@stone80 to sobie zobacz kto stoi za jego wybitnym Strategy & Future xD chłop w każdym filmie się powołuje na tajemną wiedzę od kontaktów w USA. A ty byłeś kiedyś piłkarzem? To dlaczego siedzisz tu na forum i się wypowiadasz? Co to ma za znaczenie że nie byłem w wojsku? Jako zwykły pierd na jakimś zadupiu co ty mogłeś wiedzieć o stanie polskiego wojska
@stone80 nie no pewnie na cholerę się kierować statystykami. Lepiej się kierować bartosiakowym "zaufaj mi stary tak właśnie jest". Nie wiem jak ta miernota ludzka wmówiła części osób że się zna na czymkolwiek xD zwykły chodzący na pasku USA pachołek który gówno wie o sytuacji w naszym wojsku Były prezes CPK w budowie, z lewym doktoratem. Autorytet że c**j
@BillyButcher niestety do wyborów jeszcze na tyle daleko że spokojnie zdążą zapomnieć. Wystarczy że troche gejami i czarnymi postraszą w kampanii i 90% mundurówki na Nawrockiego
@Filipem to było jajko innego gatunku który ewoluował na przestrzeni bardzo długiego czasu. Nie wiem jak w XXI wieku to może być jeszcze dla kogoś zagadką
4
@SeWo77 no z 1.1 xG strzelili 4 gole :D
1
@Popitek12 średnio ich wina jak nie mogli nawet wystartować
2
@mekston taki mają przekaz od Toto, na każdym kroku muszą mówić że inni są szybsi.
2
@Arden ważne dla socios powinno być kto jest dobrym kompetentnym menadżerem a nie atmosferowiczem którego lubią piłkarze
0
To są łby. Zamiast sobie jechac 2-3 to muszą się szarpać i Raselskiego puszczać
0
@Dieselzor ale to by była patologia :D już nawet bym przeżył 8 tytuł Lewisa żeby to zobaczyć :D
0
@Azi bardzo dobrze. Za to piękne wyratowanie się po spinie Hadjara niech ciśnie
2
@kubix05 o tak, świetna sprawa. Właśnie mam w lodówce ale jeszcze z wędlinką i suszonymi pomidorami
0
Nie to żeby to miało znaczenie ale jak już nie idzie to wszystko na raz. Zmienili obaj z RB opony i zaraz potem SC xD
0
@JBgomeS czytam w sumie tylko na forum jakiekolwiek wypowiedzi kibiców. A tutaj nikt się chyba tak nie wygłupił
0
@JBgomeS a ktoś tak kiedyś mówił? xD
1
@Xpert77 no ale potem powiedzą że było tyle wyprzedzań
0
@barcuśl tak myślę że nagle przez zimę zapomniał jak się startuje.
6
@barcuśl ale to nie jest żaden bój stary. Merc jakby odkręcił silnik na 100% to by odjechali sekundę na okrążeniu
Toto cwany lis już to przerabiał
2
@mekston no prorok :D
0
@stone80 to sobie zobacz kto stoi za jego wybitnym Strategy & Future xD chłop w każdym filmie się powołuje na tajemną wiedzę od kontaktów w USA.
A ty byłeś kiedyś piłkarzem? To dlaczego siedzisz tu na forum i się wypowiadasz? Co to ma za znaczenie że nie byłem w wojsku? Jako zwykły pierd na jakimś zadupiu co ty mogłeś wiedzieć o stanie polskiego wojska
0
"Zobaczyliśmy 120 manewrów wyprzedzania" no to niezłe wyprzedzania na przycisk :D
4
@stone80 nie no pewnie na cholerę się kierować statystykami. Lepiej się kierować bartosiakowym "zaufaj mi stary tak właśnie jest". Nie wiem jak ta miernota ludzka wmówiła części osób że się zna na czymkolwiek xD zwykły chodzący na pasku USA pachołek który gówno wie o sytuacji w naszym wojsku
Były prezes CPK w budowie, z lewym doktoratem. Autorytet że c**j
8
@Aragorn33 gdzie są jego obrońcy? Podoba wam się to? Gdzie jest reszta republikanów? Czują że takie są nastroje w narodzie że nie warto tego potępiać?
4
@BillyButcher niestety do wyborów jeszcze na tyle daleko że spokojnie zdążą zapomnieć. Wystarczy że troche gejami i czarnymi postraszą w kampanii i 90% mundurówki na Nawrockiego
2
@AmigoBlancos no polecajka czerwonej na dziś weszła jak złoto
1
@mmaciass i bardzo dobrze. Nie wiem co sobie Pomarańczowy myślał, że Chiny odpuszczą taki temat
6
@olek10 kolejny który porównuje kredyty konsumenckie do pożyczek cenowych zaciąganych przez państwo, litości
5
@GeneralXavi no dobra ale my nie mamy za te pieniądze kupować sprzętu od Niemiec i Francji :D
8
@stone80 wystarczy spojrzeć w statystyki. Ale można też być cholernym ignorantem, co kto woli
0
@Majkel34 bardzo dobrze, wypalić wódę do gołej ziemi rozgrzanym żelazem.
Ale generalnie się zgadzam że ta cenzura pod algorytmy jest glupia :D
1
@escarabajo tak bo mało kto wie że oni też dają "mniejsze" wyróżnienia :) gwiazdki są bardzo medialne po prostu
1
@Filipem to było jajko innego gatunku który ewoluował na przestrzeni bardzo długiego czasu.
Nie wiem jak w XXI wieku to może być jeszcze dla kogoś zagadką
1
@escarabajo Magda Gessler nie ma i nigdy nie miala gwiazdki Michelin
1
@wawrzyn1 co jest w tym poście żenującego? :D jakbyś tych ludzi popytał to wielu by wzdychało jak to świetnie było za PRL