Azi

0

Zwracam honor S. Roberto. Drugi naprawdę dobry mecz. Jeżeli miałby dawać takie zastępstwa to niech zostaje. Ale jeżeli nie da rady trzymać tego poziomu to lepiej niech pokopie w innym klubie.

Azi

1

@Albatros Generalnie najsłabszy z naszych z 11 ale to nie znaczy że zagrał źle. Wręcz przeciwnie - solidne meczycho. Dał radę na takiego rywala nie na swojej pozycji. Pokazał że Dest nie jest nam raczej potrzebny i można zarobić ;)

Azi

0

@Messiah10 Barca > Atletico > Inter > Napoli ;)

Azi

0

W linku klasyfikacja LaLiga EASports bez błędów VAR.

Wracamy do tego co wiemy od dawna - liga ustawiona i teraz tylko brniemy dalej. A gdyby nie wałki sędziów to klasyk byłby decydujący o mistrzostwie.
https://archivovar.es/laliga-easports/clasificacion-laliga-easports-sin-errores-var-28/

Azi

0

@VamosRakieta niestety są to odjazdy porównywalne do najgorszego sortu ze strony białych. Tylko może poparte większymi kompleksami z uwagi na nasze wyniki w LM w ostatnich sezonach ;)

Azi

1

@Kgorecki2500 La bamba to stan umysłu i dowodzicie że mądrzejsi od tych na stronie realu to nie jesteście. Zespół wygrywa 3:0 z Atletico od roku niepokonane u siebie a Ci dalej o Xavim.

Niezłe z Was odjazdy ludzie XD

Azi

1

Co Lewandowski ostatnio odwala to nie mam pytań :D

Azi

0

@oyche Typie ogarnij się bo Ty się nawet tematu nie trzymasz... Jak masz tam w swojej główce wiedzę większą niż inni to ją sobie miej. Nie potrzebuję żebyś się dzielił ze mną swoimi wątpliwymi mądrościami. Na tym zakończymy tą żenującą wymianę poglądów.

Azi

1

@oyche poszukaj w necie to znajdziesz...
I byle szarak nie ma auta które może rozpędzić do 300 km/h

Azi

1

@draxidox przecież są tory gdzie można sobie pojechać i pojeździć bez narażania niczyjego życia (po za swoim) to idioci muszą zapierdzielac po drogach publicznych...

Azi

2

@abram3k Ziemia, powietrze, woda, taka sytuacja

Azi

0

Naćpana czy chciała zabić siebie i innych?
https://www.facebook.com/stop.cham.team/videos/380669208111211/

Azi

0

@eXi jacyś socios chcący sprzedać bilet z pewnością się trafią ;)

Tylko nie wiem czy klub tego już nie zablokował.

Azi

2

6 dni przerwy z ligą w środku. Trochę słabo. Z drugiej strony my będziemy mieli 24h dłuższą przerwę przed klasykiem co akurat cieszy.

Azi

0

@marcin62 z tym "lekko uszkodzona" to bym polemizował.

Azi

0

@abram3k ta zasada że raz gra się w środę a potem we wtorek jest irracjonalna. Jedni mają 6 dni przerwy a inni 8. Zupełnie bez sensu. Tym bardziej że w lidze może im wypaść przecież mecz z rywalem grającym w pucharach innego dnia i wtedy co? Przekładanie? Jak jedni grają we wtorek to rewanż powinien być tydzień później. To samo druga para tylko że w środę.

Azi

0

@Emhyr to były czasy. Zawodnicy rozsiani po całym boisku. Hektary przestrzeni między liniami. To maestro mógł czynić swoją magię :)

Azi

1

@Khajio odwalił żenujący żarcik?

Azi

0

@RoberDzik artykuły o tym że real się przewrócił i sobie gł... eee... to znaczy o piłkarzach wracających do zdrowia, nowych sponsorach, kolejnych wychowankach wchodzących do pierwszego zespołu i miss LaBamby oczywiście!

Azi

19

Wolałbym żeby Pedri skończył już sezon i przez najbliższe 5 miesięcy popracował nad odbudowaniem się - z poważnymi specjalistami - na tyle, żeby zminimalizować ryzyko kolejnych urazów.

Azi

6

Hejtowanie jednego z wielu czarnoskórych piłkarzy danej drużyny to chyba ciężko nazwać rasizmem. A przynajmniej zagadkowo wybiórczym. I wypadałoby zastanowić się nad tym zjawiskiem. Może przykładne karanie idioty prowokującego rywali i kibiców uspokoi to zjawisko? Bo zdaje się że to jego bezkarność jest czynnikiem wywołującym.Ale to tylko takie domniemanie.

Azi

0

Autostrada do finału ;)

Szkoda że to już nie ta Barcelona co dawniej ale powalczmy :)

Azi

0

Real -City i PSG dobre losowanie:)

Azi

2

@Dankho94isback jasne. W pierwszej połowie

Azi

0

@NeroTFP1 to chyba S. Roberto :P

Azi

0

@Kgorecki2500 jeżeli piszesz egzaminy bez angażowania mózgu to jestes przekozakiem!

Azi

5

@against_modern_football awatar z debilem i tekst o Ukraińcach. Czemu mnie to je dziwi :D

Azi

0

@tbas Laporta i jego biznesy jak u naszych polityków. Obiecują złote góry a jak przychodzi do zapłaty to nagle problemy

Azi

12

@draxidox dobre. Niezły oszołom. Szczególnie jeżeli sam z nią rozmawiał w czasie rekrutacji i nie ogarnął braków w kwalifikacjach ;)

Azi

0

@michalgajdek no tak, "święto futbolu" ;)

widzę że nawet zaległy mecz nie może zostać rozegrany w ten weekend.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?