@Roobo liczba urodzeń spadła z 400 tysięcy w 2010 roku do 230 tysięcy w 2025 roku. Lepszym pytanie jest czemu te porodówki zamykają się dopiero teraz? Przez lata na pewno doplacaliśmy do nich miliardy bo były tak nierentowne. Z Brzezin jest 25km do Łodzi, myślę że wszyscy sobie poradzą
@Kgorecki2500 damn 30 lat temu z rodzicami takie robiłem :D ale dajmy im czas, niedługo odkryją płatne urlopy i chodzenie do lekarza a nie do pracy jak się jest chorym
@MesQueUnClub_87 U mnie się bali bo wtedy byłem na dializach otrzewnowych, 2 litry płynu w brzuchu, bali się, że jelito może się zaplątać w tą przepuklinę i że dojdzie do martwicy :D Wiadomo, zawsze podają najgorszy możliwy scenariusz jak chcą żebyś się zdecydował na zabieg xd
@Bzyczekk Ale co ty za bzdury wypisujesz? xD Chcesz to zgłoś projekt zmiany w prawie, zbierz podpisy, żeby biegacze i rolkarze też byli traktowani jak pojazd w ruchu drogowym bo jako rowerzysta czujesz się dyskryminowany. A na razie obowiązują cię obecne przepisy a nie twoje wyobrażenia
@Bzyczekk Nie, nie, to nie jest pieszy tylko pojazd uczestniczący w ruchu drogowym. To nie transformersy stary. Rower obowiązują przepisy prawa o ruchu drogowym.
@Zoker Jak pracowałem na etacie to myślę, że tak realnie od 3 do 5. Pewnie zdarzyły się dni, że godzinę z siedmiu (7 bo grupa niepełnosprawności) ale i takie gdzie praktycznie całe 7 godzin trzeba było zasuwać
@Dari0G Przede wszystkim to nie ma atmosfery, więc są idealne warunki do obserwowania kosmosu. No tyle że nie bardzo mamy możliwość przetransportowania ton materiałów żeby postawić jakieś sensowne obserwatorium. Tzn znowu rozbija się o kasę
@LeoMessiiBarcaPepa Nie stanowi to żadnego problemu technologicznego. Problem jest finansowy, a dodatkowo nie było po co wracać na Księżyc. Teraz jest po co :D Chińczycy zapowiedzieli że posadzą swoich tajkonautów na Księżycu więc nagle NASA się obudziła, że w sumie no dobra może jednak wyskrobiemy trochę hajsu. PS Od czasu lądowania na Księżycu przez człowieka dokonaliśmy już w kosmosie dużo bardziej niezwykłych rzeczy :D
@Chimera Powinny grać drużyny z całego świata a nie z Europy i Ameryki Południowej :D I tak Europa w porównaniu do populacji ma zdecydowanie najwięcej miejsc
@KrychaFCB Trochę tak, fakt. Dramatyczni ci piłkarze się dziś zrobili. Wiadomo każdy chce zarabiać hajs ale nie wyobrażam sobie żeby Puyol czy Maldini robili takie cyrki
@misterio Wszystko fake i fotomontaż! :D A tak serio to wspaniałe to jest, zamiast ciągle mówić o syfie na świecie to powiedzieli by w wiadomościach o takich wydarzeniach
@Faro To jest piękne w tej piłce, chłop nic nie daje pracodawcy praktycznie albo kontuzja albo przyspawany do ławki, ale on nie zaakceptuje niższego kontraktu xD
0
@Roobo liczba urodzeń spadła z 400 tysięcy w 2010 roku do 230 tysięcy w 2025 roku. Lepszym pytanie jest czemu te porodówki zamykają się dopiero teraz? Przez lata na pewno doplacaliśmy do nich miliardy bo były tak nierentowne. Z Brzezin jest 25km do Łodzi, myślę że wszyscy sobie poradzą
14
@marcin62 bez kitu :D trafiło się ślepej pomarańczy ziarno
7
@Cryptolis no ta bo to trzeba pogadać, zrozumieć a nie jak ortopeda mojej mamy, spojrzał na łokieć, no trzeba zrobić rentgen i wrócić, 300zł xD
4
@Kgorecki2500 damn 30 lat temu z rodzicami takie robiłem :D ale dajmy im czas, niedługo odkryją płatne urlopy i chodzenie do lekarza a nie do pracy jak się jest chorym
3
@Safrani ale Żydom i Pomatańczowemu gul skoczy :D
0
@Hosh xD no to ja w ogóle nie kumam co tu zaszło
1
@KamQiX nie do końca ten przypadek ale to kolejna patologia, śmieciarki z prawie zerową widocznością cofające bez asysty
6
@Safrani też tak uważam. Jakiś oficjalny deal niewielki a pod stołem zapewnienie że nie będzie Europa pomagać Pomarańczowemu i hitlerowcom 2.0 i tyle
2
@shinthps tak jest, koszty życia mniej więcej można oszacować, wpływy z jakichś bezpiecznych inwestycji też i tyle, spokojne życie
1
@Safrani nie podobała mi się postać tego Duke'a więc niestety na razie hype'u nie czuję :(
2
@MesQueUnClub_87 U mnie się bali bo wtedy byłem na dializach otrzewnowych, 2 litry płynu w brzuchu, bali się, że jelito może się zaplątać w tą przepuklinę i że dojdzie do martwicy :D Wiadomo, zawsze podają najgorszy możliwy scenariusz jak chcą żebyś się zdecydował na zabieg xd
9
@Bzyczekk Ale co ty za bzdury wypisujesz? xD Chcesz to zgłoś projekt zmiany w prawie, zbierz podpisy, żeby biegacze i rolkarze też byli traktowani jak pojazd w ruchu drogowym bo jako rowerzysta czujesz się dyskryminowany. A na razie obowiązują cię obecne przepisy a nie twoje wyobrażenia
2
@MesQueUnClub_87 Mocny solidny początek roku :D Jaki plan na przepuklinę pachwinową? Mi przy pępkowej wstawili siatkę
8
@Bzyczekk Nie, nie, to nie jest pieszy tylko pojazd uczestniczący w ruchu drogowym. To nie transformersy stary. Rower obowiązują przepisy prawa o ruchu drogowym.
1
@Zoker Jak pracowałem na etacie to myślę, że tak realnie od 3 do 5. Pewnie zdarzyły się dni, że godzinę z siedmiu (7 bo grupa niepełnosprawności) ale i takie gdzie praktycznie całe 7 godzin trzeba było zasuwać
0
@ifoa Tak czytam i nie za bardzo rozumiem, czy te liczby są dla ciebie tak śmiesznie niskie? 86 osób zginęło a dla ciebie to powód do beki?
3
@Bzyczekk "Rowerzyści są traktowani jak piesi" xDD Hahaha :D
8
@Cochise Jakkolwiek akurat jestem fanem Konfitury, tak z obowiązkową rejestracją rowerów i hulajnóg elektrycznych się zgadzam całkowicie.
2
@Dari0G Przede wszystkim to nie ma atmosfery, więc są idealne warunki do obserwowania kosmosu. No tyle że nie bardzo mamy możliwość przetransportowania ton materiałów żeby postawić jakieś sensowne obserwatorium. Tzn znowu rozbija się o kasę
3
@LeoMessiiBarcaPepa Nie stanowi to żadnego problemu technologicznego. Problem jest finansowy, a dodatkowo nie było po co wracać na Księżyc. Teraz jest po co :D Chińczycy zapowiedzieli że posadzą swoich tajkonautów na Księżycu więc nagle NASA się obudziła, że w sumie no dobra może jednak wyskrobiemy trochę hajsu.
PS Od czasu lądowania na Księżycu przez człowieka dokonaliśmy już w kosmosie dużo bardziej niezwykłych rzeczy :D
3
@CLS63AMG Ja akurat na Youtube mam suba na kanale "Astrofaza" więc wszystkie takie kwestie mam na bieżąco ;) Polecam jeśli masz czas zaglądać na YT
3
@Chimera Powinny grać drużyny z całego świata a nie z Europy i Ameryki Południowej :D I tak Europa w porównaniu do populacji ma zdecydowanie najwięcej miejsc
1
@draxidox I nawet z Sosnowca jakiś porządny człowiek się trafił, niesłychane
5
@kanver_ Ale MŚ to nie jest EURO 2.0....
4
@KrychaFCB Trochę tak, fakt. Dramatyczni ci piłkarze się dziś zrobili. Wiadomo każdy chce zarabiać hajs ale nie wyobrażam sobie żeby Puyol czy Maldini robili takie cyrki
2
@misterio Wszystko fake i fotomontaż! :D A tak serio to wspaniałe to jest, zamiast ciągle mówić o syfie na świecie to powiedzieli by w wiadomościach o takich wydarzeniach
39
Bardzo dobrze, w takim razie myślę, że wolny transfer to uczciwy deal. W końcu uratujemy chłopakowi życie
6
@Faro To jest piękne w tej piłce, chłop nic nie daje pracodawcy praktycznie albo kontuzja albo przyspawany do ławki, ale on nie zaakceptuje niższego kontraktu xD
6
@Zoker Aha to taki ananas :D Jeszcze przy zawieszeniu za prochy próbuje wyrwać laskę na granie w Besiktasie :D
0
@A4ron Nie rzucaj nawet takich pomysłów :D