@Dankho94isback bo dla wielu kobiet to wstydliwe i nieprzyjemne badania i łatwiej to znieść i potem porozmawiać z inną kobietą. Żona też chodzi do kobiety
@Transu96 nie no ja wiem że nie jest kolorowo ale trzeba się też szanować, zdrowie ma się jedno. Wiadomo jeden dzień jakby była jakaś awaria to inna sprawa
@AlexDark00 Ale ja np nie twierdzę, że trzeba koniecznie korzystać z SAFE, uważam, że przeznaczamy na wojsko wystarczająco dużo środków z budżetu, nawet bym powiedział za dużo. Tylko takie gadanie, że my nie mamy się czym bronić jest śmieszne. Już mnie tu jeden orzeł wyśmiał jak napisałem, że mamy 3 najmocniejszą armię w NATO. Ciężko spojrzeć w statystyki i samemu sobie sprawdzić najwyraźniej. To gadanie o tym, że nie chcą "się wyprztykać" na Ukrainie też jest komiczne :D Mieli tam wjechać na parę dni max tygodni, ciągną to już 4 lata. Na pewno się "nie wyprztykali" przez 4 lata wojny ze sprzętu i ludzi.
@AlexDark00 A więc Putin nie boi się europejskiej armii ale z ukraińską sobie poradzić nie może hmm. Tak tak ja wiem dostali sporo sprzętu, jasne. Ale nie dostali najnowocześniejszego sprzętu, który jest np w Europie. Nie mają tak przeszkolonej kadry jak państwa NATO, nie mają jednolitych systemów itd itd. Ukraińska armia wygrywa tylko doświadczeniem i zaciętością, nie może się równać potencjałem technologicznym z armiami europejskimi. Serio myślisz, że Rosjanie tak o zdobyli by sobie 100% dominacji powietrznej nad jakimkolwiek europejskim krajem NATO?
@Krzysztof1987 Co Ty pieprzysz :D Mamy stosunkowo dobry stosunek długów do PKB i SAFE tego nie zmieni. Kraj to nie gospodarstwo domowe, które można prowadzić bez zadłużania. Gdyby tak się dało to najbogatsze kraje na świecie nie miałyby długów. G7 dług do PKB na 2024 rok Japonia 254% Włochy 139% USA 123% Francja 111% Kanada 104% UK 104% Niemcy 64% Nasze 55% brzmi przy tym symbolicznie
@Katalończyk 99 Nie wiem może dlatego że nienawidzę tego gówniarza, nie mogę na niego spojrzeć obiektywnie. Wielki sister lover. No nie dla mnie to on jest przeceniany przez całą karierę ale jak mówię, może być problem z obiektywizmem
@ViscaelBarca2007 No ale z drugiej strony co mu do tego? On jest najemnikiem, nie ma zobowiązań rodzinnych, ma mu agent wynegocjować najlepsze warunki, a gdzie to wszystko jedno najwidoczniej
@Katalończyk 99 O kurde no to jest opinia wręcz szokująca xD Ile miałeś lat jak Ronaldinho przyszedł do Barcy? Może to wyjaśnia tą skrajną irracjonalność
@Krzysztof1987 Tzn nie da się dostać korzystniejszej pożyczki, tak tylko napomknę :D Nie oznacza to, że trzeba ją zaciągać, ale nikt nie da korzystniejszych warunków
@FCBMati10 No jest ciężki i jest niedoceniony bo w Polsce problem alkoholizmu się bagatelizuje. Pamiętam jak rozmawiałem o tym filmie z członkiem rodziny, który był w tamtym czasie aktywnym alkoholikiem, stwierdził, że nie rozumie co jest dobrego w tym filmie.
@TR3YWAY 47min dziennie lol :D No nie będę się "chwalił" bo nie ma czym, ale ten wynik jest bardzo niski. U mnie też mocno zawyżają dializy jednak trzeba przyznać.
@maroon No po pierwsze spytać czy potrzebuje wsparcia od nas (rodziców) czy chce porozmawiać ze specjalistą. Rozmowa zawsze jest podstawą, ale to trzeba nad tym pracować od dziecka, a nie się ocknąć jak dziecko ma 15 lat i już nam nie ufa jak typowy nastolatek. Nie wiem czy to jest sytuacja prawdziwa czy wymysł chorej głowy tego typa, ale traktuje ją jako prawdziwą.
@marcin62 Łoo kurde tyle opcji mu przyszło do głowy na zareagowanie, nawet cytat z Władcy Pierścieni a nie pomyślał o oczywistej i najlepszej opcji, udzieleniu dziecku pomocy.
@heniusss Obie te wyceny to jest kosmos. W ogóle wyceny gnojków 18 letnich którzy mają po 10 meczów na profesjonalnym poziomie zagranych na poziomie 20-30 milionów są niedorzeczne
@LAMC_10 Ja w sumie na mój obecny Tomaszów nie narzekam jakoś strasznie, ale to pewnie dlatego, że tu mamy z żoną blisko rodzinę. Mieszkaliśmy we Wrocławiu i to jest cudowne miasto do życia. Tak samo zawsze dobrze mi się spędza czas w Trójmieście, ale nigdy tam na dłużej nie mieszkałem więc ciężko powiedzieć. Na ten moment wybieram Wrocław
@Kapitan hawk Sukinkot, to nieźle się musiał z tym obnosić że tyle naprodukował korespondencji. Chyba, że od razu bezpośrednio do Bozi pisał z prośbą o wybaczenie
@AssisMoreira No właśnie też mi się tak wydawało, ale jak sobie przypomniałem "what's in the box?" to mi ręka zadrżała :D Ja bym najchętniej dał remis :D
2
@michal26 4 bramkarzy, ale dla pięknego Oskarka z Porto nie ma miejsca :D
1
@Dankho94isback bo dla wielu kobiet to wstydliwe i nieprzyjemne badania i łatwiej to znieść i potem porozmawiać z inną kobietą. Żona też chodzi do kobiety
0
@Transu96 nie no ja wiem że nie jest kolorowo ale trzeba się też szanować, zdrowie ma się jedno. Wiadomo jeden dzień jakby była jakaś awaria to inna sprawa
0
@agaFCB przy takiej temperaturze można odmówić pracy według przepisów BHP
0
@AlexDark00 Ale ja np nie twierdzę, że trzeba koniecznie korzystać z SAFE, uważam, że przeznaczamy na wojsko wystarczająco dużo środków z budżetu, nawet bym powiedział za dużo. Tylko takie gadanie, że my nie mamy się czym bronić jest śmieszne. Już mnie tu jeden orzeł wyśmiał jak napisałem, że mamy 3 najmocniejszą armię w NATO. Ciężko spojrzeć w statystyki i samemu sobie sprawdzić najwyraźniej. To gadanie o tym, że nie chcą "się wyprztykać" na Ukrainie też jest komiczne :D Mieli tam wjechać na parę dni max tygodni, ciągną to już 4 lata. Na pewno się "nie wyprztykali" przez 4 lata wojny ze sprzętu i ludzi.
0
@Rifek Złoto nic się nie ruszyło w sumie. Ale jest na takim poziomie, że ciężko było oczekiwać jakichś dramatycznych wzrostów
3
@Safrani O a gdzie Samuel L. Jackson? :D Jeszcze trochę i straci tytuł najlepiej opłacanego aktora w historii :D
1
@bartekvisca Imperator świata, przeszedł grę, game over :D
3
@AlexDark00 A więc Putin nie boi się europejskiej armii ale z ukraińską sobie poradzić nie może hmm. Tak tak ja wiem dostali sporo sprzętu, jasne. Ale nie dostali najnowocześniejszego sprzętu, który jest np w Europie. Nie mają tak przeszkolonej kadry jak państwa NATO, nie mają jednolitych systemów itd itd. Ukraińska armia wygrywa tylko doświadczeniem i zaciętością, nie może się równać potencjałem technologicznym z armiami europejskimi.
Serio myślisz, że Rosjanie tak o zdobyli by sobie 100% dominacji powietrznej nad jakimkolwiek europejskim krajem NATO?
13
@Kgorecki2500 Uu spodziewam się jutro ostrej odpowiedzi w kierunku papieża i kandydowania Pomarańczowego na następnym konklawe xD
5
@czosnekfcb Dokładne 0 minut :D Jestem szybszy od światła :D
0
@Krzysztof1987 Co Ty pieprzysz :D Mamy stosunkowo dobry stosunek długów do PKB i SAFE tego nie zmieni. Kraj to nie gospodarstwo domowe, które można prowadzić bez zadłużania. Gdyby tak się dało to najbogatsze kraje na świecie nie miałyby długów.
G7 dług do PKB na 2024 rok
Japonia 254%
Włochy 139%
USA 123%
Francja 111%
Kanada 104%
UK 104%
Niemcy 64%
Nasze 55% brzmi przy tym symbolicznie
0
@Katalończyk 99 Nie wiem może dlatego że nienawidzę tego gówniarza, nie mogę na niego spojrzeć obiektywnie. Wielki sister lover. No nie dla mnie to on jest przeceniany przez całą karierę ale jak mówię, może być problem z obiektywizmem
1
@ViscaelBarca2007 No ale z drugiej strony co mu do tego? On jest najemnikiem, nie ma zobowiązań rodzinnych, ma mu agent wynegocjować najlepsze warunki, a gdzie to wszystko jedno najwidoczniej
0
@Katalończyk 99 O kurde no to jest opinia wręcz szokująca xD Ile miałeś lat jak Ronaldinho przyszedł do Barcy? Może to wyjaśnia tą skrajną irracjonalność
2
@Krzysztof1987 Tzn nie da się dostać korzystniejszej pożyczki, tak tylko napomknę :D Nie oznacza to, że trzeba ją zaciągać, ale nikt nie da korzystniejszych warunków
1
@FCBMati10 No jest ciężki i jest niedoceniony bo w Polsce problem alkoholizmu się bagatelizuje. Pamiętam jak rozmawiałem o tym filmie z członkiem rodziny, który był w tamtym czasie aktywnym alkoholikiem, stwierdził, że nie rozumie co jest dobrego w tym filmie.
0
@Zoker No bo JUDE, wpływy żydowskie są wszędzie
0
@TR3YWAY 47min dziennie lol :D No nie będę się "chwalił" bo nie ma czym, ale ten wynik jest bardzo niski. U mnie też mocno zawyżają dializy jednak trzeba przyznać.
1
@esem91 miałem obok siebie w Smardzewicach. Niestety parę lat temu całe stado zostało wybite ze względu na chorobę
6
@maroon No po pierwsze spytać czy potrzebuje wsparcia od nas (rodziców) czy chce porozmawiać ze specjalistą. Rozmowa zawsze jest podstawą, ale to trzeba nad tym pracować od dziecka, a nie się ocknąć jak dziecko ma 15 lat i już nam nie ufa jak typowy nastolatek.
Nie wiem czy to jest sytuacja prawdziwa czy wymysł chorej głowy tego typa, ale traktuje ją jako prawdziwą.
4
@blakkudium Ta dokładnie, a we wrześniu powiedzą "No mogliśmy sprowadzić kogo chcieliśmy, ale nam się nie chciało po prostu"
7
@Messibestplayerintheworld Na razie bym to traktował jak newsa od Kanału Zero, czyli za bullshit :D Jak zobaczę pierwszy transfer to uwierzę
3
@marcin62 Łoo kurde tyle opcji mu przyszło do głowy na zareagowanie, nawet cytat z Władcy Pierścieni a nie pomyślał o oczywistej i najlepszej opcji, udzieleniu dziecku pomocy.
1
@heniusss Obie te wyceny to jest kosmos. W ogóle wyceny gnojków 18 letnich którzy mają po 10 meczów na profesjonalnym poziomie zagranych na poziomie 20-30 milionów są niedorzeczne
4
@Soetie Jak to je jaki kryminalista a nie legenda :D
2
@LAMC_10 Ja w sumie na mój obecny Tomaszów nie narzekam jakoś strasznie, ale to pewnie dlatego, że tu mamy z żoną blisko rodzinę. Mieszkaliśmy we Wrocławiu i to jest cudowne miasto do życia. Tak samo zawsze dobrze mi się spędza czas w Trójmieście, ale nigdy tam na dłużej nie mieszkałem więc ciężko powiedzieć.
Na ten moment wybieram Wrocław
3
@Kapitan hawk Sukinkot, to nieźle się musiał z tym obnosić że tyle naprodukował korespondencji. Chyba, że od razu bezpośrednio do Bozi pisał z prośbą o wybaczenie
1
@AssisMoreira No właśnie też mi się tak wydawało, ale jak sobie przypomniałem "what's in the box?" to mi ręka zadrżała :D Ja bym najchętniej dał remis :D
11
@NeroTFP1 Kurde ciężko. Ale chyba jednak skłaniam się ku Leo. Za Wilka, za Django. Ta kreacja w Django mistrzowska