@clyde +1 buziaczki i popieram! Jakbym mial pewność że po likwidacji tvp wszystko pójdzie na chorych to zaraz bym był w Wawie z kilofem żeby zaczac to gówno burzyć :D
Jeszcze mnie zastanawia z takiego totalnego praktycznego punktu widzenia, jak w niedzielę wieczór taka firma jak InPost podejmuje decyzję o wpłacie 2.7 miliona :D
@DragonxNF bo chcą ludzi nakłonić do premium to chyba oczywiste. Ukrócą w końcu te obejścia tak jak zrobił netflix kasują możliwość dzielenia kont na odległość Ps nie wiem czy to piractwo ale niewątpliwie jest to oszukiwanie platformy z której treści się korzysta
@DragonxNF no spoko. Ja płacę za YT premium family tak samo jak płacę za serwisy do oglądania filmów i seriali a nie szukam piratów. Za to za canal+ żeby obejrzeć 2 mecze w miesiącu płacił nie będę
@Aequlibre naprawdę tak ciężko jest wpisać w google? "Dzięki postępowi w onkologii, wiele nowotworów złośliwych jest obecnie wyleczalnych w wysokim procencie, szczególnie jeśli zostaną wykryte we wczesnym stadium. Do nowotworów o najwyższym odsetku przeżyć (nawet powyżej 90%) należą: Rak prostaty: jeden z najlepiej rokujących nowotworów u mężczyzn (98% przeżyć). Czerniak skóry: wysoka wyleczalność, sięgająca 93%, jeśli jest wcześnie zdiagnozowany. Rak piersi: dzięki nowoczesnym terapiom celowanym odsetek wyleczeń sięga 90%. Rak tarczycy: nowotwory dobrze zróżnicowane tarczycy mają bardzo dobre rokowania. Nowotwory jąder: bardzo wysoka skuteczność leczenia, również w zaawansowanych stadiach. Rak trzonu macicy: wyleczalny w ok. 75% przypadków. Niektóre nowotwory krwi: ziarnica złośliwa (chłoniak Hodgkina) oraz przewlekła białaczka limfocytowa są obecnie często całkowicie uleczalne
Kiedyś rak prostaty czy czerniak to był wyrok. Dziś wcześnie wykryty jest leczalny u niemal wszystkich pacjentów
@maroon o! W punkt. Nie jestem w stanie napisać jak bardzo zgadzam się z tym komentarzem. @Aequlibre ale my wiele nowotworów już skutecznie leczymy. Z każdym rokiem coraz więcej
@OBSERWATOR2021 no dobrze stary ale jakkolwiek ochrona zdrowia jest super ważna to zapewnienie bezpieczeństwa z punktu widzenia kraju też jest dość istotne. Wspieranie Ukrainy w wojnie jest w naszym żywotnym interesie. Wydatki na zbrojenia były niemalże wymuszone przez nastroje społeczne. Plus w Polsce nadal panuje kult cwaniactwa. Uniknięcie podatków i składek to powód do dumy. Nikt nie traktuje płacenia podatków jako obywatelskiego obowiązku
2
@Demazo jak wejdziesz na siepomaga to jest lista. Na tych innych serwisach chyba ciężko
0
@Barca_bwo co się znalazł? Na słodkie kochane dzieci się zbiera łatwo, łapie ludzi za serca. A o innych chorych cisza
3
@clyde +1 buziaczki i popieram! Jakbym mial pewność że po likwidacji tvp wszystko pójdzie na chorych to zaraz bym był w Wawie z kilofem żeby zaczac to gówno burzyć :D
13
@clyde a może dla odmiany nie wszystko na "dziecięcą" tylko na innych chorych też :D
2
@PatrychoO dawaj za garaże
6
Łoo InPost jeszcze 3 banie dołożył
0
@Piotrek1993 XTB dostał 20mln kary i się specjalnie nie przejęli.
Kuchnia 2025 700mln w 2026 zakładają przebicie miliarda
1
@kamiVeB a skąd ci Stano weźmie wolne 5 baniek :D to też nie jest takie proste
0
@verdant tak sobie pomyślałem że pewnie mają jakiś budżet na tego typu rzeczy i to już nie wymaga jakiejś wielkiej autoryzacji
0
XTB robi kontrę :D
1
@Prorokk no możliwe ale Brzoska tam ma kilkanaście procent. Musiał się skontaktować z resztą udziałowców? Czy spontan i potem się ogarnie
1
Jeszcze mnie zastanawia z takiego totalnego praktycznego punktu widzenia, jak w niedzielę wieczór taka firma jak InPost podejmuje decyzję o wpłacie 2.7 miliona :D
8
@Arden ciężko się chyba zgodzić z tym pieprzonym kretynem
0
@Zoker a jak xD nie no z ciekawości ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
@DragonxNF bo chcą ludzi nakłonić do premium to chyba oczywiste. Ukrócą w końcu te obejścia tak jak zrobił netflix kasują możliwość dzielenia kont na odległość
Ps nie wiem czy to piractwo ale niewątpliwie jest to oszukiwanie platformy z której treści się korzysta
4
O teraz sobie przeglądam z żoną na siepomaga mniejsze wpłaty a tam
Kebila radzionków 30 koła
ĄĘ 25 koła
Nieźle
0
@DragonxNF no spoko. Ja płacę za YT premium family tak samo jak płacę za serwisy do oglądania filmów i seriali a nie szukam piratów. Za to za canal+ żeby obejrzeć 2 mecze w miesiącu płacił nie będę
0
@Messiah10 YouTube premium nie kosztuje majątku
1
@Eklerek 100% że gdyby ludzie mu nie powiedzieli o tej akcji i że będzie telefon to by nie odebrał
1
@BulaKG spał spał, też na streamie :D
0
@clyde to jest zakończenie z przytupem
1
@Kapitan hawk też pamiętam a teraz nawet nie wchodzę bo lepsze podsumowanie newsów jest tutaj :D
0
@Aequlibre naprawdę tak ciężko jest wpisać w google?
"Dzięki postępowi w onkologii, wiele nowotworów złośliwych jest obecnie wyleczalnych w wysokim procencie, szczególnie jeśli zostaną wykryte we wczesnym stadium. Do nowotworów o najwyższym odsetku przeżyć (nawet powyżej 90%) należą:
Rak prostaty: jeden z najlepiej rokujących nowotworów u mężczyzn (98% przeżyć).
Czerniak skóry: wysoka wyleczalność, sięgająca 93%, jeśli jest wcześnie zdiagnozowany.
Rak piersi: dzięki nowoczesnym terapiom celowanym odsetek wyleczeń sięga 90%.
Rak tarczycy: nowotwory dobrze zróżnicowane tarczycy mają bardzo dobre rokowania.
Nowotwory jąder: bardzo wysoka skuteczność leczenia, również w zaawansowanych stadiach.
Rak trzonu macicy: wyleczalny w ok. 75% przypadków.
Niektóre nowotwory krwi: ziarnica złośliwa (chłoniak Hodgkina) oraz przewlekła białaczka limfocytowa są obecnie często całkowicie uleczalne
Kiedyś rak prostaty czy czerniak to był wyrok. Dziś wcześnie wykryty jest leczalny u niemal wszystkich pacjentów
0
@Kapitan hawk zgadza się ale też był dużo mniejszy ruch na stronie
2
@Kapitan hawk kiedyś było forum podzielone na sekcje i działało to gorzej niż obecna Rambla
0
@maroon o! W punkt. Nie jestem w stanie napisać jak bardzo zgadzam się z tym komentarzem.
@Aequlibre ale my wiele nowotworów już skutecznie leczymy. Z każdym rokiem coraz więcej
2
@tbas to by była dopiero rzeźnia przeciwko jakiemuś Getafe Espanyolowi czy innym
6
@OBSERWATOR2021 no dobrze stary ale jakkolwiek ochrona zdrowia jest super ważna to zapewnienie bezpieczeństwa z punktu widzenia kraju też jest dość istotne. Wspieranie Ukrainy w wojnie jest w naszym żywotnym interesie. Wydatki na zbrojenia były niemalże wymuszone przez nastroje społeczne.
Plus w Polsce nadal panuje kult cwaniactwa. Uniknięcie podatków i składek to powód do dumy. Nikt nie traktuje płacenia podatków jako obywatelskiego obowiązku
0
@RosjaninBut jeśli te baterie nie będą padać za szybko to jest to przełom
0
@Dawid66 kłebuszkowe zapalenie nerek, choruje od 8 lat od 3 jestem dializowany, czekam na przeszczep.