tigermaus na szczęście w dobrą stronę ;)

0

@marcin62 a ja ci powiem że mam to w pompce. Zdania o nim i tak nie zmienię a chociaż wpłacił kasę na dobry cel :D

4

Oho Julka ogarnęła że na live Mam Talent będzie kod QR do zbiórki wyświetlany :D

0

@kamiVeB myślę że tak, jak już tyle pojednań to może i tu będzie jakiś gest

1

@mekston z Barcą to jest wielka scena zawsze, warto się pokazać. Po co ma się przemęczać z jakimś Betisem

2

@Safrani xD jasne dawajmy jeszcze dodatki bo Seba poszedł siedzieć za niewinność

4

@Borneo a tam przeciążenie, grać się już nie chce dyktatorowi

4

@Faro dobrze no to poczekaj na oficjalne ustalenia tylko nie zapomnij mi potem przyznać racji

5

@Faro xD Stawiają mu normalne zarzuty bo to standardowa procedura. Gość spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym, przyznaje się, nie ucieka, współpracuje, wiadomo, że zostaną postawione zarzuty, a wyrok pewnie będzie najniższy w zawiasach.
Ja tylko twierdzę, że nie ma żadnych podstaw do snucia teorii spiskowych na temat ewentualnego zamachu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?