0

@draxidox O dlaczego?

1

@turhiay Ja bym się tu nie doszukiwał wielkich przemyśleć kibicowskich :D Raczej chodzi o spinę z Lechem :D

0

@FCB_dimiC No ale on właśnie to robi xD Zanosi filmy na policję i ludzie dostają na ich podstawie mandaty. A część z tego jeszcze wrzuca na YT w ramach promocji. Jak pisałem wyżej, na tym filmie po pierwsze głupota totalna, a po drugie wyjątkowo to nie on ma rację, tylko ten kierowca. W każdym jego filmie który widziałem to on miał rację, a kierowcy wyskakiwali z argumentami "bo nie ma gdzie" "bo każdy tak robi" "bo tylko na chwilę". Kretyni.

0

@FCB_dimiC Dlaczego niby? :D Jak chodzi po chodnikach i nie pozwala ludziom po nich jeździć samochodami? Albo jak zgłasza samochody zaparkowane na PRZYSTANKU AUTOBUSOWYM?

1

@Dankho94isback Obawiam się, że może to być Francja i Mapet z Madrytu wygra Złotego Balona

0

@kanver_ Ja tam popieram jego walkę bo jestem i kierowcą i pieszym i do białej gorączki mnie doprowadzają idiotyczne zachowania innych kierowców. Ale tutaj oczywista gruba przesada, no i ostatecznie co najważniejsze, nie miał racji.

6

@tbas Mimo że to nie moja bajka polityczna, to trzeba uczciwie przyznać, że lubią nas głównie przez Lecha i Marię Kaczyńskich. W Batumi nad Morzem Czarnym jest nawet piękna nadmorska aleja ich imienia. Bardzo zaplusowali tym przylotem do Gruzji po ataku Rosji, kiedy wszyscy odradzali, że to niebezpieczne. Ja byłem akurat w Gruzji bardzo niedługo po Smoleńsku, to ludzie na ulicach zagadywali, wspominali prezydenta i zapraszali na wino domowej roboty.

3

@Ilka No ale to też w sumie plus, że odważył się poprosić o ten numer, w dzisiejszych czasach ludzie wolą potem na spotted napisać :D

1

@FcPortoFan1999 Tym cenniejszy że ciągle się ocierają o strefę spadkową

7

@Ilka Byłem w Gruzji mam jak najlepsze zdanie, są przesympatyczni, otwarci i uwielbiają Polaków.

3

Kurde jaki comeback Alaves wow

1

@Lanosss Mieszkając w Tomaszowie Mazowieckim można albo mieć w nosie polską ligę albo kibicować Widzewowi. Nie bardzo jest inna możliwość :D

0

@kanver_ No dobra Lewy wkurza okropnie czasami ale te statystyki nie wyglądają jakoś dramatycznie

0

@Ghandi Regres jak regres, chłop przestaje potrafić w piłkę trafiać i wykonać celne podanie. To jest jakiś dramat, niewidziany w piłce :D

1

@misterio Trochę jak w siatkówce, gdzie wygrana po tie-breaku 3:2 to też podział punktów 2-1. Nie uważam, żeby to było głupie rozwiązanie.

1

@Ghandi Lewy GOAT 9tek :D

0

No i co te Totki? Spadną? :D

1

@Bobo25 Tak zagrali zdecydowanie lepiej i ośmielę się stwierdzić, że remis to minimum na co zasłużyli.

0

@kamiVeB śmiem się zgodzić

2

No dobra 3 punkty i fajnie ale takie gówno to niech sobie grają na Canale+ a nie jak mogę oglądać na Eleven xD

22

Mecz imienia Realu Madryt i Curtois... jedna bramka psim swędem i 3pkt uratowane przez bramkarza

1

@Lucyffffer1922 Valdes to był świetny bramkarz ale ludzie mają okropnie wybiórczą pamięć
Uważasz że Garcia w pół roku uratował wiecej punktów niż Valdes i Ter Stegen. No come on

0

@Derpowsky nadepnął tamtemu na stopę

1

@kuz minął go z piłką i gość mu wstawia nogę w tor biegu. Ja tu nawet kontrowersji nie widzę

0

@kanver_ naturalny ruch nogi w nogę napastnika :D

1

Sam wywalczył to i miał prawo zmarnować :)

0

@Lucyffffer1922 nie no wiem że tu się ani Valdesa ani Ter Stegena nie szanuje ale litości. Garcia jest u nas raptem moment. Ale uważam że jeśli zostanie tu dłużej to będzie absolutnym topem

8

@Kgorecki2500 oczywiście że nie będzie żadnych ataków na kraje europejskie, a już na 100% nie na Polskę

0

@FioletoweOczy Ja bym się nie cieszył. Cywilów mi szkoda, niezależnie od tego jakiej są narodowości, wyznania czy koloru skóry. Natomiast jeśli by im się paliła infrastruktura wojskowa to bym miał jakąś tam satysfakcję

2

@Derpowsky mi to w zasadzie obojętne i też czasami z przyzwyczajenia powiem jeszcze służba zdrowia. Ale już nie od pierwszego @joloskyy lekarza słyszę że wolą jak się mówi ochrona zdrowia. Więc staram się stosować, jeśli tak wolą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?