Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@bartas97 no chyba że jesteś realem i nie podobają Ci się decyzje sędziego - wtedy ten idzie do lodówki ;)
0
@RosjaninBut im szybciej ten konflikt wybuchnie tym - paradoksalnie - lepiej. Niestety szans na wieczne odwlekanie nie ma a teraz NATO powinno mieć przewagę "na wodzie"
5
Hiszpania: jeżeli głośno wyrażasz sprzeciw dla fatalnego sędziowania to lądujesz na trybunach. Proste i logiczne :D
e: ja bym nawet rozumiał że kiepski sędzia słabo sędziuje. Ale dlaczego stosuje podwójne standardy? Tego ogarnąć się nie da...
2
@Kessie a czym on jeździ? Obstawiałbym że to jakaś Kia Picanto ale one chyba miały zderzaki w kolorze nadwozia
Chyba że to @Luciano99 klepał, to zderzaki mogą być i od fiata ;D
0
@Linghunter88 od nowego sezonu Polstat traci LM na rzecz Canal+. Koniec z Polsatem Premium! :D
0
@LaSTeR a z której strony jedziesz? Szukaj parkingu P+R i dojedźcie II linią metra.
0
@D10SLEO przecież my go tylko wypożyczyliśmy.
0
@DamianBarcaCule a dlaczego miałaby nie być?
1
@Arden 15 lat? Takich dziadków chcą wprowadzać do pierwszej drużyny? ;)
8
@draxidox Ktoś Czaskowskiemu mądrze doradził, że najlepiej się prezentuje kiedy się nie odzywa. Sama prawda
0
@draxidox dogadują interesy z @Comentateiro
0
@Hasszz idotyczne porównanie...
A do tego na bank jesteś równie rozpoznawalny jak on. Na bank...
0
@Danny Gaucho to nie jest taka sama kara jak w przypadku anonimowego gwałciciela. Alves dostał dodatkową karę za to że jest medialny, więc i tak jest napiętnowany. W przypadku anonima wyjdzie i jest duża szansa że znowu zrobi to samo. A czy Alves jest takim idiotą żeby znowu gwałcić? Wątpię.
0
Myślę że to dość uczciwy obrót sprawy. Alves trochę odsiedział i do tego będzie dożywotnio napiętnowany z uwagi na to, że jest dość znaną postacią. Wątpię też aby próbował jeszcze kiedyś kogoś gwałcić, więc jeżeli tak faktycznie będzie to mogę założyć, że resocjalizacja się w tym wypadku udała ;)
1
@kulek22 nauczysz się parkować w garażu ;)
0
@Rl9k1nG dodatek do Factorio
0
@Kinginiesta wyścig zbrojeń nie jest dobrym wyjściem. Są lepsze sposoby na zarżnięcie gospodarki ruskich i osłabienie chin, tylko NATO musiałoby się solidarnie do tego przyłożyć.
4
Panie daj nam na prezesa faceta do biznesu a nie polityka albo okularnika niedojde.
2
@Safrani nowa partia? PiPa?
1
@bartekvisca ludzie którzy uwierzyli w brednie Glapińskiego to są akurat niestety sami sobie winni.
1
@FCBparasiempre z okazji 102 urodzin życzymy Lechowi 105 lat!
5
Lato co raz mniej przypomina okres przygotowawczy do sezonu...
2
@michal26 bo widać Ty jesteś normalny a inni mają jakieś kompleksy Xaviego. Bardziej im zależy na jego zwolnieniu niż na dobru klubu. Co jasno pokazuje jakie dzbany nazywają siebie kibicami Barcelony :D
1
@Safrani Izera do śmieci. Kasa w błoto.
Tutaj na szczęście (sic!) idzie chyba o wyprowadzanie kasy z kpo bo nie wierzę aby z tego "projektu" coś jeszcze wyszło
1
Fabryki samochód elektrycznych zmniejszają produkcję i planują zwolnienia. Czemu ludzie nie chcą kupować elektro-badziewia? :D
0
@MOLESTA jeszcze u nas miał bardzo poważna kontuzję. Nie grał rok w piłkę. Nie wiem zresztą czy tego urazu nie złapał nawet dwa razy. Potem w Benfice złapał dwie dłuższe kontuzję.
Zawodnik świetny ale też obawiam się że dość ryzykowny. A oczekiwania płacowe pewnie duże
0
@szymon6847 to słowo o minusach (co nie znaczy że ktoś zagrał źle):
S. Roberto raz nie zrozumiał się z MatSem co mogło skończyć się bramka. Ale moim zdaniem większy błąd popełnił bramkarz który wpakował kolegę na minę. Inna sprawa że on też powinien orientować się co się dzieje do około i przynajmniej lepiej zastawić piłkę.
Fermin ma problem w ostatnim podaniem. Wynik byłby wyższy gdyby w sytuacji 2:2 lepiej podał do Lewego. Zamiast tego podrzucił niepotrzebnie piłkę i Lewy nie miał szans skierować na choćby w światło bramki.
Fort mało podłączał się do ofensywy ale też wyraźnie taki był zamiar. Dzięki temu Felix miał więcej miejsca. Niestety nie dawał też wiele w wyprowadzeniu piłki - zaliczył najmniej kontaktów z obrońców a grający obok Cubarsi ma niewiele mniej niż 200% kontaktów z piłką. Generalnie najsłabszy z wyjściowej 11 ale i tak solidny występ co pokazuje że jako zespół zagraliśmy bardzo dobr spotkanie.
2
@Herbert bo sędziowie w Europie wiedzą że nie mogą sobie pozwolić na wałki. W Hiszpanii co by nie odwalili to w najgorszym razie trafia do zamrażarki na kilka tygodni. O ile w ogóle. Ale stracić możliwość sędziowania meczów w pucharach europejskich to już duża strata.
Ja tego nie ogarniam. Jak można tak nierówno sędziować mecze. Przecież wczoraj Xavi miał absolutna rację. Raz kiedy za faul taktyczny należała się kartka jak psu buda. I raz kiedy sędzia przerwał akcje w polu karnym rywala bo dopatrzył się faulu którego nie było. Nie płynęło to na wynik ale dobry sędzia nie może sędziować wybiórczo że jednych karze a innym kartek już nie daje. Sędzia ma tonować nerwy zawodników i sztabów a nie powodować wzrost nerwowości.
0
Od 8 miesięcy zmaga się z zapaleniem ścięgna? O.o
1
@Herbert jasne że Xavi grubo przesądza i powinien wyluzować. Inna kwestią jest to że nader często dostaje kartki za to że ma rację. Np. wczoraj sędzia ewidentnie nie chciała dawać kartek zawodnikom Atletico. Też bym się wkurzył na jego miejscu.
Wczoraj sędzia był najsłabszym aktorem tego widowiska. Nie odwalił nic totalnie absurdalnego ale też bardzo, bardzo daleko było mu do kontroli nad meczem.