@MesQueUnClub_87 mi się trochę przejadły bo jak byłem półtora roku temu miesiąc w szpitalu to można mi dowoziła co 3-4 dni nową partię naleśników z parówką i serem żółtym :D proste sycące łatwo odgrzać. Dzięki nim przetrwałem ale nastąpiło przesycenie
@pt9 czyli znowu cwaniactwo będzie królować. Kto ma na kogo przepisać dalej bajlando a kto chce być uczciwy albo nie ma na kogo dostanie po dupie. No nie jest to poważne rozwiązanie. Już bardziej mi się podoba to rozwiązanie z UK które kolega wyżej wrzucił
@Toretto no dobra ale to powiem Ci na własnym przykładzie. Mój tata ma 12 lokali w dwóch budynkach z czego my zajmujemy 2. Jest to stara przedwojenna kamienica i taka oficyna obok, w małym mieście. Przy wprowadzeniu takiego podatku najlepszą opcją byłoby po prostu zburzenie całości i 12 rodzin straci dach nad głową. Całość z działką nie jest warta wiecej niż z 1.5 miliona. Obok w miejscowości chłop połączył sobie w bloku dwa mieszkania (czyli w sumie ma jedną nieruchomość), które są warte 1.5-2 miliony. I co multimilioner nie zapłaci od tego mieszkania podatku a nam on zniszczy życie?
@ACMaldini3 no to akurat prawda, problem jest, patologii też jest dużo. Ja nie wiem jak ludzi zniechęcić do inwestowania w nieruchomości, na pewno trochę by pomogło bardziej rozbudowane budownictwo socjalne, żeby trochę walczyć z tymi chorymi czynszami.
@marcin62 można zwrócić uwagę i nauczyć kultury albo nagrać filmik wrzucić do neta :D Rozumiem że niektórzy nie lubią konfrontacji, sam raczej unikam, ale wytknąć brak kultury starym ludziom uwielbiam
@BorzyKrzys No tak średnio mądre bym powiedział. Nie jestem w czasach gdzie sportowcy palą fajki (no dobra Wojtula xD) piją wódę i jedzą syf. Mają rozpisane diety, suplementacje itd. Jednak miesiąc z tak zaburzoną dietą jest ważny w kontekście odpowiedniego przygotowania. Muszą to ustalać z klubem
@Prorokk No tak ale jego reakcja to oznaka słabości a nie siły :D Tylko ktoś słaby ucieka się do przemocy. Jak dostał głupie pytanie to mógł w mądry sposób wyśmiać tego dziennikarza a wystartował do niego z mordą.
@Dari0G no dobrze to dlaczego jako potencjalny inny producent krótkofalówek tego nie zgłosił? Ludzie są bierni bo "nie będą donosić" a potem mają pretensje
@Dari0G Na pewno są próby ale oprócz jakichś mega specyficznych przypadków (może w wojsku czy coś) te wszystkie przetargi są jawne i każdy może zgłosić nieprawidłowości. Nie jest proste żeby coś takiego ustawić
1
@MesQueUnClub_87 tak trzeba zrobić. Czasami zjem gryza z nutellą jak dla córki robimy ale to nie to samo co z twarożkiem
1
@MesQueUnClub_87 mi się trochę przejadły bo jak byłem półtora roku temu miesiąc w szpitalu to można mi dowoziła co 3-4 dni nową partię naleśników z parówką i serem żółtym :D proste sycące łatwo odgrzać. Dzięki nim przetrwałem ale nastąpiło przesycenie
1
@ifoa bo te mieszkania są niesprzedawalne na dzisiejszym rynku. No już nie będę się wdawał w szczegóły ale uwierz mi na słowo.
1
@pt9 czyli znowu cwaniactwo będzie królować. Kto ma na kogo przepisać dalej bajlando a kto chce być uczciwy albo nie ma na kogo dostanie po dupie. No nie jest to poważne rozwiązanie.
Już bardziej mi się podoba to rozwiązanie z UK które kolega wyżej wrzucił
1
@Toretto no dobra ale to powiem Ci na własnym przykładzie. Mój tata ma 12 lokali w dwóch budynkach z czego my zajmujemy 2. Jest to stara przedwojenna kamienica i taka oficyna obok, w małym mieście. Przy wprowadzeniu takiego podatku najlepszą opcją byłoby po prostu zburzenie całości i 12 rodzin straci dach nad głową. Całość z działką nie jest warta wiecej niż z 1.5 miliona. Obok w miejscowości chłop połączył sobie w bloku dwa mieszkania (czyli w sumie ma jedną nieruchomość), które są warte 1.5-2 miliony. I co multimilioner nie zapłaci od tego mieszkania podatku a nam on zniszczy życie?
0
@esem91 ja chyba poczekam aż ktoś wrzuci najlepsze kawałki
2
@Safrani Julia szybsza. Żadna, nie lubię śledzi
0
@ACMaldini3 no to akurat prawda, problem jest, patologii też jest dużo. Ja nie wiem jak ludzi zniechęcić do inwestowania w nieruchomości, na pewno trochę by pomogło bardziej rozbudowane budownictwo socjalne, żeby trochę walczyć z tymi chorymi czynszami.
35
@Kgorecki2500 niestety z przykrością informuję że od nowego roku musimy podnieść czynsz o 500 zł ze względu na nowy podatek. Z poważaniem Elżbieta
0
@marcin62 można zwrócić uwagę i nauczyć kultury albo nagrać filmik wrzucić do neta :D
Rozumiem że niektórzy nie lubią konfrontacji, sam raczej unikam, ale wytknąć brak kultury starym ludziom uwielbiam
2
@Cyzix malutka :) niech szybko z mamą wychodzą do domu
1
@kanver_ luzik :D jak się na szybko spojrzało to tak to wyglądało. PS swoją drogą i tak uważam że obaj mają dość średnią skuteczność
1
@barteq ja nie twierdzę że bylo złe. Jeśli Nawrocki je uznal za głupie mógł zareagować z klasą a nie jak kark spod monopolowego
0
@paweu_warrior a badania nerkowe robisz? Bo ta woda bardzo mocno obciąża nerki
2
@Munio Nie no jeeeeezu :D Mam rodzinę i z miasta i ze wsi, przymiotnik "wioskowy" nie odnosi się do tego skąd kto pochodzi.
21
@BorzyKrzys No tak średnio mądre bym powiedział. Nie jestem w czasach gdzie sportowcy palą fajki (no dobra Wojtula xD) piją wódę i jedzą syf. Mają rozpisane diety, suplementacje itd. Jednak miesiąc z tak zaburzoną dietą jest ważny w kontekście odpowiedniego przygotowania. Muszą to ustalać z klubem
1
@KierownikLucas Takie wioskowe podejście do statystyki :D Bukmacherzy muszą Cię uwielbiać :D
12
@Prorokk No tak ale jego reakcja to oznaka słabości a nie siły :D Tylko ktoś słaby ucieka się do przemocy. Jak dostał głupie pytanie to mógł w mądry sposób wyśmiać tego dziennikarza a wystartował do niego z mordą.
12
@Prorokk Twardy prezydent bo prawie dał dziennikarzowi w mordę za zadanie pytania xD
3
@Kgorecki2500 Tylko że ta woda też nie nadaje się co picia codziennie. Ale kto by się tam przejmował :D Na pewno nie cesarz Dominik
3
@VamoSBarca88 Może to też o nas jakoś wspaniale nie świadczy ale w liceum na przerwach to cały ten film na wyrywki recytowaliśmy z kumplami :D
12
@Pedri16Future Jezu nie mów że nie wiesz z jakiego to filmu
3
@Cryptolis Nie wszędzie też pozwalają. Bądź co bądź to jest operacja i mimo że planowana i robi się ich tysiące, to wcale nie taka trywialna ;)
1
@Cyzix No to powodzonka :) Będzie dobrze. Ja trochę się wkurzyłem na lekarza w emocjach ale generalnie cesarka to 15 minut i po stresie :)
0
@Cyzix A to jutro ma zaplanowaną cesarkę czy jaki plan?
46
@LAMC_10 dobrze że kamery są bo by zaraz była ustawka jak za starych dobrych czasów. No niestety instynkt silniejszy
0
@Dari0G no dobrze to dlaczego jako potencjalny inny producent krótkofalówek tego nie zgłosił? Ludzie są bierni bo "nie będą donosić" a potem mają pretensje
0
@Dari0G Na pewno są próby ale oprócz jakichś mega specyficznych przypadków (może w wojsku czy coś) te wszystkie przetargi są jawne i każdy może zgłosić nieprawidłowości. Nie jest proste żeby coś takiego ustawić
1
@Konradowskyy ja ostatnio polubiłem z sosem bbq czerwoną cebulą i kurczakiem. Ale tak to jakieś salami najprostsze najlepsze
1
@Cryptolis +10, czasami włoską pizze mogę zjeść ale zdecydowanie wolę polskie wydanie czy jakby je tam nazwać.