@Katalończyk 99 A jaka? Różnica jest taka że jeden narkotyk jest społecznie akceptowalny a drugi nie. Naprawdę są już tak zaawansowane badania jak bardzo etanol niszczy mózg, a ludzie dalej wolą to w siebie doić. Jeszcze ja nie czepiam jednego piwa na grillu raz na ruski rok, ale ludzie walą browara codziennie po robocie i uważają, że jest luz, zero problemu. Ale dobra nie ma sensu raczej o tym dyskutować na forum piłkarskim
@Arden No ale przecież każda praca na linii tak wygląda... Moja teściowa tak pracowała, np w Kinderkach, składała zabawki do jajek, czy wszystko się zgadza, potem rozkładała i do zółtego jajka. Ja nie wiem jak ona to psychicznie i fizycznie wytrzymała
@Antimadridista_WR Gówno prawda :D To tak jakbyś powiedział że od jednej kreseczki koksu jeszcze nikomu nic się nie stało. Etanol to narkotyk w każdej dawce i nie ma czegoś takiego jak "mądre picie"
@Filipem Zasadniczo niewiele. Na pewno trochę mniej bym żarł dla ogólnego stanu zdrowia no i pamiętałbym żeby się badać regularnie :D Bo w tym życiu okazało się to kluczowym zaniedbaniem :D Ale poza tym jest git
@CLS63AMG no ale przecież to wiadomo że tak by się skończyło. Każdy w rodzinie miałby nagle mieszkanka na siebie. A co np jak mój tata jest właścicielem kamienicy? Ma jedną nieruchomość czy 7 bo tyle jest w niej mieszkań? Podatek katastralny to bujda na resorach i ułuda
@Rupert_Haubica nie no Suarez overall wybitny napastnik ale w LM strasznie dawał ciała. Strasznie to pokazuje jaki Barca zawsze miala problem na 9 biorąc pod uwagę że 3 z 5 w top5 to nawet nie są 9tki xD
@Marusek powiem ci tak, wszystko fajnie można sobie być idealistą i pisać że nietolerancja jest najgorsza w życiu. Ale jak ci się zdrowie posypie to się przekonasz że poważna choroba jest dużo gorsza niż jakaś nietolerancja randomów
@bartekvisca ja przede wszystkim nie widzę powodu wywalania takich pieniędzy na jednego zawodnika :D potrzebujemy wzmocnić ze 3 pozycje a z kasą cienko
@dziku77 No tak wiadomo dla dobrego tytułu można trochę prawdę naciągnąć :D No nic, taki projekt został i trzeba z tym żyć. Ja i tak na stadion nie jeżdżę więc dla mnie problemu nie ma :D
@Eklerek Ja wiem, że oni obudzeni w środku nocy znają te tory na pamięć ale mimo wszystko żeby przejechać sekcję Eau Rouge z gazem w podłodze, 300 na godzinę, pod górkę, nie widząc wyjścia z zakrętu, trzeba mieć jaja ze stali
@Kgorecki2500 O kurde :D Jak ktoś to obstawiał na jakimś Kalshi to jest miliarderem xD W ramach łagodzenia skutków wojny z Iranem znoszą cła na ropę z Iranu :D Ale szachy 59DDDDD
@NeroTFP1 mówię do żony ej jak oni to zrobią z taką różnicą wieku. A między nimi jest raptem 16 lat różnicy. W mojej głowie Leo to już aktorski dziad a ona ciągle dziecko :D
@VbamboeB nie no umiem czytać po prostu. Czemu miałbym nie wierzyć w te słowa? Jeszcze przed wyborami to bym się może doszukiwał ale po? Jaki ktoś miałby cel kłamać?
@Coveta to ja mam totalnie odmienną opinię. To tamci dwaj poszli na łatwiznę odchodząc zgarniać miliony w ligach farmerów. Dawać coś od siebie w tym wieku w LL i LM to jest osiągnięcie
0
@Katalończyk 99 A jaka? Różnica jest taka że jeden narkotyk jest społecznie akceptowalny a drugi nie. Naprawdę są już tak zaawansowane badania jak bardzo etanol niszczy mózg, a ludzie dalej wolą to w siebie doić. Jeszcze ja nie czepiam jednego piwa na grillu raz na ruski rok, ale ludzie walą browara codziennie po robocie i uważają, że jest luz, zero problemu. Ale dobra nie ma sensu raczej o tym dyskutować na forum piłkarskim
1
@Arden No ale przecież każda praca na linii tak wygląda... Moja teściowa tak pracowała, np w Kinderkach, składała zabawki do jajek, czy wszystko się zgadza, potem rozkładała i do zółtego jajka. Ja nie wiem jak ona to psychicznie i fizycznie wytrzymała
1
@Kamiloza91 Widzę, że bardzo polubili kibice rzucać legendami na lewo i prawo xD Neymar legenda, Lewy legenda, Flick legenda. Ludzie litości
1
@alone49 No niestety, wina Donka, ale trochę bardziej pomarańczowego
0
@Antimadridista_WR Gówno prawda :D To tak jakbyś powiedział że od jednej kreseczki koksu jeszcze nikomu nic się nie stało. Etanol to narkotyk w każdej dawce i nie ma czegoś takiego jak "mądre picie"
3
@krefi10 Witamy w gronie trzeźwych :)
4
@chavez Absolutnie nie.
3
@Filipem Zasadniczo niewiele. Na pewno trochę mniej bym żarł dla ogólnego stanu zdrowia no i pamiętałbym żeby się badać regularnie :D Bo w tym życiu okazało się to kluczowym zaniedbaniem :D Ale poza tym jest git
2
@CLS63AMG no ale przecież to wiadomo że tak by się skończyło. Każdy w rodzinie miałby nagle mieszkanka na siebie. A co np jak mój tata jest właścicielem kamienicy? Ma jedną nieruchomość czy 7 bo tyle jest w niej mieszkań? Podatek katastralny to bujda na resorach i ułuda
1
@kamyk_23 xD tego się nie spodziewałem
0
@Rupert_Haubica nie no Suarez overall wybitny napastnik ale w LM strasznie dawał ciała. Strasznie to pokazuje jaki Barca zawsze miala problem na 9 biorąc pod uwagę że 3 z 5 w top5 to nawet nie są 9tki xD
10
@Marusek powiem ci tak, wszystko fajnie można sobie być idealistą i pisać że nietolerancja jest najgorsza w życiu. Ale jak ci się zdrowie posypie to się przekonasz że poważna choroba jest dużo gorsza niż jakaś nietolerancja randomów
0
@bartekvisca ja przede wszystkim nie widzę powodu wywalania takich pieniędzy na jednego zawodnika :D potrzebujemy wzmocnić ze 3 pozycje a z kasą cienko
1
@dziku77 No tak wiadomo dla dobrego tytułu można trochę prawdę naciągnąć :D No nic, taki projekt został i trzeba z tym żyć. Ja i tak na stadion nie jeżdżę więc dla mnie problemu nie ma :D
2
@Eklerek Ja wiem, że oni obudzeni w środku nocy znają te tory na pamięć ale mimo wszystko żeby przejechać sekcję Eau Rouge z gazem w podłodze, 300 na godzinę, pod górkę, nie widząc wyjścia z zakrętu, trzeba mieć jaja ze stali
3
@Kgorecki2500 O kurde :D Jak ktoś to obstawiał na jakimś Kalshi to jest miliarderem xD W ramach łagodzenia skutków wojny z Iranem znoszą cła na ropę z Iranu :D Ale szachy 59DDDDD
0
@Faro nie wiem ja chodzę w kapturze bo mi zimno w głowę xD nie pomyślał bym że to sposób na ukrycie się przed karcącym okiem meneli pod biedrą
0
@nicniewiem aż tak to nie. Ale byli w stanie nam narzucić grę jakiej chcieli. Plus taki że akurat wczoraj byliśmy turbo skuteczni
2
@LjakRoberciik Persowie Arabowie, dla Żydów wszystko jedno
1
@NeroTFP1 mówię do żony ej jak oni to zrobią z taką różnicą wieku. A między nimi jest raptem 16 lat różnicy. W mojej głowie Leo to już aktorski dziad a ona ciągle dziecko :D
3
@reloaded dawaj la bamba udziela profesjonalnych porad
3
@Kgorecki2500 bratni kraj ale chwyta się czego może żeby wywrzeć presję na agresorach. Niestety tak to bywa na wojnie że obrywają postronni
1
@Sulimo ja lubię taką muzykę i ten kawałek jest świetny. Wokal top
0
@VbamboeB nie no umiem czytać po prostu. Czemu miałbym nie wierzyć w te słowa? Jeszcze przed wyborami to bym się może doszukiwał ale po? Jaki ktoś miałby cel kłamać?
5
@T^L no tylko że to nie jedyny argument i ewidentnie dało się to zrobić lepiej
7
@Romario87 miał projekt który naprawiał ten problem to go olał
@VbamboeB a kogo skoro to jego zarząd wycofał się z dobrego projektu?
7
O to ten geniusz Laporty za który wygrał wybory
4
@Coveta to ja mam totalnie odmienną opinię. To tamci dwaj poszli na łatwiznę odchodząc zgarniać miliony w ligach farmerów. Dawać coś od siebie w tym wieku w LL i LM to jest osiągnięcie
1
@ProMILs to sprawdź sobie jaka jest śmiertelność noworodków w USA i w Polsce
0
O to bajo jajo. Bez Curtois mają sezon z głowy