0

@A4ron Nie rzucaj nawet takich pomysłów :D

3

Komentarz usunięty

5

@Ilka Przeginka ze strony klubu ale też przeginka żeby na profilowe zdjęcie na portalu randkowym dawać zdjęcie z kiblem w tle xD

2

@Antimadridista_WR Najwyraźniej. Pamiętaj też że świeckie państwo polskie ustanowiło dzień wolny od pracy tylko jak grzecznie pójdziesz do kościółka jak nie to do roboty marsz. Ja sobie spokojnie świętuję Jare Gody a chłop mi od wczoraj wyjeżdża z jakąś Wielkanocą, litości

0

@majkiii Ja uważam że za 60 czy 80 milionów to jest absurd kompletny.

12

@gumaz A jakże. Wczoraj od rodziców taki pyszny pasztecik domowy przyniosłem mhmmmm

3

@kamyk_23 to jest też delikatna sprawa moim zdaniem. Nie wiem czego oczekują wyborcy opozycji na Węgrzech. Czy jednoznacznego poparcia liderów UE czy zostawienia ich wyborów w spokoju żeby sobie sami zdecydowali. I tak minimum co powinno być zrobione to wysłanie obserwatorów na te wybory

5

@Cochise o matko jakie to było dramatyczne. Ja wtedy grałem w tibie, wiadomo gra przez neta, nie da się "zapałzować"... człowiek gra a nagle słyszy przerażony że dzwoni telefon stacjonarny... I połączenie zerwane

0

@barcelonaLM ciężko żeby 50 letni typ przychodził do domu rzucał wszystko i szedł pograć w gałe
Panie Mateuszu to się nazywa dorastanie

1

@pt9 Ta też tak kiedyś poszedłem tylko że do Tesco xD Przez całe miasto z Psiego Pola się tłukłem autobusami na Bielany Wrocławskie żeby za to dostać 47zł xD

3

@BillyButcher potencjał tej postaci jest wielki ale czy ja im wierzę po SW 7-9? Otóż nie

0

@Karol145 ale na rowerze?

1

@CLS63AMG smutna to była chwila. Oczywiście wtedy jeszcze wielu rzeczy nie wiedzieliśmy ale to był moment mojego definitywnego rozstania się z religijnością

3

@FioletoweOczy ostatnio wyszło na ulice 9 milionów ludzi, to już dość grubo. Niech zginie ze 100 marines jeśli wejdą wojska lądowe i 30 milionów

1

@gumaz myślę że z pół roku nie korzystając z niczyjej pomocy. Nie czuje się dobrze z tym wynikiem ale jak na renciste to i tak nie ma dramatu :D

6

@Safrani kto by przypuszczał że świat nie kręci się tylko wokół Europy :D

10

@Hektor16 jasne że deal lol

1

@Cochise niestety wszędzie tak drastyczne wzrosty ceny paliw są wynikiem paniki i spekulacji a nie realnego wzrostu ceny ropy na rynkach. Jasne cena ropy jest dość wysoka ale bywała już znacznie wyższa i nie było aż takich cyrków. Wiadomo że jest ciągle obawa o skalę tej wojny ale to na razie tylko obawa
Ps oczywiście dziś po orędziu Pomarańczowego znowu skok ceny na giełdzie. Ciekawe kto tym razem zarobił

5

Ok 40-45 to byłby za. Jakieś gadki o 80 są absurdalne

3

@mcsarna kwestia jest też taka że większość ludzi nie miała od dziecka styczności z islamem czy koranem. Łatwiej mi jest krytykować i wyśmiewać katolicyzm i absurdy biblii bo po prostu znam to od dziecka. Podejście do islamu mam takie samo jak do każdej innej religii ale po prostu nie znam szczegółów absurdów tej konkretnej religii.

2

@Comentateiro no wczoraj byłem z córką na placu zabaw to też się nasłuchałem o seksie całkiem sporo od lokalnej młodzieży

4

@RozowaPantera Moje zdanie jest takie, że i tak prędzej czy później trzeba będzie coś zrobić żeby zdynamizować spotkania. To co się teraz dzieje to jest parodia. Niby 90min gry a faktycznie z 50-60min. I to nie jak w USA że masz mecz 4 godzinny z czego 3 godziny jest czasu na reklamy, tutaj po prostu patrzysz jak się zwijają z bólu albo jak sobie piją wodę albo cokolwiek, raczej nikt tego nie chce oglądać.

1

@lajcior Ja bardzo eksperymentuje z jajkami co roku :D W tamtym roku były nadziewane bekonem i chedarem, pyszka :D W tym roku będą marynowane po koreańsku w sosie sojowym, chilli, oleju sezamowym, zobaczymy.
Moja ciocia robi pyszną białą kiełbę pieczoną ze śliwką i cebulką, to chyba mój faworyt, mimo że generalnie nie lubię kiełbas.
A z klasyków to barszcz biały

4

@Fog_W_1899 czyli ŚWIECKIE państwo ustaliło dzień wolny od pracy i szkoły tylko dla wierzących obywateli? To grubo :D

5

@Roobo No i znowu się wszystko rozbija o definicje słów. Dla niektórych 10 tygodniowy zarodek to "niewinne dziecko" a dorosły człowiek który popełnił przestępstwo to "śmieć". Dlatego niemożliwe jest się dogadać. Ja byłem zwolennikiem kary śmierci, już nie jestem.

3

@DanielPlainview To prawda, dzięki tej idei ludzie mają wolne od pracy i od szkoły więc mogą się spotkać, fajna sprawa. Co ja poradzę, że możemy się w większym gronie spotkać akurat w wasze święta a nie np w przesilenie letnie? Tak sobie państwo wymyśliło dni wolne.

3

@Fog_W_1899 Dobra nie chcesz już dyskutować to nie odnoszę się do tych fikołków które wykonałeś :D
I klasyczek "pomodlę się za Ciebie" xD Szkoda czasu kolego, jak już odprawiasz gusła to za rodzinę lepiej a nie jakiegoś randoma z La Bamby ;)
To może zakończmy powrotem do początku dyskusji - Pomarańczowemu kij w oko.

3

@Fog_W_1899 Nie, nie :D Święta to okazja żeby pojeść dobre rzeczy i się spotkać z rodzinką ;) A jak ktoś sobie do tego dorabia jakąś inną filozofię to spoko, jego sprawa bo JESTEM TOLERANCYJNY :D Ludzie tak bardzo nie rozumieją już co to słowo w ogóle oznacza, że aż śmiać się chce. Jak ja powiem, że dla mnie święta księga to Silmarillion Tolkiena to znaczy, że nie masz prawa się z niej śmiać?

10

@Fog_W_1899 A dlaczego mam nie obchodzić? xD Moja rodzina obchodzi więc się z nimi spotykam bo jestem bardzo rodzinnym człowiekiem. Ale nie idę z koszyczkiem żeby mi go wodą popali jeśli o to pytasz.
Gdzie tu jest brak szacunku stary? Sami się podkładacie wierząc w typa który po 3 dniach wstaje z grobu przesuwając kilku tonowy głaz. Jak mówię w świecie fantastyki ciało wstające z grobu to zombie a przesuwanie kilku tonowych głazów przez jedną osobę to magia. Możesz to sobie nazywać jak chcesz, ja to nazywam zgodnie z numenklaturą fantasy.

6

@Ojciec5tkidzieci Właśnie miałem pisać od razu że "nie uwikłany w żadne obce agentury" to chyba dość kontrowersyjne stwierdzenie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?