@clyde Nie rozumiem jak można jeść zwykły tłuszcz w takiej formie :D No jakoś nie dla mnie. @MesQueUnClub_87 Jeeezu zupa mleczna to jest powód do wymiotów a nie do jedzenia :D Blee
@bartekvisca Ludzie się zapominają w tym hejcie. To jest najwybitniejsza polska tenisistka w historii, 11 overall pod względem wygranych szlemów w erze Open. To jest fenomen. Jasne, gra gorzej, krytyka się należy, ale nie hejt
@Ls0811 Męskie fantazje tutaj dają o sobie znać. Kobiety raczej rzadko fantazjują o dwóch facetach, a mężczyźni o dwóch kobietach już prędzej. To i dwie lesbijki łatwiej akceptowalne niż geje, cóż. Ja jak pewnie większość na forum wie, jestem tolerancyjny, ale bardzo mnie ostatnio rozśmieszył Jim Jefferies, który powiedział, że LGBTQ jest git, ale "+" to już duża przesada :D Co to znaczy "+"? To tak jakby na rozmowie o pracę ktoś mnie spytał "No siedział pan w więzieniu" "No tak faktycznie, za przestępstwa podatkowe plus" "Kurcze ale dostał pan aż 9 lat" "No bo robiłem dużo plus" xD
@Pedri16Future Nuklearny Iran przez ostatni rok już ze 3 razy został cofnięty w rozwoju programu jądrowego o 100 lat a dalej jest grana śpiewka o zagrożeniu xD
@Czyhrynski Trigger level hard w tym poście jest jak najbardziej na miejscu :D Ja tam lubię akurat angielskie słówka ale "jakby" wywołuje we mnie dreszcze :D
@Katalończyk 99 A jaka? Różnica jest taka że jeden narkotyk jest społecznie akceptowalny a drugi nie. Naprawdę są już tak zaawansowane badania jak bardzo etanol niszczy mózg, a ludzie dalej wolą to w siebie doić. Jeszcze ja nie czepiam jednego piwa na grillu raz na ruski rok, ale ludzie walą browara codziennie po robocie i uważają, że jest luz, zero problemu. Ale dobra nie ma sensu raczej o tym dyskutować na forum piłkarskim
@Arden No ale przecież każda praca na linii tak wygląda... Moja teściowa tak pracowała, np w Kinderkach, składała zabawki do jajek, czy wszystko się zgadza, potem rozkładała i do zółtego jajka. Ja nie wiem jak ona to psychicznie i fizycznie wytrzymała
@Antimadridista_WR Gówno prawda :D To tak jakbyś powiedział że od jednej kreseczki koksu jeszcze nikomu nic się nie stało. Etanol to narkotyk w każdej dawce i nie ma czegoś takiego jak "mądre picie"
@Filipem Zasadniczo niewiele. Na pewno trochę mniej bym żarł dla ogólnego stanu zdrowia no i pamiętałbym żeby się badać regularnie :D Bo w tym życiu okazało się to kluczowym zaniedbaniem :D Ale poza tym jest git
@CLS63AMG no ale przecież to wiadomo że tak by się skończyło. Każdy w rodzinie miałby nagle mieszkanka na siebie. A co np jak mój tata jest właścicielem kamienicy? Ma jedną nieruchomość czy 7 bo tyle jest w niej mieszkań? Podatek katastralny to bujda na resorach i ułuda
@Rupert_Haubica nie no Suarez overall wybitny napastnik ale w LM strasznie dawał ciała. Strasznie to pokazuje jaki Barca zawsze miala problem na 9 biorąc pod uwagę że 3 z 5 w top5 to nawet nie są 9tki xD
@Marusek powiem ci tak, wszystko fajnie można sobie być idealistą i pisać że nietolerancja jest najgorsza w życiu. Ale jak ci się zdrowie posypie to się przekonasz że poważna choroba jest dużo gorsza niż jakaś nietolerancja randomów
@bartekvisca ja przede wszystkim nie widzę powodu wywalania takich pieniędzy na jednego zawodnika :D potrzebujemy wzmocnić ze 3 pozycje a z kasą cienko
@dziku77 No tak wiadomo dla dobrego tytułu można trochę prawdę naciągnąć :D No nic, taki projekt został i trzeba z tym żyć. Ja i tak na stadion nie jeżdżę więc dla mnie problemu nie ma :D
@Eklerek Ja wiem, że oni obudzeni w środku nocy znają te tory na pamięć ale mimo wszystko żeby przejechać sekcję Eau Rouge z gazem w podłodze, 300 na godzinę, pod górkę, nie widząc wyjścia z zakrętu, trzeba mieć jaja ze stali
@Kgorecki2500 O kurde :D Jak ktoś to obstawiał na jakimś Kalshi to jest miliarderem xD W ramach łagodzenia skutków wojny z Iranem znoszą cła na ropę z Iranu :D Ale szachy 59DDDDD
@NeroTFP1 mówię do żony ej jak oni to zrobią z taką różnicą wieku. A między nimi jest raptem 16 lat różnicy. W mojej głowie Leo to już aktorski dziad a ona ciągle dziecko :D
1
@clyde Nie rozumiem jak można jeść zwykły tłuszcz w takiej formie :D No jakoś nie dla mnie.
@MesQueUnClub_87 Jeeezu zupa mleczna to jest powód do wymiotów a nie do jedzenia :D Blee
0
@bartekvisca Ludzie się zapominają w tym hejcie. To jest najwybitniejsza polska tenisistka w historii, 11 overall pod względem wygranych szlemów w erze Open. To jest fenomen. Jasne, gra gorzej, krytyka się należy, ale nie hejt
0
@clyde Boczek "żywy", żeberka, smalec, flaki. Oj ja jestem bardzo picky eater, dużo by się tego znalazło
2
@Arden To jest trzeci świat dla Ciebie? xD Mają 100% racji. Wałek taki o jakim świat nie słyszał, wygrali trofeum to niech go bronią :D
1
@Cochise Zapomniałem o tym :D To jednak trend "jakby" nie jest wcale taki nowy
1
@Ls0811 Męskie fantazje tutaj dają o sobie znać. Kobiety raczej rzadko fantazjują o dwóch facetach, a mężczyźni o dwóch kobietach już prędzej. To i dwie lesbijki łatwiej akceptowalne niż geje, cóż.
Ja jak pewnie większość na forum wie, jestem tolerancyjny, ale bardzo mnie ostatnio rozśmieszył Jim Jefferies, który powiedział, że LGBTQ jest git, ale "+" to już duża przesada :D Co to znaczy "+"? To tak jakby na rozmowie o pracę ktoś mnie spytał "No siedział pan w więzieniu" "No tak faktycznie, za przestępstwa podatkowe plus" "Kurcze ale dostał pan aż 9 lat" "No bo robiłem dużo plus" xD
2
@Pedri16Future Nuklearny Iran przez ostatni rok już ze 3 razy został cofnięty w rozwoju programu jądrowego o 100 lat a dalej jest grana śpiewka o zagrożeniu xD
0
@Czyhrynski Trigger level hard w tym poście jest jak najbardziej na miejscu :D Ja tam lubię akurat angielskie słówka ale "jakby" wywołuje we mnie dreszcze :D
1
@Trojanek23 Ostatnio bardzo popularne i w ogóle niepotrzebne jest "jakby"
0
@Katalończyk 99 A jaka? Różnica jest taka że jeden narkotyk jest społecznie akceptowalny a drugi nie. Naprawdę są już tak zaawansowane badania jak bardzo etanol niszczy mózg, a ludzie dalej wolą to w siebie doić. Jeszcze ja nie czepiam jednego piwa na grillu raz na ruski rok, ale ludzie walą browara codziennie po robocie i uważają, że jest luz, zero problemu. Ale dobra nie ma sensu raczej o tym dyskutować na forum piłkarskim
1
@Arden No ale przecież każda praca na linii tak wygląda... Moja teściowa tak pracowała, np w Kinderkach, składała zabawki do jajek, czy wszystko się zgadza, potem rozkładała i do zółtego jajka. Ja nie wiem jak ona to psychicznie i fizycznie wytrzymała
1
@Kamiloza91 Widzę, że bardzo polubili kibice rzucać legendami na lewo i prawo xD Neymar legenda, Lewy legenda, Flick legenda. Ludzie litości
1
@alone49 No niestety, wina Donka, ale trochę bardziej pomarańczowego
0
@Antimadridista_WR Gówno prawda :D To tak jakbyś powiedział że od jednej kreseczki koksu jeszcze nikomu nic się nie stało. Etanol to narkotyk w każdej dawce i nie ma czegoś takiego jak "mądre picie"
3
@krefi10 Witamy w gronie trzeźwych :)
4
@chavez Absolutnie nie.
3
@Filipem Zasadniczo niewiele. Na pewno trochę mniej bym żarł dla ogólnego stanu zdrowia no i pamiętałbym żeby się badać regularnie :D Bo w tym życiu okazało się to kluczowym zaniedbaniem :D Ale poza tym jest git
2
@CLS63AMG no ale przecież to wiadomo że tak by się skończyło. Każdy w rodzinie miałby nagle mieszkanka na siebie. A co np jak mój tata jest właścicielem kamienicy? Ma jedną nieruchomość czy 7 bo tyle jest w niej mieszkań? Podatek katastralny to bujda na resorach i ułuda
1
@kamyk_23 xD tego się nie spodziewałem
0
@Rupert_Haubica nie no Suarez overall wybitny napastnik ale w LM strasznie dawał ciała. Strasznie to pokazuje jaki Barca zawsze miala problem na 9 biorąc pod uwagę że 3 z 5 w top5 to nawet nie są 9tki xD
10
@Marusek powiem ci tak, wszystko fajnie można sobie być idealistą i pisać że nietolerancja jest najgorsza w życiu. Ale jak ci się zdrowie posypie to się przekonasz że poważna choroba jest dużo gorsza niż jakaś nietolerancja randomów
0
@bartekvisca ja przede wszystkim nie widzę powodu wywalania takich pieniędzy na jednego zawodnika :D potrzebujemy wzmocnić ze 3 pozycje a z kasą cienko
1
@dziku77 No tak wiadomo dla dobrego tytułu można trochę prawdę naciągnąć :D No nic, taki projekt został i trzeba z tym żyć. Ja i tak na stadion nie jeżdżę więc dla mnie problemu nie ma :D
2
@Eklerek Ja wiem, że oni obudzeni w środku nocy znają te tory na pamięć ale mimo wszystko żeby przejechać sekcję Eau Rouge z gazem w podłodze, 300 na godzinę, pod górkę, nie widząc wyjścia z zakrętu, trzeba mieć jaja ze stali
3
@Kgorecki2500 O kurde :D Jak ktoś to obstawiał na jakimś Kalshi to jest miliarderem xD W ramach łagodzenia skutków wojny z Iranem znoszą cła na ropę z Iranu :D Ale szachy 59DDDDD
0
@Faro nie wiem ja chodzę w kapturze bo mi zimno w głowę xD nie pomyślał bym że to sposób na ukrycie się przed karcącym okiem meneli pod biedrą
0
@nicniewiem aż tak to nie. Ale byli w stanie nam narzucić grę jakiej chcieli. Plus taki że akurat wczoraj byliśmy turbo skuteczni
2
@LjakRoberciik Persowie Arabowie, dla Żydów wszystko jedno
1
@NeroTFP1 mówię do żony ej jak oni to zrobią z taką różnicą wieku. A między nimi jest raptem 16 lat różnicy. W mojej głowie Leo to już aktorski dziad a ona ciągle dziecko :D
3
@reloaded dawaj la bamba udziela profesjonalnych porad